cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe..54 dan (B)

clock-img

23.04.2006, 07:26

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Jupi, spet meso. Ga Bom prav z užitkom jedla, pa še tašča nas je na kosilo povabila. Sem ji povedala, kaj lahko jem.

z: kivi
k: meso, regrat
v: sir ali skuta

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

23.04.2006, 07:46

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jutro,

včerajšnji dan preskočimo zaradi grehov, danes mesek. Za zajtrk bosta dve pomaranči, za kosilo govedina in solata, ter juha (ki jo običajno sploh ne spijem), za večerjo pa verjetno solata. Zdaj pa šibam, greva s sinom na Osovnik (da izbrišem včerajšnje pregrehe).

clock-img

23.04.2006, 09:27

clock-img

buni1

pencil-img

93

Dobro jutro!user posted image
Evo tudi v nedeljo imam čas se javiti!user posted image Včeraj za kosilo neka kuhana zelenjava, za malico jagode, za še eno malico tri suhe fige, za večerjo pa malancane. user posted image Saj sem bila še kar pridna!user posted image Danes pa meso in solata, za večerjo pa tudi!user posted image
Me pa že zdaj skrbi ( ha ha)user posted image kako bo naslednji teden, ker grem že v sredo na dopust na morjeuser posted image in se bojim, da bom tam pa malo zabluzilauser posted image Bom mogla tole dijeto sigurno podaljšati!user posted image
Teya: glede pršuta; od vsake solate je najboljša ena feta pršuta!!!user posted image
ČAO ČAOuser posted image user posted image user posted image

clock-img

23.04.2006, 09:44

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Lepo sončno jutro!

KAko ste? SUper vreme za martinčkanje,a?? Včeraj smo montirali sedež na kolo in smo šli malo naokoli in je bilo prav luštno. Danes sicer čutim bolečo rit ampak se tolažim s tem, da mi je ožulilo kosti in ne špeha kot prejšnja letauser posted image

Danes pa B in za kosilo bo verjetno pečenka in stročji fižol.


Popoldne pa gremo najbrž v živalski vrt....zdele to seveda še v zraku visi, ker je vprašanje kdaj pride mož nazaj, ker se je šel malo z motorjem naokoli....bohnedaj da bi motorist kak dan ne šel motoruser posted image


lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.04.2006, 11:55

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Včerajšnji dan je šel čisto po reglcih vse do večerje. Smo bili zvečer pri prijateljih in sem pojedla kar 6 kosov pice (tunina, klasična in kraška).

Danes pa:
Z: nič
K: pečenka, ohrovt, tenstana zelenjava, solata, juha
V: pol kosila

clock-img

23.04.2006, 14:25

clock-img

Anonimen

Včeraj sm mela en pravi hit mix-vse skupine,od B do OH in sadja,tud mal vina,cel dan,nazadnje torta še ob treh ponoči,...potešila sm vse lušte,pridobila kakšen kg,ampak ni mi žal!Zdaj bom šla lažje do konca!!!

In danes imam vodni dan,da se čistim grehov!

Go bombe,go bombe...le še 36.dni do konca!!!:)
 
PS:Kdaj imamo spet vodni dan po naši dieti?

clock-img

23.04.2006, 14:34

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Vodni dan je v četrtek 27.4.....ravno ta dan, ko smo fraj

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.04.2006, 17:13

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

A nas ne bo ravno v četrtek spremljala tudi prijateljica lunca? Kdaj se sploh začne luna v četrtek?

clock-img

23.04.2006, 19:38

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

O punce moje drage,
jaz sem pa danes izgubila kalorij, kot še nikoli. Najprej na Osolnik (do brunarice 777 m nadmorske višine) , potem pa še s kolesom iz Kranja v Medvode in nazaj. Trenutno se počutim še super, jutri bom pa crkotina.
Za zajtrk: dve pomaranči
kosilo: prvotni plan je bil spremenjen - pečen piščanec, solata in juha
večerja: kalamari na žaru (5 kosov).

Pa pa, se beremo in pišemo jutri.

clock-img

23.04.2006, 21:54

clock-img

Teya

pencil-img

1051

evo me...danes KONČNO spet vse po pravilih user posted image  ja, lahko rečt to na B dan user posted image , bomo videli jutri, koliko karakterja še premorem user posted image

zajtrk: hruška
kosilo: meso
večerja: šobska solata

pozdravček vsem!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem