cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...82.dan (S oz vitamini)

clock-img

21.05.2006, 12:54

clock-img

katis

pencil-img

975

 Zdravo user posted image

Kja pa ste vse ostale?

Ja saj je res - mene tudi ni bilo dva dni na spregled (saj veste - sredi selitve). Torej so danes vitamini na vrsti. Ampak jaz nisem imela časa za zajtrk user posted image  - je bila le kavica (brez vsega), vodo pa tud že malo žulim.

Bo pa za kosilo ena konkretna sadna solata s semenčki in žličko marmelade (saj bo dietna).  Za kasneje imam v planu še kake bučke in morada pražene gobice...

Sicer pa zdajle pečem kruh za moje domače. Bo en hlebček be, en pa s semeni... če bodo preživeli, ga bom spekla večkrat sama, ker mi ta domači najbolj diši. Aja, pa nimam tistga pekača, delam kar tradicionalno...user posted image

Aja, pi kilce so se spet mal premaknile (dobr, ni bil tak skok kot prejšnji teden, a malo vendarle)...

Lep dan vsem!user posted image

Dajmo punce, še malo....še dober tedenuser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.05.2006, 14:50

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Ja vitaminčki....no jaz sem jih kar sita.Tudi mene ni kej preveč tukaj, me pa zanima kdaj mamo vodni dan?

clock-img

21.05.2006, 15:59

clock-img

katis

pencil-img

975

Ja...vodni dan...če se prav spomnim je 87.dan. Torej je pred nami le še en B, en Š, en OH in en sadni dan. Potem je
user posted image

 vooodaaaa,  nato pa še en B, en Š in en OH in konec!

Torej bo sedaj tole zelo na hitro steklo do kraja!

in potem bomo zmagale:
user posted image
 

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.05.2006, 16:36

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Hoj,

mi smo pa ravnokar domov prišli s prvega obhajila. In verjemite, da so bili vsi vitamini, ki sem jih danes pojdela v sadnem delu torte in v solati. V ostalih dobrotah pa veliko beljakovin in škroba.
Bom zato jutri na prisilnem vodnem dnevu. Pa potem 87. dan še enkrat. Joj, kako sem se nažirala. Se je pa začelo že ponoči, ko smo se vračali s koncerta in smo se ustavili na enem kebabu. Ni koncerta brez kebaba user posted image user posted image . No saj ponavadi je tudi obratno in sicer da ni kebaba brez koncerta.
Pa tak fajn mi je šlo.

clock-img

21.05.2006, 16:43

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Ah tjaga in ostale ne sekirajte se preveč, saj je že teh v povprečju 7 kg izgubljenih kar nekaj.Se pravi imamo v četrtek vodni dan, ane?Pol pa še par dni in konecuser posted image No ja...tega kroga.Mislim pa da bo potreben še en.Kdaj štartamo drugega?

clock-img

21.05.2006, 18:21

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla!

Vodni dan je v petek (87.)

Glede drugega kroga - nekatere bombice smo se malo menile, da bi se še obveščale in ob sredah redno tehtale (kao post bombe) za naslednjih 90 dni in da potem štartamo nov krog 1.9. Tako da se nam lahko seveda pridružiš :) men itak samo dva kroga verjetno še vseeno ne bosta dovolj, tako da imam plan 1.9. in nato spet 1.3.2007 in če bo treba še 1.9.2007 - potem pa upam da bo zame ok.... seveda, če se ne bi začela vmes redit zaradi kakega posebenga razloga ( user posted image  )  :)

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

21.05.2006, 18:48

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

No fino, ampak jaz bom šla pomoje v drugi krog prek kot po 90ih dneh.ali pa tudi ne, pa se pridružim 1.9. odvisno kako bodo kilce rekle.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem