cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Brisanje sporočil v Gmailu

clock-img

15.12.2005, 15:42

clock-img

Anonimen

Čeprav ma Gmail ogromno placa, se moj predal počasi polni, zasedeno mam 93% prostora. Zdej pa men ni jasno kako v Gmailu sporočila brišem. V smetnjaku je prav simpatično napisano, da kdo bi brisal, če je pla tok placa?! Ja, jaz bi! Kako? user posted image

clock-img

15.12.2005, 15:56

clock-img

tinkatin

pencil-img

17

Jaz naredim takole: v mapi prejeto odkljukam vsa sporočila, ki želim izbrisati. Potem zgoraj označim "Premakni v smetnjak" (to izbereš s puščico). Potem grem v mapo smetnjak označim vse in kliknem "dokončno izbriši". In to je to!

Upam, da sem razumljivo napisala.

< Sporočilo je popravil tinkatin -- 15.12.2005 16:02:10 >


_____________________________

Lp tinkatin

Življenje je lepo ......

clock-img

15.12.2005, 16:19

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

hothien!!!! od kje maš pa tooook zaseden že?a si prov prebrala?? da nimaš še 93% placa user posted image  ker gmail ma itak tuu mač placa! jest mam vsak dan ful enih velikih mejlov,pa mam še vedno ogroooomno prsotora.

aja-lahko pa tud men kej pošlješ no user posted image

postopek brisanja je pa že zgoraj opisan-jest delam isto. user posted image

clock-img

15.12.2005, 18:25

clock-img

Anonimen

Trenutno uporabljate 2516 MB (94%) razpoložljivih 2674 MB.

 
Tko mi piše, tak da... ja, ful mam zaseden, ker nisem še nič brisala in mam cca.1100 mailov! Komot ti kej pošljem, dej mi privat mail naslov napiš. Teh for vsak dan dobim malo morje, sam mi je fajn, se vedno od srca nasmejim! user posted image
Zdej grem pa probat mal brisat!

clock-img

15.12.2005, 18:41

clock-img

artista7

pencil-img

816

ko odpreš mail, imaš nad sporočilom napisano more options, tisto klikni in daj delete message

clock-img

15.12.2005, 18:56

clock-img

Anonimen

Sem jih že zbrisala eno stran, sam je bil komi en procent user posted image , morm še. Hvala punce! user posted image

clock-img

15.12.2005, 19:04

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Full zanimiv. Jst mam prejetih 700 emailov, poslanih pa 200, torej skupi 900, kar je le 200 manj kot jih maš ti, pa mam zasedenga šele 17% user posted image Madona kakšne emaile pa dobivaš to user posted image

clock-img

15.12.2005, 19:09

clock-img

Anonimen

Ja Baguska, v glavnem filmčke, pps, slikce, pa ostalo. Ziher jih ma 95% priponko zraven. Pa še tko je, da do sedaj nisem nič brisala sploh.

clock-img

15.12.2005, 19:14

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Je če so sami filmčki pol je pa možno ja.user posted image

clock-img

16.12.2005, 07:48

clock-img

petra a

pencil-img

2070

Tudi jaz prosim za pomoč v gmail-u in sicer, enkrat sem pomotoma kliknila da naj si zapomni moj naslov in geslo, tako da zdaj vsak ki bi slučajno zašel na racunalnik in na gmail, pride v mojo pošto, kako naj zbrišem nastavitev?

Punce, če katera ve, hvala za pomoč.

clock-img

16.12.2005, 09:37

clock-img

Antigona

pencil-img

4555

Na desni strani na vrh maš gumbek sign out in se s tem odjaviš.
Ko se boš naslednjič prijavljala pa kljukico naj si te na tem računalniku zapomni ven briši, oz. se vedno odjavi (sign out)  preden zapreš.
Nič lažjega kot to user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

clock-img

19.12.2005, 08:27

clock-img

petra a

pencil-img

2070

Saj ravno v tem je problem, nimam obkljukano da naj si zapomni in vsakič se odjavim...punce, če katera ve...HELP!!!

clock-img

19.12.2005, 20:45

clock-img

Anonimen

Ne vem, Petra, jaz sem tudi doma dala, da si zapomne geslo in up. ime, pa sem potem kljukico odkljkala, pa ne pomaga več. user posted image  Tak da ne vem, kako se da to naredit. Dej odpri novo temo in to vpraši, da bodo še druge vidle! To je vse, kar ti lahko svetujem. Ali si pa nov gmail odpri, v tem pa vsa sporočila in kontakte zbriši. user posted image

clock-img

20.12.2005, 08:52

clock-img

petra a

pencil-img

2070

RATALO MI JE! user posted image

Enostavno sem na svojem računu spremenila geslo. Zdaj pri prijavi avtomatično prikaže staro geslo, s katerim ne prideš v pošto, zato moraš odtipkati novo geslo...samo moraš paziti, ker te vsakič pri prijavi vpraša če naj si zapomne geslo.

TAKO. :)

clock-img

21.12.2005, 07:55

clock-img

Anonimen

Če bi zdele našla kazga smajila, ki se tolče po glavi in vpije butec, bi ga uporabila! user posted image
Matr smo blond babe! Ne vem, kako se nobena ni tega spomla!  Bravo petra a! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem