cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Brez "ceramonij" :)

clock-img

16.12.2009, 09:11

clock-img

nicimoja

pencil-img

205

No tiste, ki ste se poročile kar tako, "na hitro", kako je bilo? Jst komaj čakam svoj dan D, priči, starši in stari starši, to je to :)! A moram imet tud šopek? Oblečena bova pa tko kombinirano črne hlače oba, potem pa sivo-bela kombinacija, jst mogoče z zeleno srajco, nekaj takšnega no, ni še dorečeno, je pa ful "****iš", tko luštno, nč podobno nevesti in ženinu ampak res cart. Kaj pravite? Če ni tiste klasične poroke, potem tudi obleke ne bodo klasika :)

Lep dan!

Srečna sm, komaaaaj čakam! user posted image

clock-img

16.12.2009, 09:13

clock-img

Anonimen

mi2 imava tudi nekaj takega v mislih....
porocaj, kolko bo ta "neceremonija" obremenila vajin buget..
pa cestitke!

clock-img

16.12.2009, 09:48

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Najina poroka je bila nekaj takega - midva, starši, moja sestra s fantom (je bila hkrati moja priča), njegov brat z družino (hkrati njegova priča) in pa moja stara mama, ki je še edina od obojnih starih staršev. Poroka je bila na gradu - samo civilna. Po poroki smo se še fotografirali na gradu in v studiu, nato smo šli v eno gostilno na kosilo (smo se seveda že vnaprej naročili), po kosilu pa še zaključek pri mojem na vikendu. Imeli smo se super, če bi se še 1x poročala, ne bi naredila nič drugače. Obleko sem si dala delat tako, da je vseeno bila vsaj nekako podobna poročni (sicer bolj ala večerna obleka, ne tista klasična bela razkošna). Proračun: cca. 300.000 sit (3 leta nazaj) za vse skupaj: oblačila za oba, prstani, šopek + cvetje za na avte, frizer, ličenje, kosilo, narezki, šampanjci itd., potem pa naju je še cca. 90.000 prišla t.i. poročno-novoletna fešta (tako sva jo poimenovala, ker sva se poročila konec decembra in sva potem naredila za silvestrovo fešto za kolege) user posted image , ki sva jo naknadno naredila za kolege.

clock-img

16.12.2009, 09:52

clock-img

Anonimen

če se ti da prebrat tole, boš videla, kakšne so bile priprave in kakšen je bil obred user posted image

clock-img

16.12.2009, 10:12

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

midva sva tudi imela tako poroko,bili so samo domači, starši in bratje sestre. Če bi se še enkat poročila bi imela enako poroko,vsaj meni niso všeč prav veliko in da i povabilo vse tudi tiste sorodnike ki jih komaj poznam.

LP

clock-img

16.12.2009, 10:12

clock-img

Anonimen

mizantrop, ne da semi....sem pa preletela bistvo!
user posted image user posted image user posted image cestitke!

clock-img

16.12.2009, 12:36

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Datum je bil poseben, bila je sreda, noseča 5 mes, ob16h se je dogajalo v dvorani mestne hiše, z "navadnimi" oblačili a lepimi in elegantnimi, da ne bo pomote. Zame, moža in za priče so bili cvetlični aranžmaji. Prisotni so bili lahko vsi, ki so želeli priti. Po obredu smo šli v bližnjo kavarno na šampanjec. Po tem smo šli z družinama in dvema zelo osebnima prijateljema na kosilo. V soboto pa je bil piknik za vse.

Ne bi želela imeti drugače in je bilo vsem zelo všeč.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

16.12.2009, 19:33

clock-img

ellie

pencil-img

1403

Midva sva imela takšno poroko novembra. Vseh skupaj nas je bilo 7. Meni je bila kar moja mami priča, njemu pa sestra. Moj je imel hlače, srajco in kravato...sva kupila prav za poroko, ampak takšno, da je zdaj uporabno še za službouser posted image  jaz pa črne hlače in svileno tuniko, ker je bilo to edino, kar sem malo bolj finega spravila čez ogromen trebuhuser posted image  prav šopka nisem imela...sem pa imela eno rožico v enaki barvi, ki je bila tudi na tuniki. Po obredu smo nazdravili s šampanjcem. ki sva ga dobila kot darilo v zlatarni. Potem smo pa šli na kosilo. In to je bilo to...v bistvu ful ful lepouser posted image  Sem pa vseeno naredila vabila in konfete. In v enakem stilu smo okrasili mizo v gostilni. Je prav lušno izpadlo..

Poleti naslednje leto pa nameravava organizirat kak piknik.

Čestitke že vnaprej in srečnouser posted image

clock-img

16.12.2009, 19:37

clock-img

ellie

pencil-img

1403

Aja...sva pa imela na matičnem tudi fotografa, da nama je ostal lep spomin. In mi ni žal. Pa jaz sem si privoščila frizerja in makeupuser posted image  in poročno torto za 12 ljudi. Tak da je vseeno bilo nekaj stroškov...ampak ne bi zdaj nič spremenila.

clock-img

17.12.2009, 12:54

clock-img

koala

pencil-img

5539

Midva sva imela podobno poroko z razliko da sva bila že na daleč razpoznavna kot ženin in nevesta, ker sva pač tako želela.
Bi pa ponovila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

17.12.2009, 19:49

clock-img

*Mojca*

pencil-img

3742

Midva sva se tako poročila septembra. Dahnila usodni DA na gradu, potem pa kosilo. Prostoni so bili: najin tamau, njegovi starši in priča s punco, moji starši in brat s punco ter moja stara starša. Če bi se poročila še enkrat ne bi spreminjala nič. Budget: njegova obleka s čevlji okol 200e (Zara), moja 60e (Popek) + čevlji 60e - aja noseča sem bila takrat ene 4 mesece, kosilo okol 300e (častili starši), prstani nič (sva dala not staro zlato), fotograf 200e (darilo mojih). Aja pa moj frizer 20e (sindikalna cena za neveste user posted image user posted image ). Šopek sem imela iz Gardenje za 20e (pač ne poveš da je za poroko user posted image )

Zvečer sva povabila še par najboljših prijateljev na narezek.

Če bi se poročila še enkrat ne bi spreminjala ničesar, ker so mi velike poroke user posted image



< Sporočilo je popravil *Mojca* -- 17.12.2009 19:50:34 >


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

clock-img

17.12.2009, 20:06

clock-img

*Mojca*

pencil-img

3742

Aja, bilo je v sredo user posted image


< Sporočilo je popravil *Mojca* -- 17.12.2009 20:07:46 >


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

clock-img

30.12.2009, 18:36

clock-img

malania

pencil-img

613

Tudi z mojim razmišljava o poroki v ožjem krogu.
Imela sva tudi idejo, da bi vsi prisotni odšli stran, v hotel za vikend in bi bili tam vsi skupaj za vikend (glede na to, da bodo prisotni samo starši in priče, ki so tudi ožji družinski člani in nas ne bo veliko). Vsekakor nisva še tako blizu in bova vse to še predebatirala, saj je veliko odvisno tudi od financ.. user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem