cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Cattering po civilni poroki

clock-img

26.01.2010, 11:24

clock-img

IsabellaLana

pencil-img

207

Zanimajo me predlogi kaj naj ponuditi na cateringu po civlini poroki. Šampanjec, vodo, sokove, kaj pa zraven?

clock-img

26.01.2010, 11:26

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

sadje (jagode ali cesnje), pecivo (piskote) in lahko tud kaksne oblozene kruhke al pa grisine s prsutom.. ce je vsega pomal bo cist ok.

clock-img

26.01.2010, 11:30

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

mas pa razlicna nabodala lahko recimo:

http://www.kulinarika.net/slikerecepti/7173-2.jpg

to se mi zdi najbl primerno, glede na to, da folk z rokami je.. in pac v eni roki drzi kozarec, z drugo pa nabodalo.. user posted image

clock-img

26.01.2010, 11:34

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

clock-img

26.01.2010, 11:38

clock-img

archie

pencil-img

1560

midva bova imela samo pecivo (sladko, slano ) in piskote. 

clock-img

26.01.2010, 11:43

clock-img

trudi*

pencil-img

31

Če imaš cattering potem ponavadi tisti,ki to urejajo točno vedo kaj paša (razen, če delate to v lastni režiji)...pa še letni čas je pomemben ter ali se bo jedlo s priborom ali brez.

Mi smo imeli poleti in smo imeli sadje na ledu (grozdje, jagode, melono, lubenico,marelice itd.) in vse super dekorirano; od peciva nekaj malega piškotkov drugače pa pecivo (sadne miniončke, indijančke in tako ne kremasto); od konkretnejše hrane je bil pršut na grisinih, manjši koščki pohanega, različni siri, hladne solate...

clock-img

26.01.2010, 11:44

clock-img

trudi*

pencil-img

31

aja, pa nazdravili smo z jagodnim šampanjcem in na vsakem kozarcu je bila jagoda, svatje so bili full navdušeni user posted image
otroci pa z jagodnim sokom

clock-img

26.01.2010, 11:46

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

ja glih hotla sem napisat, da ne pozabita se na slano pecivo.. user posted image


sicer pa, ce bosta mela cattering itak oni predlagajo kaj se obicajno je...

clock-img

26.01.2010, 11:47

clock-img

IsabellaLana

pencil-img

207

To bom imela po civilni poroki, tok, da se greva midva slikat, svatje pa da mal na hitro pojejo, popijejo, da bodo lažje zdržali potem še 3 ure do fešte.

clock-img

26.01.2010, 13:01

clock-img

ninkica

pencil-img

387

Midva sva postregla poleg šampanjca,sokov,..Tudi belokranjske pogače(različne),piškote in
nekaj slanega pecivauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem