cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boli za umret....

clock-img

25.10.2005, 11:51

clock-img

pety78

pencil-img

6109

...tam doli...user posted image .
Od poroda so minili 4 tedni. Naj povem, da nisem bila rezana, le not sem se malo strgala in dobila dva šiva.
Imam pa grozne bolečine. Boli me CELA lula in to samo ponoči, ko ležim. Ko postane nevzdržno, za nekaj trenutkov vstanem in se sprehodim do wc-ja. ;) Potem pa zopet...Kaj bi to bilo? Čez dan nič, temveč samo, ko sem v ležečem položaju. Tako da večinoma dojim tudi sede. Je pa res grozno in zelo boleče. user posted image user posted image user posted image



clock-img

25.10.2005, 12:07

clock-img

Anonimen

ja boga boga...bolečine so res rozne...sicer pa imaš tako ali tako pregled čez 2 tedna, ane? počakaj do takrat, če je pa res nevzdržno, pa pokliči svojo G in ji povej, kaj se dogaja.

clock-img

25.10.2005, 12:16

clock-img

muki1

pencil-img

7193

user posted image  ne vem,če te bo moja izjava potolažila, jaz sem 18 mesecev po porodu, pa me včasih prav hudo bolijo ,,šivi,,.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

25.10.2005, 13:06

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

user posted image Ojej...ne vem kaj bi ti rekla, pojma nimam, lahko se ti koža malo bolj brazgotini, ali pa kaj vem kja...Si bila kaj pri zdravniku?
Drugače pa ena user posted image sočustvujem s tabo!!!!user posted image

clock-img

25.10.2005, 15:08

clock-img

india

pencil-img

5342

Jaz ne bi čakala do pregleda, ampak  bi kar poklicala in vprašala kaj naj storim, verjetno se boš morala it pokazat.

clock-img

25.10.2005, 17:30

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Kaj pa če so se ti šivi vneli? Pojdi raje do zdravnika.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem