cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Danes bom pa tudi jaz začela

  
clock-img

14.08.2007, 06:34

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Rada bi sicer samo enih 5  kg dol dala.Kakšne posebne diete se ne grem.Samo malo bolj bom pazila kaj jem.Bo bolj piščanec pa puran na jedilnikuuser posted image , pa še več sadja in zelenjave.Čeprav priznam,da sem hitreje dol spravila 13 kg,s temi petimi se pa že kar nekaj časa ubadam.user posted image

Upam,da me boste vzpodbujaleuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 06:40

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sem na istem...z locevalno sem si unicla zelodec...zej pa mal vec migam, na jedilniku je vec zelenjave in sadja..upam,da mi rata vrzt iz sebe teh pridelanih 5kg,ker se res ne pocutim ok ...

clock-img

14.08.2007, 06:41

clock-img

pika30

pencil-img

1150

user posted image  user posted image Seveda,dajmo Dalin user posted image user posted image
Jaz sem tudi od včeraj na dieti in sem uspešno prestala 1.dan.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

14.08.2007, 06:55

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Pika,jaz sem se pa zvečer pregrešila s čevapčičiuser posted image .Sj sem na čveku potožila,če si slučajno zasledila.Bom pa še kar vztrajala,pa kakšen orbitrek,pa bouser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 07:00

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Tile čevapi mene en lep cajt ne bojo vidli,ma sem si je prenažrla.Danes več sadja pojej in ogromno vode,počutje bo takoj boljše.user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

14.08.2007, 07:11

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Ja,ja saj bomuser posted image .Sploh vodo.Bova "na vezi"kako nama greuser posted image .

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 07:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2007, 07:27

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Morrak,ha menda nam bo skupaj ratalo.Mora nam.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 08:18

clock-img

SKORPION

pencil-img

61

Pozdravljene,
tudi jaz bi se vam pridružila, pa se bojim, da bom prej obupala user posted image  Moj cilj je izgubiti 5 kg - bi bilo dovolj. Ampak ne gre oz. nimam volje user posted image  Upam, da se bomo res vzpodbujale in nam skupaj lažje uspe user posted image  A se bomo obveščale o svojem jedilniku dnevno?!?

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

clock-img

14.08.2007, 08:28

clock-img

moci

pencil-img

5572

se vam pridružujem. ne grem se kakšnih kompliciranih diet, sem preveč izbirčna in vem, da se ne bi držala. po mojem bo že veliko, če ne bom žrla po tem, ko dam malo spat. takrat me popade huda lakotauser posted image

clock-img

14.08.2007, 09:10

clock-img

dana

pencil-img

1395

No jaz bi tudi rada izgubila ene 5 kil. Od vseh diet mi je še najbolj všeč Monti, ker tale ločevalna ni zame. Celo dopoldan samo sadjeuser posted image . Ne vem no jaz rabim kaj bolj konkretnega.

NO pa kar se hrane tiče ni tak problem. Sem namreč zelo sladkosneda, tako da bom zdaj črtala sladkarijo, pa po 6. uri zvečer nič jesti in upam, da bo sčasoma kaj opaziti.

Je pa res kar Montignac pravi, da če hočeš shujšati in potem to obdržati je treba spremeniti prehranjevalne navade.

clock-img

14.08.2007, 09:14

clock-img

SKORPION

pencil-img

61

Dana pozdravljena,

in kaj ješ ti ponavadi? Kako izgleda tvoj jedilnik? user posted image  Upam, da nisem preveč nadležna user posted image

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

clock-img

14.08.2007, 11:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2007, 12:26

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz pa do sedaj samo jabolkouser posted image .Pa sem še vedno lačna kot volkuser posted image .Za kosilo bom naredila čufte v omaki pa pire,zase bom pa verjetno samo en puranji zrezek popekla,pa malo paradižnikove solate zraven.Pa seveda,voda.Kaj boste pa večerjaleuser posted image .Jaz ne bi najrajši nič,samo kaj ko zvečer v to kišto bulim,pol pa lačna ratamuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 12:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2007, 12:47

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

O, pozitivke, vas je super brat, ker tudi jaz rabim motivacijo. No ja, morm dat dol 3x5kg.user posted image
Dalin, zakaj so čevepčiči pregreha (ja, no brez kruha, jih je treba jest- kar jaz ne morem), no ja pa svinsko meso imajo tudi, ampak za včasih????
LP

clock-img

14.08.2007, 13:09

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Lucija8 zato so bili pregreha,ker so bili ob osmih zvečer.Po šesti naj ne bi več jedlauser posted image .No ja,so bili puranji,vsaj to.
Morrak,porednicauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 13:12

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Jaz pa do sedaj samo jabolkouser posted image .Pa sem še vedno lačna kot volkuser posted image .Za kosilo bom naredila čufte v omaki pa pire,zase bom pa verjetno samo en puranji zrezek popekla,pa malo paradižnikove solate zraven.Pa seveda,voda.Kaj boste pa večerjaleuser posted image .Jaz ne bi najrajši nič,samo kaj ko zvečer v to kišto bulim,pol pa lačna ratamuser posted image




ze tole si zacela z veliko napako...do 12-ih samo jablko? in ko bos kaj pojedla se bos cudila,zakaj kile ne grejo dol..valda ker bo telo delalo zaloge...

jest je treba skoz...po malem in vedet kaj....zacet je treba z zajtkom...najbols je kak jogurt ali kosmici...cez dve uri naj bo malica...kak sadez, lahko jabolko, breskva,karkol, le banane niso ok...potem je kosilo...jest ga ponavad se vedno delim, torej pazim na kombinacijo....po kosilo cca 3 ure, spet kak sadez....vecerja je obvezna, okrog 6ure in spet pazit kaj...sadje je prepovedano,ker se ponoci ne razkarja in spet dela nepotrebne zaloge...tko...ne stradat, jest je treba, sam vedet kaj :)

clock-img

14.08.2007, 13:20

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: teja.

IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Jaz pa do sedaj samo jabolkouser posted image .Pa sem še vedno lačna kot volkuser posted image .Za kosilo bom naredila čufte v omaki pa pire,zase bom pa verjetno samo en puranji zrezek popekla,pa malo paradižnikove solate zraven.Pa seveda,voda.Kaj boste pa večerjaleuser posted image .Jaz ne bi najrajši nič,samo kaj ko zvečer v to kišto bulim,pol pa lačna ratamuser posted image




ze tole si zacela z veliko napako...do 12-ih samo jablko? in ko bos kaj pojedla se bos cudila,zakaj kile ne grejo dol..valda ker bo telo delalo zaloge...

jest je treba skoz...po malem in vedet kaj....zacet je treba z zajtkom...najbols je kak jogurt ali kosmici...cez dve uri naj bo malica...kak sadez, lahko jabolko, breskva,karkol, le banane niso ok...potem je kosilo...jest ga ponavad se vedno delim, torej pazim na kombinacijo....po kosilo cca 3 ure, spet kak sadez....vecerja je obvezna, okrog 6ure in spet pazit kaj...sadje je prepovedano,ker se ponoci ne razkarja in spet dela nepotrebne zaloge...tko...ne stradat, jest je treba, sam vedet kaj :)



Hvala da si razložilauser posted image .Saj vem da delam napakeuser posted image .Ponavadi mi tudi ne znese,da bi dopoldne kaj druzga vase vrgla,preden vse štiri poštimam,...user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

14.08.2007, 13:28

clock-img

SKORPION

pencil-img

61

Jaz sem danes popila velikoooo skodeliko čaja (metin čaj - kot vsako jutro) user posted image  in za zajtrk pojedla sadje (hruško in nektarino). Vmes sem pila in pila. Po 12.00 uri pa jogurt Activia in malo rženo žemljo z namazom. Ker grem danes do zobozdravnika user posted image  ne vem kdaj bom lahko spet jedla. Sedaj pijem in pijem in sanjam o veliki skledi mrzlega in dobrega sladoleda user posted image . Zvečer bom verjetno kakšen jogurt ali solato. Odvisno kako bom lačna! user posted image

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

clock-img

14.08.2007, 13:56

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Jaz sem za zajtrk pojedla pomarančo,2 prepečenca in grenko kavo.
Zdajle bom kosilala 1 pomarančo,1 kuhano jajce,1 kislo mleko in 2 prepečenca.user posted image pa še sploh lačna nisem.
Danes imam 0.6kg manjuser posted image ,ker sem začela z dieto včeraj,spijem veliko vode in zeleni čaj,zato pa kar naprej na vodo hodim.user posted image

Morrak s kakšno dieto si izgubila 8 kg?
Dalin če nimaš posebne diete,pa se prehranjuj tako kot ti je Teja svetovala.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

14.08.2007, 14:01

clock-img

dory

pencil-img

8852

pika a mas ti to kako posebno dieto?

clock-img

14.08.2007, 14:07

clock-img

rija

pencil-img

15589

Da se malo vmešam, tudi jaz namreč pucam večletne zaloge in mi gre kar dobrouser posted image , ampak največja napaka je, da nimate zajtrka....to je najbolj pomemben obrok v celem dnevu.....in kar je še najbolj pomembno, da se ne trapite in nič ne jeste....najpomembnejše je, da na vsaki 2 uri pojeste par grižljajev in ste konstantno site in potem je tudi mala verjetnost, da zapadete v volčjo lakoto...pa popoldan nobenih ogljikovih hidratov...super večerja je pusti zrezek s solat....

tak, zdaj sem bila malo pametna user posted image user posted image  zdaj pa se grem pogledat v ogledalo, da ne slučajno ne zgubim volje user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

clock-img

14.08.2007, 17:28

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Teja imam hitro dieto z jajci;
tukaj
Jaz sem z njo že lepo shujšala,ampak mi je porod še pustil posledice,s trdo voljo vem da mi bo tudi tokrat uspelo,da bom fit bi rada spravila dol 10 kg, več ne rabim.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

14.08.2007, 18:33

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Pika 30, sliši se super, ampak ali ti je bilo kaj slabo po vseh jajcih in mletem mesu? Pa si res izgubila 15 kg in jih tudi obdržala?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem