cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bravo punce !

clock-img

15.06.2007, 16:25

clock-img

gojska

pencil-img

1128

user posted image Rada bi čestitala vsem vam, ki se trudite in vam ni vseeno.user posted image Hujšate,user posted image telovadite in seuser posted image masirate. Bravo!user posted image user posted image user posted image

Danes dopoldan sem šla čez mesto. Kaj takega, da te groza.user posted image Vse se trese in drgne. Obilje prešvicanega špeha. Saj ne rečem, da vsi, Ampak večina. Pa ne mi rečt, da so to turisti iz Amerike.
Jaz že celo življenje hujšam. Tudi trenutno imam nekaj kil preveč. Sam mi še na misel ne pridej da bi jih takole kazala.
Včasih so debeli nosili ohlapne stvari.
No pa saj, naj se počutjo samozavestn. Sam nekdo, bi jim lahko povedal, da je možno tudi shujšat. Pazit kaj vnašajo v telo, zmigat malo lene riti. Biti zdrav.

No recimo včeraj sem videla eno lepo mamico s trinajsletnikom. Ta bogi fant je bil tako debel, da se mu niso oči vidle. Čist zalite s špehom. Mi je zelo žal sam men se zdi s to mamo neki narobe.
A mogoče ni tko ?
Sama sem od nekdaj nagnjena k debelosti. user posted image In kot otrok, bi se brez kontrole zredila do  nezavesti. Pa me je imela mama na špagi.Vedela je da je to njena naloga, pa tud če jo je kdo šinfu. In hvala ji.

Joj sem se razpisala.
Bravo za vse, ki nekaj storijo zase. Če greš po ulici je kriterij zelo padel. Misliš da si O.K. če imaš "sam" 10kg preveč.
gojska

clock-img

15.06.2007, 16:30

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Sej fajn če si fit pa to. Sam kaj naj se zdej ljudje s preveč kilami zaprejo v bajto, da jih tvoje očke ne bojo gledale, al kajuser posted image . Najbolje da kar ti ostaneš doma, in svoj čudovit telešček s "parimi kilcami preveč" gledaš v ogledalu!user posted image

clock-img

15.06.2007, 16:46

clock-img

Anonimen

Ja draga Gojska, potem je pa tvoja rit tudi lena in ne vnašaš zdrave stvari v telo, zato imaš preveč kilogramov.Zakaj bi se ukvarjali sami s seboj, če je lažje, da se ukvarjamo z drugimi in hodimo po cesti, ter ocenjujemo njihov špeh, da imamo potem o čem govoriti na forumih, a ne?
Vsak, ki je predebel ni zaradi tega srečen, zato ne potrebuje takšnih izjav kot jih imaš ti.Verjemi,da bi vsak rad bil fit in oh, samo nismo vsi debeli samo zaradi hrane, so tudi drugi razlogi.Bi te poslala malo v bolnišnico, kjer se ljudje zdravijo zaradi motenj hranjenja, pa bi potem videla, kako hudo je, če imaš s hrano težave.Mlade punce umirajo zaradi propagande, da je moderno in IN samo, če si suh.Delaj s svojim telesom kar želiš, druge ljudi pa pusti naj sami rešujejo svoje težave, ki jih imajo zaradi debelosti, vendar mislim, da jih imaš ti več, kot oni.

clock-img

15.06.2007, 16:55

clock-img

Anonimen

Ufff.. In sedaj močnejši ne bi smeli hoditi ven, ne bi smeli obleči tega, kar jim je všeč??? Zelo sem vesela, če vidim kje močnejšo osebo, ki je zelo samozavesten... Samozavest manjka kar precej ljudem... Ni mi bljek pogledati koga, ki ima špeh... Sama sem dala to skozi in cenim življenje, srečna sem, da lahko živim, čeprav imam nekaj kilc preveč... (pred nosečnostjo in verjetno tudi po user posted image ) Tudi ti si debela, kot praviš, vendar nisi samozavestna user posted image
Raje sem močnejša, kot pa anoreksična... Žal..

clock-img

15.06.2007, 17:00

clock-img

gojska

pencil-img

1128

O madona saj ni tko hudo.
Sem vas pa razpizdila, pa sam čestitat sem vam hotela.

clock-img

15.06.2007, 17:01

clock-img

Anonimen

Čestitaj si tudi sebi, ker ne dvigneš lene riti in ne paziš, kaj ješ... Veš, si ista kot tisti, samo način oblačenja je drugačen... 

clock-img

15.06.2007, 17:05

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Od kdaj pa ti veš tolk o meni. A iz zgornjega posta??

Mogoče pa si ti tako prebrala , da te žali?
To pa nio bil moj namen.

Reagirale ste pa same take, ki vas je to zbodlo.  

clock-img

15.06.2007, 17:11

clock-img

Anonimen

Mene ni zbodlo zaradi sebe, ker kljub temu, da sem noseča, nisem debela... Me je pa zbodlo v imenu drugih.. Imam sorodnike, prijateljice, ... ki niso suhe.. In napisala si, da imaš tudi sama nekaj kil preveč... Za druge pa si napisala... Sam nekdo, bi jim lahko povedal, da je možno tudi shujšat. Pazit kaj vnašajo v telo, zmigat malo lene riti. Biti zdrav. A ti pa paziš, kaj vnašaš v telo? Kaj pa če oni tudi celo življenje hujšajo, pa jim ne gre?? 

clock-img

15.06.2007, 17:16

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

Reagirale ste pa same take, ki vas je to zbodlo.  



A si pričakovala, da ti bo katera ploskalauser posted image ?

clock-img

15.06.2007, 17:17

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Vsakemu, ki hujša gre.

Sploh sem pa govorila o prepredebelih, ki jih je vsako leto več.

Pa saj brezveze.
Je pa lepo da se potegneš v imenu drugih.........................

clock-img

15.06.2007, 17:18

clock-img

gojska

pencil-img

1128

ne
sam razumela

clock-img

15.06.2007, 17:20

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Ne se bom popravla, nič nisem pričakovala.
Samo povedala sem kaj mislim.

clock-img

15.06.2007, 17:21

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Obilje prešvicanega špeha. Saj ne rečem, da vsi, Ampak večina.



A tole naj bi razumela?

clock-img

15.06.2007, 17:35

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

user posted image user posted image
Jaaa, se lahko malo uštulim poleg. Namreč jaz se držim diete že 19 dni. ( ločevalne )user posted image user posted image user posted image ,
pa še kadit sem nehala, tko da sem kar ponosna nase!!user posted image user posted image
Pa tudi na ostala dekleta, ki dajo nekaj nase. Je res, da smo predebeli  eni malo bolj eni malo manj. K debelosti veliko pripomore tudi revščina (oziroma slab dohodek družine). Žaluser posted image
Ker so zadevščine za shujšat, in zdrava prehrana pri nas luksus. Žalostno, ampak resnično.

Je pa za hujšanje potrebno velikooo dobre volje, vztrajnosti. Ker kakšen dan ni lahek.user posted image

user posted image user posted image Na koncu pa bomo tako in tako vse zmagovalke!!!user posted image user posted image

clock-img

15.06.2007, 17:41

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Bravo barkaffe . Ravno to sem htela, da se same pohvalimo, če nam nekaj uspe.
Ker se s pravo željo res da, vse v življenju. Ne sam shujšat.
Podpiram vse, ki imate same sebe rade.
g.

clock-img

15.06.2007, 20:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

Bravo barkaffe . Ravno to sem htela, da se same pohvalimo, če nam nekaj uspe.



Zakaj si potem v postu omenila druge ljudi, popolne neznance? Lepo je, da se pohvališ, kako ti dieta gre, ... Ni pa lepo, da se zgražaš nad ljudmi, ki so pač močnejši in ki imajo svoj stil oblačenja.. Kakšen bi pa bil svet, če bi bili vsi isti? Nikakav! user posted image

clock-img

15.06.2007, 22:49

clock-img

Veverička

pencil-img

324

Jaz pa mislim, da razumem, kaj je hotela gojska povedati... Tudi meni ni prijetno videt, da je danes vse preveč otrok (zelo) predebelih. Počasi bomo res kot v Ameriki. Ko sem hodila jaz v OŠ, smo imeli mogoče enega niti ne bi mogla rečt predebelega, prej bi rekla fanta močnejše postave - zdaj pa je obratno. Redkokateri je tak, da nima kakšnega kg preveč.
Se mi zdi, da se danes otroci preveč bašejo z raznimi smokiji, čipsi, bonboni... Pa TV in računalnik in nič športa... Za zdravje gre tukaj, kaj bo s temi otroci, ko odrastejo???

Pa (roko na srce) ljudje, ki so predebeli (tukaj mislim takšnee, ki so res predebeli in ne takšne, ki imajo 10 kg preveč) se nekateri res neokusno oblečejo.
Takšno je pač moje mnenje.

clock-img

15.06.2007, 23:03

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Ravno sem se vrnila iz kratkega oddiha, kjer je bilo za videt ogromno gole kože. In v resnici sem opazila veliko preveč predebelih ljudi.
Pa jaz recimo sploh ne polagam pažnje na to al je kdo suh al debel.
Lahko se štritate koliko hočete, debelost je v resnici v porastu in vse bolj so v porastu srčno- žilne bolezni, sladkorna, povišan holesterol....

Ma saj je hudič, ko pa lidli pa hoferji pa spari ponujajo tak slastne zadeve.

< Sporočilo je popravil mamči -- 15.6.2007 23:04:10 >

clock-img

16.06.2007, 13:38

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Lahko se štritate koliko hočete, debelost je v resnici v porastu in vse bolj so v porastu srčno- žilne bolezni, sladkorna, povišan holesterol....

Ma saj je hudič, ko pa lidli pa hoferji pa spari ponujajo tak slastne zadeve.



Se strinjam z izjavo da je zdravo življenje ni za revne, ker stvari, ki so kao zdrave, bio pridelane in brez sladkorja so grozno drage proti takim ki niso. NPR fruktoza je ful dražja od belega sladkorja, prav tako polnozrnata moka, da ne govorim o marmeladah brez sladkorja in polnozrantem kruhu user posted image Tako da se jaz sploh ne čudim da je folk zmeraj debelejši.

Pri sebi vidim kako draga je zelenjava in sadje. Bio zadeve pa sploh, to se tud vidi na našmu računu, ker pojemo pri nas ogromno sadja in zelo malo sladkarij. Sem kr slabe volje zarad tega ker če hočeš zdravo živet moraš imet tud dost pod palcem.


< Sporočilo je popravil puncica -- 16.6.2007 13:39:50 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

16.06.2007, 14:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gojska
Danes dopoldan sem šla čez mesto. Kaj takega, da te groza.user posted image Vse se trese in drgne. Obilje prešvicanega špeha. Saj ne rečem, da vsi, Ampak večina. Pa ne mi rečt, da so to turisti iz Amerike.
Jaz že celo življenje hujšam. Tudi trenutno imam nekaj kil preveč.



Tu kažeš na to, da svoje komplekse zdraviš na napakah drugih. Že lepo da ti je uspelo shujšat, ampak drugi niso zato nič slabši od tebe.

V življenju se moraš vedno primerjati z boljšimi od sebe in strmeti k njim, ne pa se primerjat s slabšimi in na njih gradit svojo samozavest.

Je pa lepo od tebe, da pohvališ vse, ki se trudijo za svoje zdravje. Tko da, bravo vsem, ki jim je že uspelo doseči svoje cilje- pa kar koli že je to.

clock-img

26.06.2007, 13:30

clock-img

meryy

pencil-img

98

a lahko le nekaj dodam...

moja prijateljica ima 100 kg pa je vedno bolj nasmejana samozavestna kot jaz ki se trudim 5 kg shujšat pa mi ne rata. da ne govorim o svojem večnem zakrivanju trebuha in riti. prav je da se človek ne zapusti vendar ni prav tiste ki imajo nekaj več kilogramov zaničevati ali pa ogledovati.. treba jih je podpirati !! pa če imajo predebeli ljudje samozavest in nasmeh jim je treba čestitati zastaviti svoje cilje in z nasmehom ga osvojiti....ne zaničujte debelih ljudi to je grozno za te dušice.
pa kaj vam je zaradi nekaj kilogramov naj se ti ljudje odpovejo sončku??

clock-img

04.07.2007, 19:27

clock-img

Anonimen

jaz sem pa sama nase jezna, ker nimam volje, da bi shujšala user posted image

clock-img

04.07.2007, 20:01

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Ne skrbi!!!


Bo že prišel čas, ko boš trdno odločena. Tudi sama sem se kar nekaj časa pripravljala, odlašala, našla veliko brezveznih izgovor, zakaj ni pravi čas, pa je prišel tudi "moj dan"!!!



Sej ni vse v vitki postavi. Poglavitno je to, da se v svoji koži počutiš dobro, da nisi preobremenjena, ter da si zdrava.
To slednje največ šteje!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem