cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DISNEY

clock-img

10.03.2006, 12:31

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

Živijo punce!

A morda kera od vas ve, kje se dajo dol potegnit disneyevi wallpaperi in screensaverji in slikce (čim več pixlnov) itd... recimo winnie the pooh- ki je moji večji punci zelo všeč.

zato ker vse kar jaz najdem, je ali recirect ali ima napake, ali pa sploh ni nič takega na strani. original disneyeva stran se mi pa ne odpre. ne vem če je napaka na linku ali kaj je.

če kera ve, lepo prosim, če lahko link skopira semle...
LP

clock-img

10.03.2006, 12:34

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

http://images.google.com/images?svnum=10&hl=en&lr=&imgsz=xxlarge&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=disney+winnie&btnG=Search

Greš na www.google.com
Klikneš Images
Klikneš Advanced image search
Daš opcijo Large images
to je to.

Za disneyevo spletno stran rabiš pa flash player.


< Sporočilo je popravil Nixxon -- 10.3.2006 12:35:06 >

clock-img

10.03.2006, 12:37

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

clock-img

10.03.2006, 13:13

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

živijo nixxxon, to je glih to, kar se noče odpret - kar sem prejle pisala.. sem mislila še enkrat zvečer probat, če je strežnik prezaseden.

tisto za slikce, sem pa tud probala, sam da imajo vse premalo pixlnov in ko jih raztegnem se zelo motne in nejasne. zato rabim dober link za dorekt dol potegnit.

hvala vseeno.

clock-img

10.03.2006, 13:52

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

HVALA NIXON. UPAM DA BO ZDAJ ŠLO.

user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem