cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

DANES začnem... se mi katera pridruži?

clock-img

15.06.2006, 08:15

clock-img

Anonimen

Torej, z 90 dnevno ločevalno dieto.. sicer bo moja malce omiljena, ker ne jem sadja, tko da bom vsako jutro popila belo kavo in pa majčken kos kruha..

gre katera zraven na pot??? user posted image

clock-img

15.06.2006, 08:55

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Ja danes ne bo šlo, ker sem že po zajtrku user posted image . Začnem pa jutri - če prestaviš dieto za en dan, greva lahko s skupnimi močmi v 90-dnevno dieto.

Pa pa

clock-img

15.06.2006, 09:05

clock-img

Anonimen

nič hudega če si zajtrkovala.. imej za kosilo ločevalno in lepo naprej...

tud jaz bom vsak dan minimalno zajtrkovala, ker drugače ne gre... (do treh res ne morem biti brez hrane)

clock-img

19.06.2006, 13:14

clock-img

puka

pencil-img

14

Živjo,
tudi jaz bi tekla z dieto za tabo samo ti si nekaj dni v prednosti,kako ti uspeva za prve dni povej.  Lahko bi jaz jutri začela ,ti pa bolj počasi da te dohitim.
user posted image Lep dan

clock-img

20.06.2006, 10:54

clock-img

Anonimen

jaz sem začela..

sicer vsak dan za zajtrk pojem kos kruha in namaz, ker samo sadje ne morem.. aja pa obvezna je tud bela kava...

clock-img

21.06.2006, 12:59

clock-img

puka

pencil-img

14

Biba živjo, a misliš da ne bo nič narobe ker kršiš jedilnik ki je predpisan. Jaz bi tud kdaj kaj po svoje pojedla samo ne vem če bo efekt isti kot pri jedilniku.-ne vem??
lep pozdrav

clock-img

21.06.2006, 15:14

clock-img

Anonimen

Če dieto prilagodiš po svoje, potem do ni več 90 dnevna ločavalna dieta, pač pa nekaj drugega, recimo "moj način prehranjevanja". Kako je oz. bo učinkovit, boš videla čez čas.

clock-img

21.06.2006, 15:15

clock-img

Anonimen

Aja, kako boš pa potem sadne oz. vitaminske dneve furala? Če z zelenjavo, potem ti predlagam, da isto narediš z zajtrkom, torej dva paradižnika, par korenov, kumara, paprika...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem