cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DOJENJE-ČAJ

clock-img

06.10.2005, 21:44

clock-img

patricija9

pencil-img

6

IMAM 3 IN POL MESECA STARO DOJENČICO, KI JE POLNO DOJENA PA NE VEM ALI MORAM DODAJAT ČAJ.
PATRONAŽNA JE REKLA TAKOJ PO ROJSTVU, DA DO 6 MESECA NIČ, SAMO DOJENJE.KER ME JE STRAH, DA DELAM NAROBE, BI RADA VAŠE MNENJE.

clock-img

06.10.2005, 21:57

clock-img

miševi

pencil-img

888

Baje da dojeni otroci ne potrebujejo dodatne tekočine. Pa še vroče ni več....

clock-img

06.10.2005, 22:26

clock-img

sp

pencil-img

23

Jaz jo dojim še sedaj pa bo 12 stara devet mesecev. Poleti ko je bilo res vroče sem ji ponujala za pit pa ni hotela nič, ker se je odžejala z prednjim mlekom. Potem ko pa sva začele z gosto hrano pa je počasi začela tudi piti.Če bo žejna bo pila drugače je ne siliti.

clock-img

07.10.2005, 18:11

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Nič ni narobe, če ji ne daš čaja, ker s tvojim mlekom dobi vse kar potrebuje, tudi odžeja se.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

07.10.2005, 19:51

clock-img

laurine

pencil-img

15




tudi jaz sem se bala, da dobi premalo tekočine samo z dojenjem, vendar me je pediatrinja lepo potolažila, da je v materinem mleku čisto vse kar dojenček potrebuje in da mi ni potrebno skrbeti. za dobro meleko pa pijem tudi čaj za dojenje in mi zelo pomaga.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem