cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Boleča dojla - pomoč!

clock-img

12.08.2008, 10:51

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Danes me je leva dojka začela zelo boleti, vendar samo na enem koncu. Ni trda, ampak je mehka, le na zgornjem delu nad bradavico je en širok pas, ki je trdi in zelo boleč. Kaj naj naredim? Masiram, pa nič ne pomaga. user posted image

_____________________________


clock-img

12.08.2008, 10:53

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Ok,malce grdo od mene,ampak če ti nič ne pomaga in boli,to pomeni da je treba k zdravniku pokazat.
saj dojka ne rabi biti trda.
verjetno se ti je zamašila kakšna žleza ali kaj pododbnega,pojdi do zdr. da dobiš AB

clock-img

12.08.2008, 11:19

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Masiraj, masiraj, masiraj s Hepan gelom (v lekarni brez recepta, speri pred dojenjem) in otroka pristavljaj k boleči dojki. Dajaj si tople obkladke. Dokler nimaš vročine, še ni prepozno. Jaz sem imela pri drugem otroku 6x zastoj mleka in mi je vsakič uspelo priti skoz brez mastitisa.

clock-img

12.08.2008, 12:12

clock-img

hokejistka

pencil-img

905

Meni se je to že ene parkrat zgodilo.  Če se ne motim gre za zamašene mlečne vode, kar lahko vodi v mastitis.

Tako kot pravi jančika. Na dojko sem si dala res vroče obkladke, poskusila sem si sčrpati s črpalkom, ampak ni bilo uspešno, predvsem pa sem user posted image čimveč pristavljala. To je na koncu pomagalo. Do zdravnika še ni potrebno hodit, če nimaš vročine oz. če je bolečina znosna.

Srečno.

clock-img

12.08.2008, 12:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.08.2008, 23:02

clock-img

bati

pencil-img

177


mene je bolela če nisem kr neki ur dojila al si joško spraznila pol je pa trajal ene 2 dni ziher da se je umiril

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem