cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Cerazette

clock-img

11.09.2008, 21:06

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Nove kt, ki jih jemljemo lahko tudi ob dojenju. Jih katera že jemlje, imate kakšne izkušnje? Jaz jih imam doma pa kar ne vem, bi jih jemala, ali počakala, da neham dojit in potem začela jest navadne kt?

clock-img

11.09.2008, 21:17

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Jaz se nisem odločila za njih. Hormoni so hormoni.

clock-img

11.09.2008, 21:20

clock-img

Anonimen

jaz jih jemljem..nič posebnega,sam jih bom nehala in bom prešla na druge ker te cerazette jemlješ neprekinjeno pa menza pride ko pride,to pa men ni všeč,pri diane (te sem jemala prej) sem vedla kdaj bo menza ko je bla 7dnevna pauza vmes in sem si tud lažje splanirala kake stvari,(morje,bazeni,kaj oblečt če je bil kak tak dogodek..),drgač pa nič novega,nič drugačne niso,sem pa začela prvi dan menze.

clock-img

30.09.2008, 11:27

clock-img

Senci

pencil-img

96

Tudi jaz jih uporabljam in se mi zdijo ok. Ko bom nehala dojiti, pa bom verjetno jemala katere druge, da je vsaj malo pavze vmes.

clock-img

01.10.2008, 14:15

clock-img

Tjaša23

pencil-img

72

jaz jih imam tudi doma in jih še ne jemljem, ker sem brala da vpivajo tudi na povečajnje telesne mase, jaz sem se namreč pred leti full zredila zaradi logest tabletk in zdaj tudi teh  kar ne upam začet, čeprav mi je ginekologinja rekla da ne vplivajo na teo. tako da ne vem kaj naj naredim najbolj da ostanem kar pri kondomu

_____________________________

naša mala princeska je Lina 15.08.08

clock-img

08.10.2008, 21:41

clock-img

LEDO1974

pencil-img

8

mene pa zanima kdaj ste začele jemati te tabletke  ali pri prvi menstruaciji ali že pred prvo menstruacijo

clock-img

08.10.2008, 21:46

clock-img

Doll

pencil-img

1726

cerazette so v bistvu iste kot inekcije,s to razliko da inekcije dobivaš na 3 mesece,tabletke pa moraš neprekinjeno jest

clock-img

14.11.2008, 14:34

clock-img

valč

pencil-img

15

tudi mene zanima isto kot LEDO 1974, ali ste počakale prvo menstruacijo ali ste začele z jemanjem že prej?, ker glede na to da dojim lahko na prvo čakam še kar nekaj mesecev

clock-img

14.11.2008, 14:36

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

ne rabiš nič čakatiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem