cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DODATEK ZA NEGO

clock-img

22.02.2006, 11:48

clock-img

asija

pencil-img

149

Zanima me, na kaj so bili ali so vaši otroci alergični, ko ste dobili dodatek za nego.

Namreč sodelavčeva hči je alergična samo na jajce in mleko in so dobili dodatek.
Moja je alergična na jajce, lešnike, arašide, kokos, mandelj, oreh, breskev.  1.3. greva ponovno na testiranje in bova videli kaj bo. Upam , da ne bo nič novega.

Hvala.

clock-img

22.02.2006, 14:05

clock-img

Janeja

pencil-img

2272

Moj Jan je bil alergičen na mleko, jajca, arašide, jagode,... pa nismo dobili.
Na drugem testiranju se je pokazala še manjša reakcija na moko in smo dodatek dobili.

Alergija naj bi bila na vsaj 3 osnovna živila, med kar pa se ne šteje sadje, arašidi,...

clock-img

23.02.2006, 12:55

clock-img

asija

pencil-img

149

Janeja tudi jaz sem slišala tako. Vendar sodelavec je dobil. Ne vem zakaj? pa še na socialni mi je rekla, zakaj nisem dala že prej vloge kajti ker sem dobila podaljšano porodniško bi baje dobila tudi dodatek. Vendar meni ni tega ni nihče omenil.

Bomo videli kaj bo. 

Pa še nekaj, a je katera "padla" v en plačilni razred nižje pri plačilu vrtca zaradi alergije?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem