cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...50.dan

clock-img

19.04.2006, 06:12

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutro!user posted image

Kako ste, bejbe? Sadni dan sem kljub prehladu uspešno preživela. Pa saj je že čas, da kak dan pravilno preživimuser posted image

In danes beljakovine....za zajtrk pomaranče,  za kosilo zelenjavna juha + pirhi, ki jih je treba pojesti, za večerjo pa tud kak jajc.

lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

19.04.2006, 07:14

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Jutro!!!!!!!!

No, da javim najprej kg. Skupaj jih imam -6.

Drugače pa danes pri meni na jedilniku sir, solata in jabolka.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

19.04.2006, 07:44

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Končno beljakovine. Si bom privoščila taaaaakooooo solato s pirhi, da bo jojuser posted image  mmmmmm...za večerjo pa morda kak kefir z lanenimi semeni.
Če pa pride moj user posted image  kmalu domov, greva pa ven na večerjo! V tem primeru bom pa kak mesek skinla user posted image

Aja, za zajtrk bodo pa 2 jabolki. Sem se jih kar lepo navadila zjutraj jest in moram reči, da se mi kak drug zajtrk sedaj zdi kar pretežek. Po velikonočnam grešenju na zlati poroki, mi je bilo pa tudi kar slabo. Še danes čutim, da mi nekaj ne paše znotraj user posted image  upam, da se bo čimprej umirilo.

Sicer pa bombice moje, zaključujemo 5. dekado in imamo le še 4 do konca - torej le še slabih 6 tednov! In a vsete kako veliko še lahko shujšamo v tem času? OGROMNO! Jaž že komaj čakam na končne rezultate, čeprav bom mogoče raztegnila dieto še za kak dva tedna, ker imam 16.6. rojstni dan in bi rada takrat izgledala kar najbolje, kar se da.

1.9. bom pa z novo rundo štartala. Če bo še katera za, bom pa sploh vesela. Poletje pa le mora bit za uživanje, ko lahko brezskrbno greš kam okgrog in se ne sekiraš, kaj je na dnevnem planu.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

19.04.2006, 08:01

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dan,
evo mene. Pokorno javljam prisotnost user posted image  . Očitno bodo danes bolj kot ne jajca pela. Tudi pri nas še iščemo varianto, da se znebimo pirhov. Za kosilo bo kar solata (motovilec, rukola in radič) z jajci. In za večerjo tudi. Ja no, škoda stran pometat.
Babuške, pridne bodite.

clock-img

19.04.2006, 08:12

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

no,po dolgem času se javljam še jaz.Danes sem se tehtala in kljub strahu na morebitne nedeljske posledice sem zadovoljna.Res da ni šlo ta teden nič dol ampak tudi gor ne.Torej,moji kilogrami še vedno -7 .
Danes sem uničila že eno jabolko,za kosilo pa še ne vem kaj bo.
Punce,lep in prijeten dan vam želim


_____________________________


clock-img

19.04.2006, 08:37

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Ojla bombe!
jst sem tud še z vami, sam sem se mal zgubila med svojimi grehi, raj ne govorim kaj pa kako, še včeri k sem bla prepričana da bom mela sadni dan, sem čist mim udarla, sem bla tolk lačna da sem pojedla mali sendvič ( sir pa mal salame), zvečer sem pa še en kos tortice k mi je ostal od prejšnega dne in je blo to škoda stran vržt...user posted image user posted image user posted image
Pa dobr no, sej se bom danes umirila. user posted image
Na vagi se k sreči nepozna skoraj nič, za pol kile je šlo še dol, tako da kaže zdej
 -5 kg user posted image user posted image user posted image .
Plan za danes: ker bom šele okol petih doma si bom privoščla en manjši sendvič,user posted image za večerjo pa samo jogurt.

No tako, sej bo bolše!

Želim vam lep dan še naprej!



clock-img

19.04.2006, 09:18

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem pa danes svoj dan splanirala takole:
Z: nekaj jagod + user posted image
K: svinjski kotlet + tenstan ohrovt + solata (juhi se danes odpovem, ker mi zaenkrat ne diši)
V: pol kosila

"Obljubim", da od danes naprej ne bom več grešila in se bom potrudila čimbolj približat cilju, čeprav mi je kristalno jasno, da sem še daleč od cilja in da ga ne bom dosegla v tej rundi.

Moji podatki za danes: -7,5 kg user posted image  Končno gre spet dol!

clock-img

19.04.2006, 09:32

clock-img

buni1

pencil-img

93

Dobro jutro!
Včeraj brez grehov: sadje zelenjava! Brez problemov! Danes pa meso, pa tenstan ohrovt in solata! Pa isto za večerjo!
Aja! tudi jaz bom to dijeto malo potegnila, mogoče do dopusta, z malimi pregrehami, seveda!
ČAO ČAO

clock-img

19.04.2006, 10:03

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo bombice, vidm da ste vse že na starih tirih, konec s pregreškiuser posted image  jst sem mela včerej vodni dan in se danes že bolje počutimuser posted image dns pa
Z:bananauser posted image
K: bomo vidli čez kako urcouser posted image
user posted image
V: velikonočna šunka,vložene gobice in kumarice

clock-img

19.04.2006, 10:22

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Ej, punce! Danes je tehtanje! Se mi zdi, da se kar nekam otepate tega opravila! user posted image  (lahko jaz govorim, ko mi je lepo šlo dol user posted image )
V glavnem, jaz čakam podatke, da dokončam našo tabelco!

Tiste, ki ste se že javile, pa niste nič sporočile: cukrček, katis (tvoje poročanje sploh še z največjo vnemo pričakujem, da me spet posede na rit), tjaga, buni1, njelci!!!!!

clock-img

19.04.2006, 10:48

clock-img

Teya

pencil-img

1051

ciao, punce.....

glede na uro, bo moj zajtrk danes verjetno spet odpadel user posted image  no, kava je seveda že v želodčku user posted image
za kosilo bom jedla zrezek in solato- a lahko še kak pirh not vmešam???? škoda bo vsa ta jajca proč zmetat, a zaradi tega, se jaz ne bom odpovedala meseku user posted image  kok časa so sploh kuhana jajca še ok????
za večerjo pa šobska solata....to pa že komaj čakam, saj je bila v planu že za nedeljo, pa je skoraj, da mogla odpast, ker sem jedla čezl cel dan velikonočno šunko user posted image

kilce pa -6,5

pogumno naprej.....

clock-img

19.04.2006, 10:56

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy



Tiste, ki ste se že javile, pa niste nič sporočile: cukrček, katis (tvoje poročanje sploh še z največjo vnemo pričakujem, da me spet posede na rit), tjaga, buni1, njelci!!!!!



Ja, -7 kil napiši.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

19.04.2006, 10:56

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Teya, jajček ne paše k mesu, tako da si jih raje privošči za večerjo! Pri nas so pirhi na sobni temperaturi zdržali tudo po cel teden, pol jih je pa zmanjkalo. Če pa jih daš v hladilnik, bi pa mogla tudi 10 dni zdržat. Je pa tudi odvisno od časa kuhanja. Dlje kot si jih pustila vreti, dlje časa so uporabna. Sicer boš pa vidla, ko ti bo zasmrdel, da mu je potekel rok! user posted image

clock-img

19.04.2006, 11:27

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla!

Mislim, da bo kar OK vaga danes kazala, če ji lahko user posted image  včerajšnjo kilažo verjamem. Ampak javim pa šele, ko pridem domov.

Ker v stanovanju nimam vage, se hodim pred kosilom k user posted image  mami vagat (se pravi po več kot litru čaja dnevno ter sadnim zajtrkom). Imam pa eno vago 'upacano' user posted image  v Intersparu - je ena digitalna v akciji. Pol jo bom pa imela doma in bom lahko že zjutraj preverjala stanje. Tako kot sem bila navajena že nekoč.

Torej, tam okrog pol štirih bom že vedela, kako kaj kaže - če sem dosegla moj drugi veliki mejnik ali ne! Prvi je bil pri minus 10.user posted image

Zajtrk je že varno zaklenjen v želodčku, čaja 1/2 l že tud manjka, trenutno pa uživam ob kavici in vas malo berem. Tak fajn paše, da med malico vklopim RR in vidim, kako ste kaj!


Lep dan vsem!user posted image  In ajde, gremo s polno paro dalje!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

19.04.2006, 11:38

clock-img

SašaL

pencil-img

42

Sporočam svojo težo in sicer se kazalček ni nikamor premaknil - ostaja enako - 5.5 kg.

clock-img

19.04.2006, 12:47

clock-img

Anonimen

A je že 50.dan?user posted image

Dans se nisem tehtala,ker mam slabo vest še od vikenda.Bom raje naslednji teden stopila na tehnico,da je ne uničim.:)

Zjutri sm papcala jagode,zdaj pa super dobro kosilo:polpete iz soje in zelenjave+špinačo!Njamiiiiiiiiiii!Popoldne pa spet sadje,na praksi.Ta teden mi večerje ne znesejo drugače-nimam časa jesti,pa še kje si jih nimam pripraviti.Sadje mi pa tut ne mora tolk škoditi,da bi se sekirala.:)

Go bombe,go bombe...samo še 40.dni do konca!:)
Uspelo nam bo!!!

clock-img

19.04.2006, 12:54

clock-img

njelci

pencil-img

283

pr meni je samo -5 kguser posted image user posted image user posted image  pa tako je šlo lepo na začetku dol...zdej pa kar stoji že nekaj časauser posted image sem kar mal izgubila voljo, upam da kmalu začnejo nazaj padat, k če nje ne vem kako bo...user posted image

čestitam vsem za lepo izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.04.2006, 14:20

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Tiste, ki ste se že javile, pa niste nič sporočile: cukrček, katis (tvoje poročanje sploh še z največjo vnemo pričakujem, da me spet posede na rit), tjaga, buni1, njelci!!!!!



Moja vaga kaput. Vztrajam pri tem, da ne kupim nove. Amen. Prejšnjič ko sem se vagala mi je pokazala -8 kg, potem +4. Pa kdo bi ji verjel. Nič, vzamemo zlato sredino in rečemo -6 kg. Čeprav po hlačah bi rekla, da je -9, samo kaj ko si ne upam verjet.

Piši -6, bo pa naslednjič -11, pa je user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.04.2006, 15:53

clock-img

katis

pencil-img

975

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Tiste, ki ste se že javile, pa niste nič sporočile: cukrček, katis (tvoje poročanje sploh še z največjo vnemo pričakujem, da me spet posede na rit), tjaga, buni1, njelci!!!!!



No ja, eno kilo manj imam, kot prejšnji teden - torej  -12,5kguser posted image . Kar je krasno, ampak na tiho sem upala, da bo vsaj še slaba kilca več manj, da bi dosegla svoj drugi mejnik.... no ja, bo pa naslednji teden!

Kljub vsemu pa je najpomebneje to, da se teža vztrajno manjša!

Go team, go user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

19.04.2006, 15:56

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

user posted image  zaslužim si črno piko

piši: +1 kg user posted image

clock-img

19.04.2006, 16:06

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Ja groza jana noooouser posted image user posted image user posted image ,pa kak moreš user posted image .

Pišite meni enako kot zadnjič user posted image , matr pa prazniki in včerajšnji vodni dan user posted image user posted image . Torej -9.

Kosilo je za mano, faširano z zelenjavo in solata, zajtrk banana, večerja pol kosila. Malice in kafetkov ni ni več.

l.p.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

19.04.2006, 16:22

clock-img

buni1

pencil-img

93

Oj!
Piši -7!!
Sem pa ugotovila, da po vodnem dnevu ne gre nič dol, pa če je še luna zraven ne!user posted image In so mi zdravstveni delavci povedali, da je to res! user posted image Da je boljše cel dan jesti solato, kot samo piti vodo.user posted image Če ti kruli po želodcu, dobijo možgani znak, da ni hrane in enostavno ne kurijo maščob in kile lepo stojijo! Torej; raje vsake pol ure eno peresce solate v usta, pa grejo kile dol! Jaz pa sem bila zadnjič 42 ur na vodi! BABA zmešana!!user posted image
ČAO ČAOuser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.04.2006, 19:23

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Piši meni - 5! Je pa blo pred praznili že -5.5...samo kaj čemo če je šlo pol spet mal gor..joj ta šunka!

Pridne bodite...pa sej vam ne gre slabo ;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem