cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...39.dan (Š)

clock-img

08.04.2006, 08:52

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Dobro jutro!

Kje pa ste vse?

Jaz še vedno ne vem, kaj bo za kosilo, za večerjo bom pa verjetno kar riž in bučke. Bomo še videli!
Za zajtrk sem pa pravkar zmazala 1 banano. Mi je prav zadišala.

clock-img

08.04.2006, 10:48

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Moj zajtr je bil pa en jabuček, za kosilo najbrž samo mešana solata ker bom zunaj, za večerjo pa pol solate.

Lepo se mejte bombice jaz grem na sonceuser posted image bom izkoristla dan zase, ker je šla pikica pa-pa

Nataša

clock-img

08.04.2006, 12:01

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Kaj je zdaj bombice? Kje pa ste vse danes? Pomoje ste vse na svežem zraku, no nekateri pa smo v službi in sonček gledam lahko le skozi okno.user posted image

clock-img

08.04.2006, 13:57

clock-img

Anonimen

*OH dan

Danes sm dolg ajala.Včeraj zvečer sm si privoščila skodelico zelenega čaja in en pravi črni čaj(oboje brez sladkorja,seveda) in dolg nisem mogla spat.Zato je zajtrk odpadel.:)Za kosilo-pizza z paradižnikovo omako in origanom(njami!).Za večerjo bo pa najvrjetneje kaka lučka(Magnum).Super...jutr pa sadni dan!:)
Včeraj sm bla zuni z enim mojih kolegom,zelo znanim "slo" manikenom,in sma se pogovarjala,kako se prehranjevat,in kaj mu priporočajo njegovi svetovalci za prehrano.Ko sm mu povedala,kakšne količine grozdja pojem,se je kar držal za glavo(sama fruktoza).:)Rekel je,da so njemu priporočali čimmanj sadja in čimveč zelenjave.In majhne obroke na 2-3 ure razmaka.No,glede sadja bom sedaj probala bit bolj pridna.:)Vsekakor pa se bo še glede nekaterih stvari samo zame pozanimal pri svojih svetovalcih-me prav zanima,kaj bodo rekli na to našo dieto-poročam!:)

Go bombe,go bombe...še samo 51.dni do konca!

clock-img

08.04.2006, 14:02

clock-img

katis

pencil-img

975

Evo, še ena zaspanka se javlja. user posted image  se nisem iz potelje taj do enih spravla, zato tudi jaz danes brez zsjtrka.

Zdaj grem pa v trgovino po mal krompirja, pa bo verjetno kak pire (brez mleka in margarine) s korenčkom ali ohrovtom? Za zvečer pa še ne vem....

Lep dan punce, sonce je zunaj in bomoše lepše...

P.S. elanor, super si, da boš prvovrstne informacije 'zrihtala'...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

08.04.2006, 19:23

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola!

Takega lepega dneva pa res ni za zamudit zato sem šele zdajle prišla za rač.
Sicer sem pa zjutraj pojedla eno banano, za kosilo krompir in korenje iz pečice +popečene bučke, ravnokar sem pa povečerjala fižol v zrnju. Tako sem za danes končala.


lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

08.04.2006, 21:10

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem pa danes na veliko grešila in to ne namenoma. Kot sem že omenila, smo šli na praznovanje roj. dne in smo se malce narobe razumeli, kaj lahko jem. Jaz sem rekla, da lahko jem riž, krompir, fižol, dobila sem pa testenine. user posted image  In kaj sem hotela? Nič, tiho sem bila, da nisem gostiteljice spravila v zadrego in lepo pojedla, kar sem dobila. Saj navsezadnje še ne bi bil tak problem s testeninami, ampak je bil tudi grah v zelenjavni omakci, pa krompir na solati...tako, da če sem kosilo popolnoma zgrešeno jedla, sem si pa za piko na i privoščila še sladico! In tako sem zdaj žalostna! user posted image
Za večerjo pa sem jedla riž z zelenjavo in solato.

clock-img

08.04.2006, 21:58

clock-img

Teya

pencil-img

1051

Jessy, čim manj se sekiri, ker to nič ne pomaga  user posted image  preverjeno! user posted image

jaz sem tudi imela danes FULL krizo user posted image   čist cel dan sem bila na smrt lačna  user posted image tko, da....PRIZNAM user posted image  in se kesam user posted image  golfala sem user posted image  sicer vse v sklopu Š dneva, pa vseeno...ni lih naj najbolj prav user posted image  (zdaj bi mogla poslušat svoj nasvet in se ne sekirat user posted image  ) no, da se izpovemuser posted image .....jedla sem še med obroki user posted image user posted image user posted image  če se ne motim, bi mi zdaj moralo biti oproščeno user posted image  user posted image

uživajte v jutrišnjem dnevu! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem