cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Da se malo pohvalim

clock-img

20.08.2008, 16:17

clock-img

Muca83

pencil-img

1000

Moram se malo pohvalit. Tokrat sem res našla voljo, da malo spremenim svojo postavo, nad katero že več let samo jamram user posted image

Začelo se je dobra 2 tedna nazaj, ko sva  z mojim user posted image   kupila sobno kolo. Je zame zelo uporabno, ker vedno najdem izgovore, da ne grem ven na pravo kolo (dež, veter, prevroče, prepozno, ni časa, menstruacija,... user posted image ). Tudi moj je rekel, da bo poskrbel za svoje zdravje, ker ima kar precej preveč kg, ampak ga je uporabil samo 2x user posted image

No, jaz sem pa kar pridna. Zdaj namesto, da bi zvečer grickala sladkarije pred tv, pred tv švicam na kolesu.
Tudi sicer sem nehala sladkarije basat in sokove sem nadomestila z vodo, ki je nikoli nisem mogla same piti, zdaj pa vsak dan več. Juhu!

In za spodbudo so tu prvi rezultati - trebuh ni več napihnjen, noge so že malo bolj čvrste, zmorem težje stopnje na kolesu in tehtnica kaže skoraj 2 kg manj. Res sem zadovoljna user posted image user posted image Kaj bolj drastičnega nimam v planu, ker se trudim zanositi. Mora biti tako, da je zdravo.

Moja višina je 169cm. Začetna teža: nekaj gramov čez 70 kg, recimo 70,5 kg.

Cilj 1: 65 kg - bom vesela če pridem sem
Cilj 2: 62 kg - bom ZELO vesela, če pridem sem
Cilj 3: 60 kg - dreams come true user posted image


clock-img

20.08.2008, 16:21

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Lepo, kar tako daljeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

20.08.2008, 19:00

clock-img

malecka

pencil-img

1665

user posted image  user posted image  user posted image jaz bi tud tako voljo...........no saj se trudim, ampak kaj, ko omagam, pri pripravljanju zajtrka za moje tri šmrkoline................... no lepo, da si našla voljo.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

20.08.2008, 20:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.08.2008, 21:19

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Super!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem