cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DESTILIRANA VODA

clock-img

13.09.2005, 12:11

clock-img

sabini

pencil-img

466

Zanima me če je destilirana voda primerna za mleko ?

Saj je ni potrebno prekuhavat , hranim ga z aptimilom in vodo včasih kupim včasih prekuham iz pipe .



KAKO JE Z DESTILIRANO A KATERA TO KUPUJE?

clock-img

13.09.2005, 13:17

clock-img

BigWhale

pencil-img

762

Prekuhana voda ni enako kot destilirana voda! Destilirana voda lahko v skrajnih primerih tudi skoduje. Saj v njej ni nobenih raztopljenih mineralov in drugih elementov, ki v navadni, pitni, vodi so.

Destilirana voda je za likalnike, ne za dojencke...

http://chetday.com/distilledwater.htm

clock-img

18.09.2005, 14:35

clock-img

b.j.n.

pencil-img

134

Destilirana voda je prakticno strupena za pitje, saj ne vsebuje nic mineralov in drugih substanc, kar vsebuje voda, ki jo pijemo; Uporabi Milupino vodo, ki je ze prekuhana

clock-img

18.09.2005, 15:03

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

sabini je napisal/a:

Zanima me če je destilirana voda primerna za mleko ?

Saj je ni potrebno prekuhavat , hranim ga z aptimilom in vodo včasih kupim včasih prekuham iz pipe .



KAKO JE Z DESTILIRANO A KATERA TO KUPUJE?


Niti slučajno ni destilirana voda primerna za mleko, ker je to popolnoma prazna voda, pa še pri pripravi gre skozi ionske izmenjevalce, ki so delno tudi iz smol, ki se lahko izloča v vodo.

Kakšno destilirano vodo pa pravzaprav kupuješ, upam da ne tisto za likalnike, akumulatorje ipd?

clock-img

18.09.2005, 17:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem