cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DIETA 77. DAN

clock-img

23.10.2005, 06:09

clock-img

Anonimen

Vidim da včeraj ni nihče odpiral teme, tudi prav, danes je že 77. dan, po včerajššnjem pikniku še ne vem dobro kaj bom danes s sabo, ali bom zgolj na vodi (mislim da ne) ali sadju (se mi zdi da bo to).

je pa piknik pasal ko ata na mamo user posted image  čevapkoti, pa golaž, pa e kup sladic, pa pečen kostanj, pa pivo...ja, lepo je bilo in ni mi žal, da sem grešila. Niti najmanj.

clock-img

23.10.2005, 08:07

clock-img

Anonimen

No, lepo. Me veseli, da si se imela fino.
Danes so pa sicer makaroni po planu, a ne? Jaz imam sicer še eno testo za pizzo, ampak bova s Tiborjem verjetno kar makarone, špagete imam za danes. Gorazdu pa še menda že po rebrih obešajo, pa niti slišat noče zanje.
U, še ena ideja za škrobni dan. To sem jaz imela včeraj. Indijski kus kus in sečuanska omaka od Uncle Bens. Sicer mene omaka ful peče, ampak je pa skupaj dobro za prste obliznit, ali kako se že (pocukrano) reče.
Bomo pa šli, če se le ne bo uscalo, danes v živalski vrt.

clock-img

23.10.2005, 08:14

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Splišni, ne vem zakaj se mi zdi, da je kus kus bolj za OH dan primeren? Moram knjigo poiskat in preverit. Saj mogoče se motim, vendar na sami vrečki od kus kusa piše, da je energijska vrednost na 100 g: OH 67,5 od tega 2g in še nekaj sladkorja.
Upam, da najdem knjigo in pogledam.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

23.10.2005, 08:17

clock-img

Anonimen

Evo, Tjaga, skačeva iz ene teme o hujšanju na drugo.user posted image  Jaz sem ravno na vaši pisala, medtem  ko si ti na teli.
Meni se kus kus zdi nekako tako kot polenta, polenta je pa v mojih navodilih  napisana pod škrobom. Pa saj v bistvu ni tako pomembno, saj škrob je OH. Pa vseeno le poišči, me prav zanima, kaj piše.

clock-img

23.10.2005, 08:28

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Evo, Tjaga, skačeva iz ene teme o hujšanju na drugo.user posted image   


Zelo dobro je tole skakanje, hujšava na dveh temah in še telovadiva zraven user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Meni se kus kus zdi nekako tako kot polenta, polenta je pa v mojih navodilih  napisana pod škrobom. Pa saj v bistvu ni tako pomembno, saj škrob je OH. Pa vseeno le poišči, me prav zanima, kaj piše.


 
Kar se tiče polente, je v Rinini knjižici napisan recept: Polenta s papriko in so ga uvrstili pod OH dan. Po moje tudi kus kus.
Pa sej ni tak greh. Glavno da nisi tiste golaževe omake zraven jedla user posted image .


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

23.10.2005, 08:48

clock-img

Anonimen

Ajaaaaa???
Pri jedilnikih, ki so pri tej dieti napisani na internetu.
Evo, tule:
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

In še izsek kot dokazuser posted image :

22. ŠKROBNI DAN

Zajtrk: 2 pomaranči

Kosilo: kuhana koruza ali polenta

Večerja: enako kot za kosilo

Saj tole dieto so tako ali tako preprisovali eden od drugega, tudi navodila v Rinini knjižici so v bistvu prepis od enega avtorja, ki je to dieto sestavil na podlagi Montignacove (pravi al bina, da je tako zadnjič pisalo na MONu). Menda se je še celo pravi avtor oglasil.
Tako da je kar precej nesmislov notri. Po moje je vseeno, kje se je polento (oz. kus kus), ker, kot sem že rekla, škrob je ogljikov hidrat.

clock-img

23.10.2005, 09:00

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Po moje je vseeno, kje se je polento (oz. kus kus), ker, kot sem že rekla, škrob je ogljikov hidrat.



Se strinjam s tabo. Še strokovnjaki si niso edini, kako bi potem mi uporabniki lahko vedeli. Pa saj ni zime. Ko sem gledala na vrečko kus kusa, se mi je pač zdelo, da je več OH.
V glavnem kombinacija je bila ta prava.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

23.10.2005, 09:29

clock-img

Anonimen

Ja, po moje je tudi bolj pomembno, da je prv skombinirano, torej ali OH ali B in ne oboje skupaj.

clock-img

23.10.2005, 22:20

clock-img

Anonimen

Za včerajšnji ŠKROBNI DAN:

Z: 2 jabolki ali 2 rezini lubenice ali....
 
K: basmati riž z mandeljni, kos kruha in solata
 
V: polovica porcije kosila
 
Če vam to ne tekne, pa si pripravite riž v solati.
 
Za današnji OH DAN:

Z: namočene fige
 
K: makaroni z beluši
 
V: 1 kos torte ali 3 kosi peciva in 1 rebro jedilne čokolade
 
Moja dieta je šla čisto po gobe, sploh več ne morem razmišljati o njej. Volja je pobegnila neznano kam. Če jo kdo najde, naj jo napoti nazaj k meni, prosim.user posted image
 
 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem