cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe...25.dan

clock-img

25.03.2006, 10:07

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Mesek, mesek, mesek.....mnjami

clock-img

25.03.2006, 11:00

clock-img

Teya

pencil-img

1051

preživeli! user posted image

komaj že čakam kosilo!!!! user posted image

povejte mi, kako vam uspe se tehtat samo 1x na teden ali pa še manjkrat? mene vaga, tok kot jo drugače SOVRAŽIM user posted image , med dieto kar vleče nase user posted image , tko, da se tehtam vsak dan user posted image  oz vsako jutro, na tešče, če sem čist odkrita user posted image  

DOBR TEK VSEM! user posted image

clock-img

25.03.2006, 13:31

clock-img

Anonimen

In je minil sadni dan,tako dobro,kot še nikoli,pa sploh nisem pričakovala.Pojedla sem:zjutraj en frutek,za malico eno naktarino,za kosilo šalčko zelja in nekaj suhih marelic(kar mi je povzročilo velike prebavne motnje).Hranjenje se je zaključilo ob štirih,ko sem sestro peljala na generalko za nastop.Potem sem v mestu počakala na njen nastop,ki se je zavlekel nekaj čez osmo uro zvečer,in takrat je bilo že konec našega prehranjevalnega ciklusa.Ker nisem bila nič lačna,sm sklenila,da ta dan ostanem na vodi-in sem-spila sem samo še liter vode in dneva je bilo konec.Brez težav,le ponoči sem sanjala,da nekaj jem(mislim,da majenezo,ki se mi sedaj tako lušta,na sendviču).Tako da včeraj od štirih pa danes od zajterka nisem zaužila hrane,niti sadja...in spila sem le dobra dva litra vode.




TEYA-tehtanje me pri tej dieti ne mami vsak dan,kajti živim popolnoma enako življenje,kot sm ga živela pred dieto,in čisto nič evforično ne sprejemam te diete.Tehtam se vsako sredo,ker so rezultati takrat bolj realni,in sem takrat bolj vesela.Sem karakter,da vem,da če bi se kak dan posebej trudla pri dieti,in naslednji dan ne bi nič shujšala ali pa bi celo pridobila,da bi to omajalo mojo voljo.In zato tega ne počnem.




Danes:zjutraj sem vstala in pojedla eno banano.Nato sem popila še liter vode.Čez kakšno uro bo kosilo:mesni polpeti in vrjetno še kumarčna omaka,ki jo obožujem.Za večerjo še nevem-premišljujem o kosu narezanega sira(ementalarja) ali pa o navadnem jogurtu-bomo videli,kaj bo prinesel dan!Zvečer grem žurat-plesat-da pokurim kalorije in se ob tem zabavam(seveda brez alkohola)!:)




Bombe...gremo naprej...še samo 65.dni,in bomo prave bombice!:)
 

clock-img

25.03.2006, 17:10

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Moj današnji dan je minil do zdaj takole:
Z: user posted image
K: 2 kotleta in 10 glavic brstičnega ohrovta + solata
M:user posted image
V: nekako mi diši jajček - morda kar na regratu, če sta ga tast in tašča res nabrala, kot sta nekej obljubljala

clock-img

25.03.2006, 17:12

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Pokorno javljam, da sem ravnokar grešila. Pojedla sem cel tofifeeuser posted image user posted image

Me je mikal že 2 dni, danes pa me je premamil.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

25.03.2006, 20:01

clock-img

Anonimen

Lumpi,ti si res pravi lumpi.:) Se dogaja...

Jaz pa pokorno javljam,da spet nisem nič grešila,le pojedla sm mal bol močno večerjo,ker grem žurat.Ob šestih sm si privoščila eno jabolko,pa pol litra vode,pred nekaj minutami pa še dva lončka navadnega jogurta in še pol litra vode.Liter vode mam še v dobrem,ker sm premalo pila.

Gremo naprej...brez grehov-novim zmagam naproti!

clock-img

25.03.2006, 20:24

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Lumpi user posted image user posted image , ne vem, kaj bi ti rekla, no..... FOVŠ SEM TI!!! user posted image  Zdaj pa le nehaj sračkat s kakimi tofifejčki, da ne boš delala skomin! OK?

Punce, kako se bomo pa me tehtale naslednjo rundo? Vodni dan imamo na sredo!!! A se bomo tehtale v četrtek, po vodnem dnevu? A se bomo tehtale v sredo, kot običajno? Ali se bomo kar oba dneva???
- Jaz predlagam četrtek!

clock-img

25.03.2006, 21:08

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Meni je vseeno.
Ampak, ali bo realna teža po vodnem dnevu???



_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

25.03.2006, 21:17

clock-img

*NaTaŠa*

pencil-img

177

Jaz tut tako mislim kot Lumpi....da bo v sredo bolj realna teža, sploh pa si ne morem predstavljat kako bom zdržala vodni dan, ker sem kakšne dneve tako utrujena da cel dan sam na cajt gledam.Kdaj bo deset da jem pa dve in šest.No u glavnem jaz se vagam v sredo in potem tudiv četrtek da vidim če tile vodni dnevi res kaj špehca odnesejo s seboj.

lp

clock-img

25.03.2006, 21:27

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Tudi jaz sem prepričana, da bo bolj realna teža v sredo. Rinina knjižica pa predlaga tehtanje po vodnem dnevu, zato sem tudi sama to predlagala. user posted image
Saj meni je tako vseeno, ker se prav vsako jutro tehtam! user posted image

clock-img

25.03.2006, 22:06

clock-img

petri85

pencil-img

544

Ojla!

Punce, jaz sem pa prejle kar ornk grešilauser posted image   Sem pojedla Rio mare + pol kosa višnjeve pite, ki sva jo danes z možem spekla za mamice namesto rož. Sem jo cel dan samo ogledovala, prejle pa hop po njej!

Upam, da je to zadnji tak greh!

Drugače pa:
Z jabolko
K Chop sui + skleda solate

Jutri smo pa tud vabljeni na kosilo v gostilno, pa sploh ne vem kaj naj naročim???

clock-img

25.03.2006, 22:25

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Ti kar mirne vesi naroči pomfri. Sem vidla, da ga punce pri ODLOČNIH jejo. Jaz ga imam jutri na sporedu.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

25.03.2006, 22:35

clock-img

Teya

pencil-img

1051

petri, al pa rižoto, z zelenjavo seveda user posted image

moj zajtrk je bil banana, za kosilo sem jedla jetrca in solato, za večerjo pa šobsko solato....prav fino je bilo vse skupaj, tko, da se že veselim naslednjega B dneva....

vsem žurerkam želim divjo noč, nam, z malimi štručkami pa čimbolj mirno!


clock-img

25.03.2006, 23:27

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

IZVIRNO SPOROČILO: petri85

Jutri smo pa tud vabljeni na kosilo v gostilno, pa sploh ne vem kaj naj naročim???



Jaz bi naročila vse spodaj naštete pojedine:
- krompirjevo juho
- dušen riž
- pražen krompir
- pomfri krompir
- morda tudi praženo zelenjavo ali zelenjavno nabodalo
- solato

Upam, da kaj najdeš zase! Pa dober tek in uživaj!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem