cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DM mleko

clock-img

28.07.2006, 14:01

clock-img

miška1

pencil-img

76

Ga je katera že poiskuisila?

clock-img

28.07.2006, 14:04

clock-img

Anonimen

A Baby love misliš? Ja, mi ga imamo za Robija. In začela sem ga kupovati iz enega samega razloga. Ko sem prebrala vse na obeh škatlah (prej sem imela Milumil), sem ugotovila, da ni nobene bistvene razlike, ki bi bila vredna 1.000 SIT razlike v ceni. In Robiju sem Babylove dala naenkrat, brez uvajanja ali mešanja, pa ni bilo nobenega problema. Tako, da res raje dam 1400 SIT kakor pa 2500 SIT, če pa ni razlike. Razen v proizvajalcu oz. imenu.

clock-img

28.07.2006, 14:12

clock-img

Anonimen

DM ima svoje mleko??? Koliko pa ga je not za 1400 SIT?

clock-img

28.07.2006, 14:13

clock-img

Anonimen

Milumila je bilo za 2.499 SIT 900g, Babylova je pa za 1.399 SIT 800g.

Nimaš kaj razmišljat.

clock-img

28.07.2006, 21:53

clock-img

Anonimen

Hm, tega pa nisem vedela. Nisem opazila, da imajo svoje mleko. Sem pa kašice za mešanje z vodo opazila in naša jih obožuje. No, super, bomo še mleko probali.user posted image

clock-img

29.07.2006, 20:14

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Bi prosim napisala sestavine tega DM mleka, da vidim če je isto pri aptamilu, da ga bomo zamenjali, user posted image

clock-img

29.07.2006, 20:16

clock-img

Anonimen

Za Aptamil ne vem, ampak sestavine so pa enake Milumilu, samo, da jih je ustrezno manj, ker je Milumil pakiran po 900g, Babylove pa po 800g.

clock-img

29.07.2006, 20:41

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Vseeno bi te lepo prosila če napišeš sestavine?user posted image

clock-img

30.07.2006, 11:20

clock-img

Anonimen

Najbolje, da se v DMu ustaviš, vzameš obe škatli v roke in primerjaš.

Po mojih izkušnjah so si vsa mleka zelo podobna, so le malenkostna odstopanja. ČISTO ISTEGA kot je Aptamil itak ne boš dobila.

Mi trenutno uporabljamo Beba 2, ki ima prav tako ugodno ceno, še posebej v Intersparu (1+1 gratis). Tako pride 1600g 2.500 SIT.

Pa da se razumemo - ni mi toliko pomembna cena, bolj mi je pomembno, da otroku mleko odgovarja. Ko je bil majhen, je pil Novalac, ker je tako oh in sploh, pa mi je zdaj žal, da nisem že takrat Bebe probala. Sem pa sprobala Aptamil, pa je bil sama voda, ful nenasiten!

Sicer pa se mi zdi, da je to DMovo mleko in kašice čisto nova zadeva. Sicer bi že prej opazila. No, ko popapamo zaloge kašic, bomo pa še to probali.

clock-img

05.08.2006, 10:59

clock-img

tajtaja

pencil-img

2089

user posted image Nisem ga še probala, pa mogoče ne bi bilo noro, saj naša user posted image user posted image dvojčka pokurita za hrano skoraj toliko, kot naša cela družina. Sedaj namreč dajum Beba 2. user posted image Pa bi ob tej priliki vprašala, ali ima katera kakšen kupon ˙(Baby bonus-DM)odveč. Bi mi prišel zelo prav, saj se 700 sit pri škatli že kar pozna.user posted image user posted image

clock-img

05.08.2006, 19:27

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

No, mene pa zanima tudi nekaj: V Dm stane Conformil cca. jurja manj kot v lekarni, pa ne vem ali je zato kaj slabši ali gre samo za maržo, če katera ve? Uporabljamo tega  namreč od rojstva, smo ga imeli do sedaj na recept, sedaj pa ga moramo sami kupiti. Kar tako pa tudi ne upam mleka menjat, kaj pa če ji ne bo odgovarjalo? Hvala za odgovor.user posted image

clock-img

05.08.2006, 21:40

clock-img

Anonimen

Običajno gre res samo za maržo. V lekarni je vmes še veledrogerija kot posrednik, potem pa ima še lekarna svojo maržo. Morda bi primerjala škatlo, predvsem Made in.....
Poglej tudi v Mullerju, tam imajo nekatere stvari malo drugačne (za nemško tržišče).
Za Conformil konkretno pa ti ne znam povedat.

clock-img

05.08.2006, 22:23

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

IZVIRNO SPOROČILO: PiaM

No, mene pa zanima tudi nekaj: V Dm stane Conformil cca. jurja manj kot v lekarni, pa ne vem ali je zato kaj slabši ali gre samo za maržo, če katera ve? Uporabljamo tega  namreč od rojstva, smo ga imeli do sedaj na recept, sedaj pa ga moramo sami kupiti. Kar tako pa tudi ne upam mleka menjat, kaj pa če ji ne bo odgovarjalo? Hvala za odgovor.user posted image
[
/quote]


Mi smo ga najprej kupovali v lekarni oz.ga dobili na recept,pol pa smo ga kupovali v DM-u in je isti.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

05.08.2006, 22:44

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

Hvala, saj sem tudi primerjala obe škatli in je vse isto pisalo gor, ampak se mi je zdela cena za kar jurja manj sumljiva. No, super, pa pri 4 dobim še za isti dnar 1 zraven.user posted image

clock-img

09.08.2006, 13:02

clock-img

tajtaja

pencil-img

2089

user posted image user posted image Danes sem dobila štiri kuverte z boni za Beba2. Kar ne morem verjet, kako ste se odzvale.
Vsaj en teden bosta naša mulčkauser posted image user posted image pila cenejše mleko.

Če katera potrebuje bon za Humano, Hipp... napiši naslov, rade volje pošljem.
Še enkrat hvala.

(upam da še bo kaj odziva)user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem