cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleče bredavice

clock-img

24.10.2005, 16:05

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

ojla,

mene pa zanima, kaj bi bilo učinkovito za mazanje bradavic? Vid namreč kar dosti grize medtem, ko se doji, čeprav vsakič burno odreagiram user posted image  vsakič, ko se doji (tudi ko ne grize) , me tako boli in zadnje dni opažam hraste user posted image  na bradavici;
V celotnem 16 mesečnem obdobju se mi kaj takega še ni zgodilo, zato ne znam odreagirat?...sem probala malo manj dojit ampak kar skozi mi majco dol vleče in ama ama govori_pojma nimam kako naj ga odstavim oz. nekaj učinkovitega proti grizenju?

hvala,

n.

clock-img

24.10.2005, 16:35

clock-img

tina104

pencil-img

1639

imam samo nasvet glede mazanja bradavic. jaz sem imela na začetku ful ranjene bradavice in mi je res pomagala krema lanolin - dobila sem jo v porodnišnici, so jo v lekarni skupaj zmešali. glede teh problemov lahko kaj najdeš tu:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=6351&t=6351#reply_6351<br><br>

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

24.10.2005, 16:39

clock-img

Anonimen

Proti grizenju ne vem. Ampak poiskusi Aventovo kremo. Ni jo potrebno spirat pred dojenjem. Pa ni preveč agresivna. Ali si pa po dojenju malo svojega mlekca razmaži.

Upam, da tukaj najdeš kaj upoarbnega

http://med.over.net/phorum/read.php?f=94&i=7671&t=7671#reply_7671

clock-img

24.10.2005, 16:40

clock-img

Anonimen

no, meni je pa bila Lanolin krema premočna user posted image

clock-img

27.11.2005, 20:56

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Meni je pa ful pomagalo mazilo Bepanthen, pa tudi si ga ni treba spirat. So mi svetovali v porodnišnici.

clock-img

27.11.2005, 21:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.11.2005, 22:14

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Jaz sem uporabljala Linola Multi Mum kremico, ki je suoer. Kupiš jo v lekarni in je ni potrebno spirati. Glede grizenja pa mislim,da je dovolj velik, da bi moral vedeti da tega ne sme početi, sploh če te boli. Odločno reči NE  v trenutku ko ugrizne in ga TAKOJ odstavi. Tudi če joka. Tvoje mleko mu ni več glavni obrok tako da se ne rabiš bati, če kakšen obrok izpustita. Vedeti mora da tega ne sme početi, ker te boli. Saj potem dojenje ni več užitek.

LP

clock-img

28.11.2005, 11:15

clock-img

Anonimen

Tudi mi imamo Multi Mum Lanolin kremo in je super. Imaš pa tudi Multi Mum kompresije (zloženci, ki so prepojeni z lanolinom in jih lahko imaš 24 ur na bradavicah). Meni ti zloženci niso bili všeč, ker so mi praveč macerirali bradavice.
Pa ni ti treba brisati lanolina z bradavice, ko dojiš otroka

clock-img

28.11.2005, 11:20

clock-img

Anonimen

ali si pa namažeš bradavice z nečim grenkim, kar mali princ ne mara, pa mu jo parkrat ponudiš user posted image user posted image  Malo kruto vem, ampak pri grizenju nohtov in sesanju prstkov deluje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem