cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodoči obešalniki - 5 teden

clock-img

29.01.2007, 22:24

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla,

pričel se je 5 teden naše telovadbe user posted image . Izmerite se.

POZOR: vagamo se 5.2.2007!

Kot vedno - nov teden novi podvigi user posted image . Cilj = telovadba!


Od tega tedna dalje ne bom več limala članic, ker ne vidim več smisla. Če pa želite bodo vsak teden na začetku.
Tiste, ki smo se odločile da bomo telovadile to že počnemo, tiste, ki nimajo namena ga pač nimajo....
*****************************************************

Še moj report:

glede na polovičarski teden in kršenjem pri hranjenju (beri toritice, večerje...) sem kljub temu oddelala 1 cm manj v pasu in 1 cm manj v obsegu prsi user posted image . In seveda mi to ne sme biti potuha!

No enourna telovadba pa je že oddelana. Krasno - lep začetek tedna user posted image .


Kako pa ve kaj punce ?

clock-img

30.01.2007, 08:00

clock-img

nenni

pencil-img

116

Jaz ta teden počivam, kar se telovadbe tiče, ker me je vščipnilo v križu.
Sicer sem šla včeraj na sprehod, ampak bolj na počasi.

Pazim pa pri hrani.

clock-img

30.01.2007, 10:34

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

sem zjutraj delala tibetanske vaje in se nekaj raztegovala. Čas za porabo kalorij je ugoden, samo omejen si, sploh če se težko spraviš iz postelje in potem šibaš na šiht. Zvečer mi še ne uspe, ker zaspim s ta malima. 
Nekaj me prebava baše in me napihuje - zelo slab občutek.
Cm se še ne topijo, ampak se jim slabo piše user posted image !!!!!!!!

lp,

_____________________________

Ba

clock-img

30.01.2007, 11:36

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Ta teden sem čist prehlajena in no ja ne morem telovadit.... sem pa v nedeljo cel dan skakala gor pa dol po hribu in sanke vlekla... a šteje??

Pa še na pico sem šla...

clock-img

30.01.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

jz tud pridno telovadim. Seveda kolikor se le da. Ker sem na porodniški mi ti najbolje uspeva dopldne.

uspelo mi je celo zgubiti cm okoli riti in trebuha. Bravo jz.

lp

clock-img

30.01.2007, 23:11

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Jaz se merila še nisem - bom ta konec tedna. Potem tudi včeraj in danes nisem telovadila. Včeraj sem zaspala poleg otrok, danes pa imam neke čudne prebavne motnje in imam že cel večer tek na kratke proge do kopalnice.
Trenutno pijem čajkčke in upam, da bom jutri fit vsaj za polurno rekreacijo.

Pridne ostale, ki migate!

clock-img

31.01.2007, 11:12

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

dons mi je zjutraj uspelo za 30 min zlest na sobno kolo. Bravo jaz!!!! Zraven sem gledala Reševanje malega Nema. In sem veliko bolj zadovoljna. Še v prakso mi mora preiti. Zelo me zanima kaj se dogaja naprej v filmu - to bo motivacija.

lp

_____________________________

Ba

clock-img

01.02.2007, 21:39

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla punce

upam, da pridno migate in kurite svoje obloge, ker jaz razen ponedeljka nisem telovadila nič in sem se odločila, da ta teden čisto spustim. Enostavno se mi ne da. Čisto sem skurjena in moram napolniti svoje baterije. 
Pazim pri hrani tako da če se bo kaj kje poznalo bo samo zaradi tega.

Vidim, da ste pridne user posted image .

Nenni upam, da te križ ne bo hendikepiral za daljši čas in da se nam kmalu pridružiš.

Barbel - bravo tako za miganje kot močno voljo pa za zelo izvirno motivacijo - si je vredno zapomniti.

Pajaca seveda šteje če cel dan migaš.

Ptica čestitke za zgubljeni centimeter. Le tako naprej.

mala Tinka želim ti čimprejšnje okrevanje.


lp

clock-img

02.02.2007, 09:36

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Aja jaz sem se kar včeraj zmerla, ker je bilo ravno 4 tedne od začetka diete in tegale miganja. No in rezultati so fantastični.... pa še hlače mi skoz dol lezejo (pa čist nove so).

Najbolj pomembni so tile
kile -5kg
ITM -2
Obseg pasu -6cm

Tko da deluje, tale kombinacija je čist uspešna.

Drgač pa v sredo bila na aerobiki.

clock-img

02.02.2007, 12:28

clock-img

Taula

pencil-img

6340

No da se še jaz malo vadim. Moji rezultati niso nič pohvalni, ker sem zadnje dni bol malo oz.skorej nič telovadila, ker sem bila zasuta z izpiti. Upam da me še niste izkjučile iz društva.
Danes spet štartam z resno telovadbo...tehtala se pa ne bom, ker sem se po moje še kar zredila, ker ko sem živčna jem sladkarije. Vem šibka sem, a se ne predam!


Pajaca in ostale..user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

02.02.2007, 12:30

clock-img

Taula

pencil-img

6340

No da se še jaz malo vadim.



Sem že zmešana od razmišljanja o vadbi...javim sem hotela napisati.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

05.02.2007, 21:25

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

GATA in ostale članice!
Z žalostojo vam sporočam, da se izpisujem iz 'obešalnikov'. Ura je natanko 21.21, spat pa sta šla moja deteka kao ob 19.15. Ne pretiravam. Enostavn se mi več ne da...user posted image user posted image user posted image , enostavno ne zmorem - mali non-stiop priklopkljen, tuli kot zmešan, zaradi krčev, Capinka se valda zbudi in imam veselico. Pa ne gre vedno an boljše, kot sem se tolažila, pač pa je iz dneva v dan slabše. Ne vem več, kaj delam narobe, kar se spanja tiče, prejle pa me je tako ugriznil, da sem ga pustila, da se nekaj časa dere!
Zdajle sem zmahana kot stara cunja, še dragi je boln, čakajo me kupi posode, perila in smeti, enostavno moram pospravti, zaame (telovadbo) pa mi velikokrat zmanjka časa. Potem se sekiram, kg itak stagnirajo, rada bi kaj storila zase, res si močno želim, evo, pa ne najdem časa. Zdaje sem ubita, iz slabe vesti sem vam tole napisala, evo, pa grem - gospodinja - likatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem