cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bolečine

clock-img

30.04.2009, 12:35

clock-img

pikapoka12345

pencil-img

79

Sem en mesec po porodu in me zadnje dva dni boli v trebuhu. Tako kot pri menstri. Ali katera pozna to bolečino?
Kaj bi bil lahko vzrok? Res je,da prav veliko nisem počivala. Čišča se je že končala, bolečina pa pojavila.
Kaj predlagate? Menite, da bi morala na pregled?

Hvala vsem

clock-img

30.04.2009, 12:49

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Mogoče ovulacija? Po prvem porodu so se mi začele hudo boleče O, občutek kot pri M. Vsekakor ti pa počitek ne bo škodil. Si le komaj mesec po porodu.

clock-img

30.04.2009, 22:12

clock-img

maja24

pencil-img

2514

Se strinjam z Jančiko,tut mene je 6t po porodu bolelo kot pri M,to je ziher ovulacija.Je pa res,da odkar sm rodila točno vem kdaj mam O,ker me tiste dni boli kouser posted image

_____________________________

Ela čebela

clock-img

30.04.2009, 22:14

clock-img

Anonimen

Se podpišem pod predhodnicama. Sama sem imela po 6 tednih O, potem normalno redno menstruacijo.

clock-img

30.04.2009, 22:14

clock-img

Anja24

pencil-img

492

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

Se strinjam z Jančiko,tut mene je 6t po porodu bolelo kot pri M,to je ziher ovulacija.Je pa res,da odkar sm rodila točno vem kdaj mam O,ker me tiste dni boli kouser posted image



A to je pol to??user posted image

clock-img

07.05.2009, 21:38

clock-img

2srcka

pencil-img

321

Mene je tudi bolelo kot pri M, pa sem imela še čiščo, in komaj se je čišča končala (5 tednov po porodu) sem takoj dobila M.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem