cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...47. dan (Š)

clock-img

16.04.2006, 00:05

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Dobro jutro!

Danes je pa škrob na vrsti, ali bolje rečeno beljakovine, ker sem vidla, da smo večinoma vse menjale dneve.

Jaz bom jedla:
Z: kruh, šunka, pirh ali dva, hren, potica.....za pomarančo pa še nisem prepričana
K: ne vem, kaj bo, ker grem k tašči, sam po moje bo zame meso (najbrž zajec) pa zelenjava
popoldanski prigrizki na obiskih bodo zagotovo v smislu narezkov
V: bomo še vidli, če bo kakšna potreba po hrani

clock-img

16.04.2006, 11:10

clock-img

Anonimen

Velikonočni zajtrk je že v mojem želodčku.:) Ni mi preveč teknil danes.Se mi zdi,da sm od vsega miksa v prejšnjih dneh kar napihnjena.In ne počutim se dobro.Zato bom mela jutri zagotovo vodni dan.K nam je prišel tud zajček:),in mi prinesel darilo po moji želji-kilogram belega grozdja,Orbite,en paketek bombonov,in ene ful dobre rolice š čokolado za OH dan.Ta zajček pa ve,da hujšam.:)
In kak bo moj jedilnik danes?
Z ob 8.00:nekaj rezin kranjske klobase,šunke,vratovine+jajček+hren...brez kruha in potice!:)
M ob 10.30:nekaj bombončkov
K:voda
V:voda ali majhen narezek

Mam ful salbo vest zarad moje prehrane,pa še moje telo in psiha se ne počutita dobro!Kriza!Komi čakam,da se sčistim!!!

Go bombe,go bombe...še samo 43.dni do konca!

clock-img

16.04.2006, 11:15

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Prazniki za kilograme ne pomenijo nič dobrega.Nagradno vprašanje: Kaj sem hotela s tem povedati? Nagrada: pirh user posted image user posted image , pa šunka.

clock-img

16.04.2006, 18:56

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Kaj zdaj, a nobena noče nagrade?

clock-img

16.04.2006, 21:09

clock-img

Teya

pencil-img

1051

ne, tjaga, jaz je prav zares nočem user posted image  imam tako velik vamp in še bolj velikga moralnega mačka user posted image user posted image  jedla sem od 14h-18h, sicer nisem čist nič mešala, sem pa jedla, kot bi bil to smisel življenja user posted image  že razmišljam o novem vodnem dnevu, a zagotovo ne za jutri, jutri me čaka še potica , po kateri sem cel dan cedila sline! mogoče se odpovem torkovemu sadju, OH dneva pa absolutno ne dam! user posted image

upam, da ste bile kaj bolj pridne kot jaz!

clock-img

16.04.2006, 21:13

clock-img

Teya

pencil-img

1051

Maja, omaka je bila mnjami user posted image  HVALA! user posted image  mogoče sem le malo pretiravala s paradajzem in preveč zakrila okus po kumaricah....je pa tako lepo po svežem dišalo, pa ne samo krompir, cela kuhinja user posted image

clock-img

16.04.2006, 21:19

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Mislim.............da sem se nažrla za vse nazaj danes user posted image . Za zajtrk sem imela eno banano, malica je bila šunka,klobasice,hren,jajca,kruh,potica, kosilo sem prespala, malica pa potica in šunka, večerjo sem pa imela vodno.....sam moram priznat, da je pasalooooooooooooouser posted image . Jutri pa bom pridna, no ne vem, kaj bo z večerjo, mislim, da bo potica trpela,pa kake čokoladne jajčke.

Ziher pa bo v torek vodni dan, ker tole je pa tu mač od nedeljeuser posted image , da se spucam teh mesnatih stvari.

Uživajte še jutrišnji dan!

l.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

16.04.2006, 21:54

clock-img

Anonimen

Joj,groza...danes sm jedla:
Z ob 8.00:nekaj rezin kranjske klobase,šunke,vratovine+jajček+hren...brez kruha in potice!:)
M ob 10.30:nekaj bombončkov
K:4 mandarine
M:jagode+grozdje
V:manjši narezek(brez kruha in potice)+grozdje
M:kokosov čips 

Jutr mam zagotovo vodni dan!Se mi še katera pridruži?Da si nisem nardila luštov,sm potičko dala zamrznit za naslednje OH dneve.:)

clock-img

16.04.2006, 21:57

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Elanor počak do torka bo nas verjetno več vodenih.user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

16.04.2006, 23:54

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tudi jaz razmišljam, da bom v torek namesto na sadju, kar na vodi. Sem bila danes ful požrešna!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem