cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Cartamo se doma..

  
clock-img

18.09.2005, 17:40

clock-img

Seven*

pencil-img

6206


Trenutno smo v iskanju novega ritma. Vsak otrok ima pac svoj urnik, ki ga potem poskusamo uskladiti. Med bivanjem na pediatriji, kjer sem druzbo delala moji Emi, sem staknila visoko vrocino in takoimenovani mastitis. Ocitno mi ni odgovarjal tamkajsnji urnik hranjenja na 4 ure. O razpadljih sivih (hvalabogu samo povrsinskih) in spiranju s peroksidom zaradi gnoja ne bom zgubljala besede.. Psiha in sekiranje je pac terjalo zlom imunskega sistema in odpoved na celi crti. Tako sem trenutno na antibiotikih. Vrocina se mi je vceraj spet ponovila, ker je Ema spala 5 ur, jaz pa sem ostala brez kljucnega dela prsne crpalke in si mleka nisem mogla izcrpat (ventilcek od crpalke sem namrec pozabila v bolnici). Bigwhale je hitro zjutraj sel kupit tisti ventilcek in jasno, ga niso imeli. Mu ni drugega preostalo, kot da je kupil novo pumpico ki mimogrede stane 11 jurjev. Kar je ostalo zivcev sem porabila za sekirancijo same sebe glede nepotrebnih stroskov. Na koncu sem se sprijaznila, da smo se za vecje bedarije metali denar.

Ema je carica. Celi dan bi gledala okoli in opazovala. Pa seveda visela na mojih joskih. Ce bi bilo mozno, bi bila prisesana kar 24 ur. Pa ji kar dam, ko se ji zahoce. Ni cudno, da sem Jakoba prvi mesec poredila za 1300 gramov. Bigwhale jo tud ze veselo razvaja. Nosi jo po stanovanju in ji poje partizanske pesmi..

Jakoba sva danes dala k mojim starsem. Ga kar malo pogresam, ceprav je pri nasi hisi taksen nenavaden mir..

clock-img

18.09.2005, 17:48

clock-img

Anonimen

O, Seven, me veseli, da ste doma in da je z Emo v redu. Ostalo boste že porihtali. Še ti se spraviš popolnoma na stare tire, pa bo.

clock-img

18.09.2005, 18:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2005, 18:09

clock-img

Anonimen

Seven, kaj so pa zdravniki rekli za Emo? A imaj kaj kontrol ali kako boste vedeli, koliko bo to vse skupaj vplivalo na razvoj? Predvidevam, da se nič ne ve in da se bo sproti pokazalo.

clock-img

18.09.2005, 18:14

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Tudi jaz sem vesela te novice pa lepo se razvajajte še naprej.

Cipresa Robi in Žiga

clock-img

18.09.2005, 18:25

clock-img

BibaJ

pencil-img

253

Lepo je slišat takšne novice! Naj vam sije sonček sreče še naprej!

clock-img

18.09.2005, 18:35

clock-img

Pia73

pencil-img

4176

Tole je pa lepo prebrati. Da ste doma in da vam dobro kaže!

clock-img

18.09.2005, 18:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2005, 19:21

clock-img

dory

pencil-img

8852

kaj naj recem...cestitke se enkrat in res sem vesela,da se cartate doma...le tako naprej in bravo ema...je prava borka

clock-img

18.09.2005, 20:00

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Bravo. Glih včeraj sem na hitro brskala po teh forumih, če je kaj novega z vami, pa nisem nič zasledila.

Sem prav vesela, da ste že doma.
Lepo se cartajte.

clock-img

18.09.2005, 20:04

clock-img

muki1

pencil-img

7193

No, krasno je po dolgem času slišati tudi kakšne vesele novičke. Čestitke vsem , saj je vsa družina preživela hude čase, predvsem pa tebi, mamica, ki si prestala najhujše in od sedaj naprej bo vsak dan lepši. Uživajte življenje.

clock-img

18.09.2005, 20:04

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Lepo,da je družinica skupaj.Seven ne sekiraj se preveč,te je že dosti živcev koštalo.Emica je pa itak carica.
en lp D.

clock-img

18.09.2005, 21:18

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Me veseli, da se je tako dobro izteklo. Vse ostalo pa se bo tudi porihtalo.

LP

Pi-kica

clock-img

18.09.2005, 22:06

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Fuuuuuuul sem vesela za vas, da se je tak lepo izteklo, da ste srečni, doma, papate. tudi tvoje zdravje se bo zdaj hitro uredilo, ko ste spet vsi skupaj. za denar se pa ne sekiraj, kaj pa je 11 jurjev proti celemu življenju

uživajte, vsi 4!

clock-img

18.09.2005, 22:22

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Superca, samo tako naprej! In Seven res se ne sekiraj za take "materialne" stvari, ni vredno .. važno, da je zdravje in veselje. Srečno vaši družinici in poročaj še naprej...

clock-img

18.09.2005, 22:35

clock-img

ancica33

pencil-img

14

Samo ne sekiraj se za materialne stvari, res ni vredno.Naj vam sije soncek se naprej in naj vas angeli varujejo

clock-img

18.09.2005, 22:57

clock-img

Anonimen

Super, drži se, zdaj ste doma in je najhujše mimo.

clock-img

19.09.2005, 07:04

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Super da ste doma, zdaj pa začnite uživat 100 na uro.

clock-img

19.09.2005, 10:30

clock-img

Anonimen

Zelo sem vesela, da je mala Ema končno doma .

clock-img

19.09.2005, 12:25

clock-img

LONA13

pencil-img

776

Čestitam vsem, posebej pa Emi !
Angelčki jo čuvajo in jo bodo še naprej.
Uživajte maksimalno in se ne sekirajte za nepomembne stvari.

clock-img

19.09.2005, 13:10

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Super, le cartajte se, si zaslužite

clock-img

19.09.2005, 13:41

clock-img

violinski

pencil-img

960

Ola, Seven, res je super, da ste doma, pa da imate že svoj 'ritem' . Oči naj še nar naprej poje partizanske pesmi, še prav bodo prišle Na juriš na sovražnika in sonček naj sije na tvojo družino!

Če ti je preveč mirno doma, kar Jakoba nazaj pokliči, ti povem, da bo kmalu zeloooooooo pestro. Mi smo prvi mesec po rojstvu Aljoše (1.8.) imeli Lano ves čas doma, pa še zdaj, ko je že tretji teden v vrtcu, še nisem prišla k sebi

Če boš iskala Avgustovke, smo na Dojenček, Novorojenček -> Starši čvekamo (nisem še šla pogledat, morda si nas tam že našla)

Se beremo, ko boš imela čas - ko bosta oba otroka spala!

clock-img

19.09.2005, 15:01

clock-img

pepa

pencil-img

2

Seven, vašo zgodbo sem spremljala od začetka in mislila na vas. Vsi ste zmagovalci... Ema je črpala tudi vašo energijo, zato ji je vse lepo uspevalo. Rastite, cartajte se in imejte se radi... Petra

clock-img

20.09.2005, 14:14

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Vesela sem za vas.

clock-img

20.09.2005, 15:08

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Zelo sem vesela,da je mala Ema doma v objemu svojih najdražjih in da predvsem dobi joško kadar želi

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem