cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bombe....58 dan - VODAAAAA

clock-img

27.04.2006, 08:18

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

No tko, upam, da bom zdržala na vodi, drugače pojem kako sadje.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

27.04.2006, 08:35

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Naslov bi moral biti Bombe....58 dan - VODAAAAA - Katastrofaaaaaaaaaaaa

Jaz sem že zdaj povsem brezvoljna, sploh ne vem, če bom zdržala. Tole obupno vreme me bo sesulo. Pa zakaj mora biti vedno grdo takrat, ko smo doma user posted image user posted image
No bom poskusila, morda mi pa ravno zaradi "ta sitnih čmrljev v hlačah" uspe. Tečna sem, priznam.

clock-img

27.04.2006, 08:59

clock-img

Anonimen

Bravo, tjaga, sem na seznamu brala o - 8 kilah. Vau, super.

clock-img

27.04.2006, 09:20

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Bravo, tjaga, sem na seznamu brala o - 8 kilah. Vau, super.



O hvala Splišni, zdej bi me moral še kdo po glavi počohat. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.04.2006, 09:39

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem trenutno na kavi z mlekom (saj je notri tudi voda user posted image ), sem pa prepričana, da bo danes res težko držat vodo. Biti doma in jesti Cukrčkove "ovohance in ogledance", je sila težko!

clock-img

27.04.2006, 10:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,
kako? Ste si že privoščile vodo za zajtrk?user posted image
Jaz sem že spila eno kavo z mlekom(klinc, če me pa ta kava zredi , me pa kar najuser posted image )
Drugače sem se pa lotila pospravljanja omar, da ne hodim preveč v kuhinjo. ZA moja dva bo na srečo moja mati kosilo skuhala, da se mi ne bo treba ****. Zase bom pa že skuhalauser posted image user posted image

Drugače je pa res beda od vremena...mater, cele praznike bo najbrž sranje. PA dec je tečen, ker ni mogel it z motorjem naokoli, kot so načrtovali ...pa dete bi šlo rado ven...user posted image

Bo že...važno da nam vode ne zmanjkauser posted image



lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

27.04.2006, 11:27

clock-img

Teya

pencil-img

1051

jaz bom pa danes rajši bolj tiho.....sem se odločila, da ta vodni dan preskočim, konec koncu sem 20 dni za vami in že z dvema vodnima dneva user posted image  (vsak izgovor je dober user posted image  ) tko, da bom bolj tiho, da vam ne bom delala skušnjav user posted image

pogumno!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem