cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe....73.dan(OH)

clock-img

12.05.2006, 06:16

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutro!

Kako ste? JAz sem jezna ko user posted image  Včeraj zvečer si kupim prebranec za večerjo, da vidim kakšno je to čudo. In je bil sicer fuuuul dober samo kaj ko je bil tako masten da imam od tega danes pol kile večluser posted image  ti mater, nikoli več.

Danes pa za zajtrk hruške, za kosilo špinačne rezance+omaka iz lisičk(komaj čakam). Za večerjo pa greva z user posted image najprej v savno in nato na tajsko masažouser posted image Sicer ne vem kako to zgleda, ker še nisem bila ampak po moje je fuul super. Mi je vse to zrihtal mož kot darilo za roj.dan, kii sem ga imelauser posted image
Potem bova ša šla ali na večerjo ali pa samo na sladico....bova videla, koliko bova mehka, dišeča in lačnauser posted image


lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

12.05.2006, 06:42

clock-img

katis

pencil-img

975

Wow cukrcek, super user posted image ! Jaz obožujem masaže.... UŽIVAJTA!

Jaz bom pa danes verjetno kosilo in večerjo zamenjala. Torej:

Z: 1 jabolko
K: sladica (greva s sestrico mal ven) s čokolado
V: malce testenin

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

12.05.2006, 07:30

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Super cukerček.

Drugače pa bodo danes pri meni za kosilo makaroni in solata. Za večerjo pa najverjetneje sladoled.
Ko sem z otroci zunaj, se mu že komaj upiram. Dobro, da imamo le še nekaj dni do konca.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

12.05.2006, 11:51

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Oj bejbe,

evo mene, zdajle sem komaj pojedla zajtrk (dva japčka). Bo torej kosilo nekoliko pozno. No pa nič zato. Testenine, kaj pa drugega, bodo za kosilo. S paradižnikovo omako in olivami. Za večerjo pa tako ali tako ni problem. Če ni drugega pa žemljo in nutello.
Zdaj grem pa naprej na tlako. user posted image user posted image

clock-img

12.05.2006, 11:59

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Hi vsem skupaj!

Jaz pa danes prvič sama pečem pico...no, sama...sej še nikol nisem nobenga vidla kak peče pico doma...sem jo vedno samo jedla user posted image  
Naredla pa sem jo iz bučk in malancanov na žaru, ker mi je tko dobra ko gremo ven jest!!!!
Držite pesti da mi bo uspelo...še ene 15 min do konca pečenja. Upam da mi jo moj dragi ne vrže v glavo ;) Sej ne...njegovo polovico sem prekrila s sirom in šunko. Na moji seveda tega niuser posted image

Lp, Pegi

clock-img

12.05.2006, 12:12

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Cukrček, superca je tvoj možiček!!! Pa vse naj naj, čeprav malce z zamudo!!!

Moj dan bo pa takle:
Z: jabolko kar med sprehodom
K: pica
V: tortica

clock-img

12.05.2006, 13:46

clock-img

Teya

pencil-img

1051

ciao, ciao...
jaz sem pa danes še tešče...čakam družbo za paštašutu user posted image  tko, da...sem prav vesela ob misli, da me danes čaka še pašta in sladko!!! user posted image

clock-img

12.05.2006, 16:41

clock-img

Anonimen

Hej,Hoj!A ste me včeraj kaj pogrešale?Sm imela noro polni dan,na koncu so me pa izdali živci,in sm zraven kupov dela še jokala.In čez dan sm mela samo sadje,ker je bil včeraj moj sadni dan.In je zdaj že za mano.Počutim se bolje.Glede mojih težav(kolaps,nizki pritisk,aritmija,slabost),sm se danes naročila k kardiologu in moram čakati do konca junija.Saj ni več daleč.

Danes mam beljakovinski dan:
Z ob 7.00:arašidi
M ob 10.45:2 breskvi
K ob 15.30:pohan sir+kumarčna solata
V ob ?:vitalinea tekoči jogurt

Go bombe,go bombe...le še 17 dni do konca!:)

clock-img

12.05.2006, 17:01

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla punce!

jaz sem zadnje čase kar naprej pri spremebah. Po pohajkovanju s sestro sem seveda pozabila na zajtrk (na kavo in vodo pa ne). Pol sva pa namesto na sladice šli kar v kitajsko restavracijo in seveda za OH dan je tam user posted image  bore malo izbora, a mi je uspelouser posted image : solata s sojinimi kalči ter brokoli v neki kitajski omakci ter seveda jasminov čaj....user posted image  mnjama...AMPAK pol na koncu pa napaka user posted image  - kot vedno so nama ob računu prinesli še slivovo vino in preden sem se spomnila na alkohol, sem ga že spila (grrrr), pa saj menda od tega požirka ne bo hudega user posted image !

No za sladico še tuhtam, kaj bi.

Vsekakor pa bo jutri greh pred mano. Bom sadni dan zamenjala z vitaminskim (po vsej verjetnosi) ker grem na eno 'hudo' kosilo in mi je dosti lažje, če izberem nekaj beljakovinskega.

Lep dan vsem...ob takem soncu...le kako ne bi bil user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem