cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...48. dan (OH)

clock-img

17.04.2006, 08:44

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Dobro jutro!

Danes me je tehtnica navsezgodaj streznila, saj mi jep okazala kar 70 dag več, kot včerej zjutraj. Sem kar 99%, da bo jutri voda pela.

Za danes pa:
Z: pojedla sem 1 pirh user posted image
K: makaroni s paradižnikovo in paprikino omako
V: nekej sladkega user posted image

clock-img

17.04.2006, 09:04

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Meni je tehtnica pokazala 1kg več, kot prejšnje jutro.
Včeraj sem cel dan neki grickala. Obup. Jutri imam sigurno vodni dan.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

17.04.2006, 09:32

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

No tukaj imam pa jaz prednost. Imam pokvarjeno tehtnico user posted image user posted image  . Sem se pa danes že kar v roke vzela, saj sem trenutno na vodi. Čeprav bom za kosilo bolj konkretno, naredila bom namreč eno zelenjavno juho s testeninami. Mineštro.
Za večerjo pa še ne vem. Verjetno se ne bom "silila" s sladkarijami. Verjetno mineštra. Kaj pa vem?
Joj ti prazniki!

clock-img

17.04.2006, 11:20

clock-img

Teya

pencil-img

1051

tjaga, blagor tebi! user posted image  jst sem si za danes prepovedala vaganje, pa me je zaneslo user posted image  sem vseeno stopila gor in prav olajšana ugotovila, da sem šla pol kilce DOL user posted image  no, da ne boste preveč zeleneuser posted image , sem šla po soboti-škrobnem dnevu, brez grehcov, kilco GOR user posted image tko, da zgleda, da je moje telo že kar v naprej davek pobralo, saj je vedelo, da ga čaka hud vikend user posted image  no, upam, da se ni zmotilo pri kalkulaciji in da ne dobim jutri še dohodnine za plačat user posted image user posted image

danes za kosilo moja najljubša paštašuta, za večerjo pa že komaj čakam potico, katere se še nisem dotaknila user posted image

clock-img

17.04.2006, 15:58

clock-img

Anonimen

Jaz imam danes "vodni dan".Upam,da zdržim do večera.Tako mi kruli v želodcu,da je joj.Danes pijem le vodo in nesladkane čajčke-jagodnega z vanilijo,zeleni čaj,koromačev čaj(od Alete) in sadni čaj z korenjem(tud od Alete).Za okus žvečim Orbite,polizala sm pa tud dva bombona(pravzaprav le sredico,ker mi tist cuker okrog ni dober in ga reje pljunem stran:) ).In tako mam jutr beljakovinski dan...
Aja,pa jast se dans nisem tehtala-za sredo pa še nevem-odvisno od počutja!:)

Gremo naprej,bombice...le še 42.dni do konca!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem