cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DIETA

clock-img

30.10.2005, 08:29

clock-img

sand

pencil-img

105

Hojla, takole ko berem vaša sporočila ste ful pridne glede diete.Vem da ste že velikrat pisale o tem, pa me vseeno zanima kako tale vaša dieta poteka, kako si sledijo OH, beljakov.,...dnevi,kaj je dovoljeno, kako je z mlekom, a ga lahko piješ, pa bela kava, ali jo lahko sladkaš, itd.Koliko ste shujšale? Jest mam ene 4kg viška še, da bom tko kot prej, mali pa je star 8 in pol m. Hvala vsem in Lp Sand

clock-img

30.10.2005, 08:32

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Če mene vprašaš za 4 KG viška pomaga zraven še telovadba če pa jih želiš shujšat več (10-20KG) potem pa dieta. kar je manj kot 5 KG gre le za majhne popravke ki pa jih izgubiš in popraviš le z telovadbo!!!!

No to je moje mnenje!!!

clock-img

30.10.2005, 08:35

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Aja še to jaz imam še 3 KG viška po porodu in je slabe 3 mesece od poroda ne uporabljam nobene diete jem normalno vse kar mi pride pod roke zraven pa obvezno telovadim(tek). Med nosečnostjo pridelala + 18KG prišla domov z 10 KG viška sedaj pa me čakajo še 3KG...tako mal za tvojo statistiko!!!

clock-img

30.10.2005, 08:39

clock-img

sand

pencil-img

105

Ful si pridna, jest sicer ful migam, rekreacija, itd., ampak sem že 3 mesece na isri kilaži noče pa noče dol, zato sem pomislila na dieto.Vem da je to v bistvu res popravek, ampak sej veš, da se bolš počutiš, če vse štima Lp Sand

clock-img

30.10.2005, 08:43

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

JA probaš lahko mogoče pa je ravno dieta tista ki ti bo pomagala no!!! 

clock-img

30.10.2005, 14:51

clock-img

Anonimen

Čakaj, ti dam linke (jih moram najprej na naetu najti), pa si preberi. A čakaš? user posted image user posted image user posted image
Evo prvega:
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3
In drugega:
http://mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html
Malo naštudiraj, si izpiši in vztrajaj, pa bo.

clock-img

30.10.2005, 19:31

clock-img

sand

pencil-img

105

HVALA,malo bom preštudirala, upam da bodo še te malenkosti šle pa pa.
Lp Sand

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem