cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

CR in dojenje

clock-img

11.05.2005, 04:23

clock-img

mammy26

pencil-img

634

Dobro jutro vsem!

Zanima me nekaj. Ker mi je pač obljubljen CR in zadeva ne vem kako poteka, me zanima ali ste ve, ki ste imele CR uporabljale blazino za dojenje ali kako ste se najbolj udobno namestile?

Meni naj bi naredili rez nekoliko nižje kot je to v navadi, saj imam na tistem mestu že en prejšnji kar velik rez, oz. šiv.

clock-img

11.05.2005, 08:00

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela CR, pa blazine za dojenje nisem uporabljala. V začetku si sploh ne predstavljam, kako bi jo, ker sem "dojil" itak lahko samo leže na boku, vse drugo je bilo preveč boleče. No, pozneje pa itak ni bilo mleka.
Glede reza: nam so obljubili, da bi v primeru ponovnega CR rez naredili čez starega. Menda se to vedno tako dela.

clock-img

11.05.2005, 09:00

clock-img

mammy26

pencil-img

634

ja vem zato, da se naredi na istem mestu, ampak jaz nimam reza od CR, ker sta oba prejšnja poroda minila brez šivov. Posledico velikega reza imam od estetske operacije kože na trebuhu - abdominoplastika oz. korekcija kože na trebuhu, pa ne gre za liposukcijo.

Tako da so mi rekli da bo nižje, ker nima smisla delati ga tam.

clock-img

11.05.2005, 09:10

clock-img

Anonimen

A da boš imela pa potem dva reza? Zakaj pa, če bi bil lahko samo eden. A se ne da kar tam narediti? Meni so rekli, da če je že en kirurg "podpisan", se drugi ne na novo, pa tudi če ni bil rez od CR. Če se da.

clock-img

11.05.2005, 10:05

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Jaz sem 2x rodila s CR, oba otroka sem dojila večinoma leže na boku. Če pa je slučajno naneslo, da sem morala dojiti sede, pa tudi nisem imela nikoli nobenih težav.

Tole, da ti bodo delali še en rez, je pa tudi meni malo čudno. Mene so obakrat rezali na istem mestu, pa tako čudno zgleda, kot bi mi trebuh kar malo čez visel. Si ne znam predstavljati, kako bi zgledalo, da bi imela dva reza tam spodaj.

clock-img

11.05.2005, 13:59

clock-img

Anonimen

Imela CR in nobenih bolečin, tako da sem lahko dojila tako ali drugače, leže ali sede ali na boku, poljubno pač, pa tudi z blazino.

clock-img

11.05.2005, 15:40

clock-img

Anonimen

Mislim, da ti bo najbolj pasalo dojenje leže - na boku - vsaj meni je. Še danes se tako dojiva v večini primerov.

clock-img

12.05.2005, 21:09

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Na začetku sva se dojila večinoma leže, pozneje pa večinoma sede.:)

clock-img

30.05.2005, 08:31

clock-img

Bina01

pencil-img

112

Od prvega dne sem dojila brez težav in, že na intenzivni, sede. Leže mi nikoli ni laufalo - sem preveč nerodna :)-

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem