cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleče kosti?

clock-img

04.08.2005, 12:09

clock-img

malika

pencil-img

3199

danes je 12 dan po porodu, pa se včasih komaj zbašem iz postelje, kavča, stola,...hodim lahko samo počasi,...
Porod je bil exspresen, šivana nisem nič :bravo:

A vas tudi vse boli/ vas je bolelo? In kako dolgo? Po prvem porodu se sploh ne spomnim, da bi čutila kaj podobnega :zmeden2:

clock-img

04.08.2005, 12:18

clock-img

tinčica

pencil-img

613

ja mene so boleli kolki ampak tako močno da sem morala nositi steznik, ponoči tud spala nisem sem se obračala ko vrtavka.

clock-img

04.08.2005, 12:19

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Jaz sem imela vedno problem le s šivi.:zmeden2:

clock-img

04.08.2005, 12:20

clock-img

malika

pencil-img

3199

In kak dolgo je to trajalo :hudicek:

clock-img

04.08.2005, 12:20

clock-img

mimica

pencil-img

354

Sicer sem rodila s CR, ampak kljub temu opažam, da me nenormalno bolijo kosti. Najprej me je bolela hrbtenica, potem noge, kolki in prsti na nogah tako da sem se ponoči, ko sem se malo spočila, komaj vstala iz postelje, enkrat se je celo zgodilo, da niti stopit nism mogla. Sedaj, dva meseca po porodu je sicer boljše, vendar ponoči se mi še vedno zgodi, da so prvi koraki težki ter boleči. Počutim se ko oma :)-. Upam, da bo kaj boljše, menim pa, da je to od pomanjkanja kalcija,ki ga sedaj potrebujem več, vendar pa ne upam preveč uživati mlečnih izdelkov zaradi krčkov pri :duda:.

clock-img

04.08.2005, 12:55

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Malika je pa možno,da te bolijo kosti zaradi poroda,npr. medenica in kolki se vračajo v stanje pred nosečnostjo in ene to kar nekaj časa čutijo.

clock-img

04.08.2005, 12:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.08.2005, 13:01

clock-img

Anonimen

Malika, mene tudi vse boli, še prsti na rokah!!! Najhujše je zjutraj, potem pa se nekako popravi - ali pa se le jaz navadim na bolečino. Bolijo pa stopala, gležnji, kolena, kolki, križ, ramena, vse!! Skoraj vsi sklepi. Pa tudi moj porod je bil expres in brez šivov. Se tudi že sprašujem, kdaj me bo nehalo vse to bolet, ker sem kot kakšna babica, ko se dvigam iz stola, postelje, WC-ja... :)

clock-img

04.08.2005, 13:37

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Zgleda da ene trpijo med porodom, druge pa po njem. Sama sem bila med prvimi

clock-img

04.08.2005, 18:06

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Ja, se spomnim, da sem se po porodu pocutila kot da bi me vlak povozil. Vse me je bolelo. Celo telo. Midva sva bila zaradi zlatence 8 dni v porodnisnici in ko sva domov prisla je bilo ze malo bolje.

So me pa do nedavnega kolena grozno bolela. Zdaj je malo bolje.

clock-img

05.08.2005, 21:53

clock-img

BokiMB

pencil-img

343

Mene so kolki po porodu ful boleli. Ne spomnim se več, kako dolgo, ker so me kasneje kosti bolele zaradi dojenja.

Čeprav te vse boli, se razgibavaj, pri meni je to pomagalo. Mogoče kakšne vaje za raztezanje.
Poskrbi za kakovostno prehrano, ker ti z dojenjem otrok potegne iz telesa številne pomembne snovi.

clock-img

05.08.2005, 22:26

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Te bolečine so kar pogoste. Pri meni je porod trajal okrog štiri ure, kosti pa so bolele in bolele. V bolnici sem komaj dvignila nogo, da sem prišla pod tuš. Bolela me je predvsem medenica in vse okrog nje. Malo pomagajo vaje, ki jih pokažejo v bolnici, sicer pa čas celi...Pri meni so bolečine povsem popustile šele okrog drugega meseca.:zmeden:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem