cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Darilo ob krstu

clock-img

30.07.2010, 13:29

clock-img

lojska

pencil-img

92

Lepo pozdravljene...
Imamo prijatelje, ki bodo v soboto dali svojo deklico krstit, po krstu pa so priredili piknik na katerega smo povabljeni tudi mi. Midva ne verujeva niti nisva bila krščena niti nisva dala krstit svojih otrok tako, da ne veva kakšni so običaji in me zanima, če morava, glede na to, da sva samo povabljena na piknik in ne na krst, kupit kakšno darilo za otroka in kakšno darilo se ponavadi za take stvari sploh kupi? Darilo ob rojstvu pa sva že kupila.
Najlepša hvala za odgovore že v naprej...

clock-img

30.07.2010, 13:31

clock-img

naja17

pencil-img

2696

Ah, nič ne rabita... Malenkost, recimo okvir za sliko, notri vstavita čestitko ob sv. krstu, pol jo bodo pa zamenjali s sliko.

clock-img

30.07.2010, 13:34

clock-img

lojska

pencil-img

92

O super ideja... hvala user posted image

clock-img

30.07.2010, 13:42

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Ne kupovati praholovcev. Kupi kakšne plenice ali pa manjši darilni bon. Pri majhnem otroku se vedno kaj rabi, pa bodo kasneje kupili.

clock-img

30.07.2010, 14:10

clock-img

marantz

pencil-img

273

IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Ne kupovati praholovcev. Kupi kakšne plenice ali pa manjši darilni bon. Pri majhnem otroku se vedno kaj rabi, pa bodo kasneje kupili.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem