cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodoči obešalniki - 7.teden

clock-img

12.02.2007, 07:57

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Hura,

kako ste???
Čez vikend smo malo voziček potiskali in otroke nosili naokrog. Ta teden pa bomo videli. Plan je sledeč: trebušnjaki obvezno in sobno kolo al pa na špancir s psom, osvetljena kot novoletna jelka, ker je sprehod možen samo ponoči.
lepo migajmo!!!!!!!!

_____________________________

Ba

clock-img

12.02.2007, 09:32

clock-img

nenni

pencil-img

116

Evo, se javljam še jaz. Podaljšan vikend je bil še kar uspešen, sem šla vsak dan na 45 min tempo sprehod.
Zmanjkalo pa mi je čas za vaje za oblikovanje telesa, upam, da jih bom naredila danes.

clock-img

12.02.2007, 10:04

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Nenni, kakšne vaje to delaš? A lahko malo napišeš?

_____________________________

Ba

clock-img

12.02.2007, 11:14

clock-img

nenni

pencil-img

116

Jaz delam vaje na easy shaperju, poleg tega sem pa začela delati še vaje, ki sem jih našla tukaj:

http://www.aktivna.si

Sem se pa tudi včlanila in sedaj čakam, da mi pošljejo domov dnevnik vadbe, da bom lahko vse to lepo zapisovala.

Imam pa še predlog za tiste, ki poleg telovadbe pazimo na hrano, da vsak dan sproti zapišemo kaj pojemo, tko je malo več samokontrole in medsebojen podpore.

clock-img

12.02.2007, 11:50

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Imam pa še predlog za tiste, ki poleg telovadbe pazimo na hrano, da vsak dan sproti zapišemo kaj pojemo, tko je malo več samokontrole in medsebojen podpore.



Tole bi bilo fino, da dobim še kako idejo kaj bi jedla.user posted image
Jaz sem čez vikend telovadila v petek in soboto. Včeraj sem šla samo na daljši sprehod, zvečer sem si pa vzela frej. Danes je pa nujna vsaj ena ura telovadbe...če bo pa kaj več, pa še bolje.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

12.02.2007, 13:48

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Hej!
Sem vas pršla samo malo pozdravit.
Komaj čakam da tudi sam začnem hujšat.Sedaj še ne upam, sem 6 tednov po porodu.Kdaj ste pa ve začele?
Drugače je ta dieta super, sem z njo shujšala cca. 12 kg.

clock-img

12.02.2007, 14:45

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo in čestitam za user posted image  !!!!!!!

Jaz sem začela 1 leto po porodu. Sem dojila 15 mesecev in so šle kile lepo dol, do teže pred porodom. In sedaj klatim tisti višek, ki je že bil od prej. Moje mnenje je, da ti ni treba iti na dieto, mogoče pa začneš ločevati posamezne obroke npr.: B ali Š ali OH + zelenjava (sedaj bolj kuhana...). In seveda vse prilagodiš sebi in user posted image ! Sploh pa prihaja pomlad in se boš lahko veliko gibala na svežem zraku, kar pa je najboljši način klatenja kilogramov.
Veliko užitkov,

_____________________________

Ba

clock-img

12.02.2007, 15:48

clock-img

lampica

pencil-img

248

Tud jz sem z vami, čeprav sem nova. Sem 6 mesecev po porodu, pa je treba zgubit tisti šlauf okrog trebuha.

Upam, da bo uspelo. Saj ko se zraven spravim, še kar gre. Sam spravit se je treba.

lp

clock-img

13.02.2007, 07:04

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Se še jaz javim. Trenutno sem neaktivni član tega društva. Vsaj kar se predpisane telovadbe tiče. Že cel teden nisem naredila niti ene vaje za trebuh al pa kateri drug del telesa. Čez vikend sem sicer imela pohode z malikama. Ta mlajšo sem nesla v nahrbtniku in je bila kar dobra rekreacija.
Zvečer pa mi čisto zmanjka motivacije in energije. Pa bi morala, ker se mi zdi, da mi trebuh spet raste - pa nisem noseča, da ne bi kdo slučajno mislil. Torej, rabim eno, da me malo brcne, da bom začela migat. Prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

13.02.2007, 07:19

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Hej, mala Tinka!

Tud jaz imam doma malo (3,5leta staro) Tinko. Rekreacija s ta malima je tud nekej!!!! Tako da so trebušnjaki in ostalo miganje še za zraven. Ko sem bila še na 2. porodniški, sem imela dost kondicije in to samo od potiskanja vozička v hrib. Sedaj pa samo na riti sedim in moram pazit, da se ne redim!!!!!!!! Tako da je že veliko, da teža ne raste - ma moramo biti malo bolj zadovoljnje s seboj (govorim zase!!!!!!!, če se katera vid pa dobrodošla).

Čau, bau

_____________________________

Ba

clock-img

13.02.2007, 07:21

clock-img

nenni

pencil-img

116

Dobro jutro!
Jaz pa sem bila včeraj zelo pridna, sem šla najprej na sprehod, potem pa sem odtelovadila še vaje na easy shaperju in tiste iz interneta.

Kar pa se prehrane tiče pa takole:
Z: 2 rezini polnozrnatega toasta, bio namaz, bela kava brez sladkorja
M: sadni jogurt, sadnu muesli brez sladkorja
K: šampinjoni na žaru
V: skuta z začimabi, 3 rezine puste šunke

clock-img

14.02.2007, 12:23

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Vse tako pridno telovadite da nimate časa pisati. Jaz sem zadnje dni kar pridna, se moram pohvaliti. user posted image
Telovadim vsak večer, za večerjo jem samo sadje oz. jogurt. Upam da bo ta motivacija trajala še dolgo časa.

Iščem pa nove ideje za večerjo.....kaj bi lahko kombinirala v jogurtu razen kakega sadje? Oz. kaj ve jeste zvečer če ste lačne?


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

15.02.2007, 08:52

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Evo mene, pridno sem izpolnila moj obvezni tedenski program vadbe.... 2x aerobika + trebušni ples, tko da upam da mi bo danes ratalo kaj migat zvečer, a mi nikoli ne. Kolo čaka, pilates imam posnet..... mogoče pa ta teden rata.

Drgač pa kile trenutno malo stojijo.... rojstni dnevi so in pol je treba jest in to na veliko, ker pač se mi ne da več poslušat kako sem nesramna ker kaj vem česa ne pojem.

Fajn telovadite!

clock-img

15.02.2007, 17:56

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

no punce, men je pa tole s telovadbo preveč težko user posted image user posted image user posted image in zdaj lepo hujšam po 90-dnevni ločevalni, pa moram priznat, da s emi ze malo pozna...samo vam ne bom tukaj težila s tem, a prav....ko končam pa povem vseeno rezultat, zmenjeno, vas pa sproti spremljam, kako ste pridne, ampak meni telovadba res ne diši preveč...jah kaj čmo tko je

clock-img

16.02.2007, 19:48

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla punce,

mene je v ponedeljek lovila in v torek trofnila viroza in me položila v posteljo. Danes je občutno mnogo boljše. Tako da je šel še en teden netelovadbe. Ne vem kako bo naslednji teden, menda bo slabo počutje trajalo še kakšen teden - suks user posted image . No sem vsaj spet prisotna.

pridno migajte user posted image

clock-img

18.02.2007, 10:39

clock-img

Taula

pencil-img

6340

GATA upam da si se pozdravila. Sej mene tudi lovi prehlad, a se mu še (uspešno) izmikam.
Danes je nedelja...ta teden sem telovadila šest dni, na kar sem kar ponosna. Seveda je pust in ni šlo brez krofov.user posted image
Plan za naslednji teden je da povečam količino telovadbe in težavnost vaj. Upam da motivacija ostane.

Kako ste pa ve kaj pridne?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem