cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Crpanje mleka

clock-img

20.06.2008, 10:56

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Zanima me, koliko casa priblizno porabite tiste, ki si crpate mleko z rocno brizgalko (za cca 200ml)?

Hvala in LP

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

20.06.2008, 11:12

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Prej sem porabla kr nekaj časa, kakih 20 minut, sedaj ko pa namerno črpam manj, saj si črpam po potrebi, ko imam prsi napete (ponoči), pa porabim bistveno manj časa. To črpanje te ker izčrpa ne?user posted image

clock-img

20.06.2008, 11:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.06.2008, 12:10

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz sem z ročno črpalko popizdila v dveh dneh in nabavila električno. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

20.06.2008, 12:11

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Prej sem porabla kr nekaj časa, kakih 20 minut



Z ročno? Dobra si bila.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

20.06.2008, 12:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.06.2008, 13:45

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

res škoda, da v sloveniji ne moreš najet električne pumpe v porodnišnici (za nek pavšal) in jo uporabljat tako dolgo kolikor jo pač rabiš in potem vrnit. na švedskem ima firma, ki izdeljuje te električne pumpe pogodbo s porodnišnico in po potrebi dajejo pumpe v najem porodnicam. meni se zdi to user posted image

clock-img

20.06.2008, 22:44

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Zjutraj si spumpam v 10 min 90 ml. Pa še to moram imeti na drugi dojki tamalo prisesano, ker če ne ne gre. Pri naslednjem podoju spet črpam, in pri naslednjem spet -  dokler ne načrpam toliko kot potrebujem. Gre pa najhitreje zjutraj, tako da je 200ml v 20 minutah res super hitro. Vsaj za moje pojme. Zvečer namreč lahko pumpam 20 min, pa mi nateče mogoče 30mluser posted image

clock-img

22.06.2008, 23:06

clock-img

Ayo

pencil-img

1607


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

res škoda, da v sloveniji ne moreš najet električne pumpe v porodnišnici (za nek pavšal) in jo uporabljat tako dolgo kolikor jo pač rabiš in potem vrnit. na švedskem ima firma, ki izdeljuje te električne pumpe pogodbo s porodnišnico in po potrebi dajejo pumpe v najem porodnicam. meni se zdi to user posted image



ja v svici je isto, v lekarni lahko najames! user posted image user posted image

no, pa najlepsa hvala za odgovore! user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

23.06.2008, 10:01

clock-img

Naša črtica koraka

pencil-img

1176

do zdaj sem si 125ml ali 90 ml načrpala v 5 min, ampak le ponoči ali pa zjutraj takrat kar lije ven ... moram si spumpat, drugače user posted image  ne more sproti požirat ... čez dan ne črpam ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem