cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bolečine med menstruacijo po porodu

clock-img

04.11.2009, 17:25

clock-img

Anonimen

Sem leto in pol po porodu in odkar sem rodila imam bolečine spodaj med menstruacijo. Logično mi je, da ne more biti enako kot prej in da raztrganine, rezanje in šivi pustijo neke posledice, a vseeno ne vidim povezave med menstruacijo in bolečinami v nožnici.
Ne boli me v predelu jajčnikov, kar bi gladko razumela, ampak čisto pri vhodu v nožnico. Kot nek dosti boleč pritisk oziroma vlečenje narazen.

Še katera takšne težave oziroma v čem je povezava?

clock-img

07.11.2009, 15:04

clock-img

Anonimen

Sama imam podobne bolečine in to samo med menstruacijo. Pred porodom tega ni bilo. Sem pa 2 leti po porodu, brez šivanja.

Ginekologinje pa nisem še nič spraševala o tem. Tudi same bolečine ob menstruaciji so hujše kot pred nosečnostjo user posted image

clock-img

07.11.2009, 19:47

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

Jst mam take bolečine vedno na začetku spolnega odnosa. Menstruacijo sem pa (zgleda) glih kar dobila, tko da še ne vem...poročam če bouser posted image !aja, sem 6.5 mescev po porodu.

clock-img

11.11.2009, 11:07

clock-img

dostmam

pencil-img

26

Imam tud jaz podobne tezaveuser posted image
Me tudi boli pa sploh ne v predelu jajcnikov ampak na zacetku noznice...kot da bi me kosti bolele...
Nevem pa kaj je to....bo treba ginekologinjo vprasat .
Sem pa 19 m po porodu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem