writing-img

Bodoči obešalniki - 4 teden

  
clock-img

22.01.2007, 21:49

clock-img

GATA

pencil-img

550

Tajno društvo BODOČI OBEŠALNIKI 


user posted image   članice: 

* GATA 
* lelaval 
* Erdbeere 
* Irmy 
* Klara-1 
* Taula  
* HuAnita  
* hothien  ..... se nam pridruži februarja ali marca
* nalin … se je izpisala
* tosja
* Pajaca
* mala Tinka
* filipinka
* mojčika
* .ču
* Barbel
* maša82
* nina166
* dulcinea
* bambina
* nenni
* Ptica
***************************************************

clock-img

22.01.2007, 21:57

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla punce,

smo že v 4 tednu naše telovadbe. Ta mesec je dolg ko pondelk po praznikih, no bo pa zato februar malenkost krajši.

Prejšnji teden je bil pri meni spet polovičarski user posted image . In že začela sem polovičarsko. Namesto 1 ure sem odtelovadila sam pol ure intenzivne vadbe. Hm - no bolje išta nego ništa user posted image .

No in kljub polovičarstvu me je spet pobralo za 2 cm v pasu user posted image , je pa zato drugje vse isto - stagniranje. Se vidi da je trebušni predel najbolj obremenjen. user posted image

Eh nič zato, slej ko prej bo moglo tud drugje začet pobirat, ker če bo šlo tko naprej v pasu ne bo več kaj user posted image . Ok malo šale.

Upam, da pridno telovadite - bolj kot jaz! Očitno mi je začelo primanjkovati volje user posted image .

---------------

Vztrajno limam članice ob odprtju vsake teme, da bi le prišle zgubljene duše, pa očitno zaman.
 
Dajmo punce, ki ste se včlanile, pa na forumu ne sodelujete, se vsaj javite in povejte ali kaj telovadite.

clock-img

22.01.2007, 22:41

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Hay,GATA zanima me kakšno telovadbo imate to?

clock-img

22.01.2007, 23:11

clock-img

GATA

pencil-img

550

Vsaka telovadi kakor želi. Nekatere telovadijo "klasično", druge na kakšnih kolesih,orbitrekih itd, ali po pilates vajah, ali pa s kakšno drugo obliko telovadbe.

Skratka glavno da se miga in da se čekiramo in vzpodbujamo.

clock-img

23.01.2007, 07:18

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,
res me spodbodeš s seznamom. Do sedaj sem uspela samo z daljšimi sprehodi in trebušnjaki. Meni se zdi, da me je okoli pasu vedno več. Nekam napihnjeno se počutim.
Pa danes zjutraj sem odmetavala sneg 15min, da sem lahko pičila na šiht.
Malo bolezni in malo smiljenja sami sebi, pa gremo že proti koncu januarja. In potem mi je nerodno pisati, da bom začela.... in zato ne pišem.
Lep dan,

_____________________________

Ba

clock-img

23.01.2007, 07:45

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz vas malo zanemarjam ker sem zaposlena te dni. Telovadim tudi nekako polovično, upam da bo po drugem tednu bolje, ko se rešim obveznosti.

GATA kako je kaj zob? Se je že umirilo, ali še boli?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

23.01.2007, 09:04

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Evo mene, pokorno se javljam, tako kot vsak torek zjutraj. Sem pridna in včeraj sem imela aerobiko in se čist prešvicala. Danes grem spet na trebušni ples. Jupi, to mi je všeč. Pa sredo spet aerobiko. Mi pa poleg teh treh večerov še vedno ne rata nič drugega, čeprav me moj vztrajno podi na kolo.

Merila se še nisem nič, se bom konec meseca in takrat poročam. Mi je pa šlo dol 4kg, res tudi ob pomoči 3MD a ker brez obojega pri meni ni nič je to čist fajn.

Zdaj pa šibam delat, da bo čimprej večer in grem mal plesat.... jupi, men je ta trebušni ples tko ena luštna zadevca.

Drgač pa ne vem kje se mi pozna tale -4 ker bolj kot se gledam, manj vidim.

clock-img

23.01.2007, 09:33

clock-img

nenni

pencil-img

116

Evo, da se še jaz javim.
Telovadim vsak dan, sicer ne eno uro, pol ure pa minimalno.
En dan telovadim na easy shaper-ju
drugi dan pa po svoje, predvsem za noge in trebušnjake, čez vikend pa še kakšen sprehod - med tednom mi ne znese.

Poleg tega sem začela še s South beach diet, ki traja 14 dni, nato pa bom nadaljevala z Montignacom.

clock-img

23.01.2007, 10:02

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: Barbel

Živjo,
res me spodbodeš s seznamom.



No potem seznam opravlja svojo nalogo user posted image

Do sedaj sem uspela samo z daljšimi sprehodi in trebušnjaki.

 
Se ti mogoče ne zdi, da je že to nekaj? Ne bodi tako samokritična.

 Meni se zdi, da me je okoli pasu vedno več. Nekam napihnjeno se počutim.


Za take stvari sta vedno možna dva odgovora. Ali se rediš ali pa hujšaš. To se vidi čez kratek čas. Vsak ki začne "hujšati" se reverzno obrne - najprej se malo "zredi" potem začne izgubljati "težo". Pišem v narekovajih ker sem ti hotela na kratko povedati, da ni vse tako grozno kot je videti. Drugače bi morala napisati daljši sestavek, da bi ti v bistvu razložila enako.


Pa danes zjutraj sem odmetavala sneg 15min, da sem lahko pičila na šiht.
Malo bolezni in malo smiljenja sami sebi, pa gremo že proti koncu januarja. In potem mi je nerodno pisati, da bom začela.... in zato ne pišem.
Lep dan,



No vidiš da migaš user posted image , če drugega ne si kidala. In zakaj bi ti bilo nerodno pisati, da boš začela? Kaj a misliš da smo pa tukaj same pridne cvetke? Že jaz sem čisto vsak teden delala na pol. Zaradi teh in onih težav. Pa bi si tudi lahko rekla, da bom jutri začela, naslednji teden, eh naslednji mesec. Ne pa sem rekla začela sem 01.01. pa z vsemi vzponi in padci, ki jih tu napišem.

Če boš vsak dan tule napisala - nisem telovadila - se boš počasi zaradi občutka opominjanja (če ga seveda ga/boš imaš/imela) tudi dejansko začela. Eni pač rabijo več časa, ne smeš pa zaradi tega vreči puške v koruzo!

Javila si se in to je tudi že nekaj, kar tako naprej user posted image  - verjemi mi počasi se tudi daleč pride, sam ne obupat.

clock-img

23.01.2007, 10:05

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

GATA kako je kaj zob? Se je že umirilo, ali še boli?



Hoj Taula, zob - ajajaj - boli, še vedno boli user posted image , pa malo je še zatečeno. No tok da recimo zazehat ne morem, pa tud če hočem usta bolj odpret (recimo ko jem) me zaboli oz. kar zašteka user posted image .

Kolko časa je blo pa pri tebi hudo? Me prav zanima, ker mi je že dosadno tole user posted image .

clock-img

23.01.2007, 12:10

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Dan!

Nekaj časa je bilo zatišje, sem mislila, da sem edina, ki še miga. No, pa vidim, da ni res. Super!

V soboto z našim pohodom ni bilo nič, ker mi je še ta velika zakuhala in smo ostali vsi štirje doma. Sem pa zato zvečer odtelovadila pol urce. V nedeljo pa sem se lotila trebušnjakov, ki sem jih našla v eni stari številki revije Zdravje. So kar konkretne vaje, čeprav izgledajo nedolžne. In seveda je sledil muskelfiber. Ker pa pravijo, da se klin s klinom zbija, sem včeraj konkretno telovadila eno celo uro in potem šla pod vroč tuš. Rezultat: danes me še vseeno vse boli, ampak počutim se pa bolje. user posted image

Jaz trenutno telovadim po eni kaseti - aerobika, pa delam vaje za TNZ (TrebuhNogeZadnjica) in trebušnjake po reviji Zdravje. Gledam in poskušam  postopoma osvojiti osnove pilatesa - pa mi nekako ne uspeva.

clock-img

23.01.2007, 12:45

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: mala Tinka

Dan!

Nekaj časa je bilo zatišje, sem mislila, da sem edina, ki še miga. No, pa vidim, da ni res. Super!

V soboto z našim pohodom ni bilo nič, ker mi je še ta velika zakuhala in smo ostali vsi štirje doma. Sem pa zato zvečer odtelovadila pol urce. V nedeljo pa sem se lotila trebušnjakov, ki sem jih našla v eni stari številki revije Zdravje. So kar konkretne vaje, čeprav izgledajo nedolžne. In seveda je sledil muskelfiber. Ker pa pravijo, da se klin s klinom zbija, sem včeraj konkretno telovadila eno celo uro in potem šla pod vroč tuš. Rezultat: danes me še vseeno vse boli, ampak počutim se pa bolje. user posted image

Jaz trenutno telovadim po eni kaseti - aerobika, pa delam vaje za TNZ (TrebuhNogeZadnjica) in trebušnjake po reviji Zdravje. Gledam in poskušam  postopoma osvojiti osnove pilatesa - pa mi nekako ne uspeva.



mala Tinka - krasno user posted image  za vaje TZN.

Za pilates - če kaj ne razumeš vpraši. Mogoče so vaje opisane suhoparno in nerazumljivo.

************************
Če ima katera kakšne težave s pilates vajami, da jih ne razume kako se izvajajo - kar vprašajte. Jaz sedaj že nekaj časa pridno izvajam te vaje in jih lahko mirne duše bolj podrobno razložim. Sam če bi hotla vse vaje obrazložiti - uf tega je kar neki.
 
Zato.... vprašite user posted image

clock-img

23.01.2007, 12:52

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Mogoče se pa splača reskirat nekaj eurov in iti na osnovni tečaj pilatesa. V kr v aerofitu imajo uvajalni tečaj, traja 3 ure eno soboto popoldan in na njem te naučijo osnov. Se mi zdi, da je za pravilno izvajanje teh vaj kar priporočljivo. Tam lahko še kaj vprašaš. Pa kot vem se gre čez vse osnovne vaje, da te naučijo kako se pravilno dela.

Potem pa lahko nadaljuješ doma.

Se mi zdi fino če ti kdo res podrobno razloži, pa rečmo še malo popravi če res delaš pravilno. Ko veš kako se prav dela potem že gre.

Joj vsak večer si rečem, danes bom pa delala pilates, ma ja malo morgen, se mi ne da.

clock-img

23.01.2007, 13:09

clock-img

Taula

pencil-img

6340

GATA kako je kaj zob? Se je že umirilo, ali še boli?


Hoj Taula, zob - ajajaj - boli, še vedno boli , pa malo je še zatečeno. No tok da recimo zazehat ne morem, pa tud če hočem usta bolj odpret (recimo ko jem) me zaboli oz. kar zašteka .

Kolko časa je blo pa pri tebi hudo? Me prav zanima, ker mi je že dosadno tole .



Jaz se imela srečo da je bil zob že kar zunaj...dalj časa traja okrevanje če ga odstranijo ko še nič ne raste, oz. samo kuka ven. Trajalo je pa nekaj dni....bolečina okoli 2 do 3 dni, otečena sem bila prva dva dni, pol skoraj nič, jedla sem pa previdno.user posted image  Je pa res da nisem mogla zehati in ust odpreti do konca zaradi šivov.
No..sedaj še hujšaš ker težko ješuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

23.01.2007, 14:46

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Hvala za motivacijo in pozitivne misli. Sem pa res bolj kritične sorte in se moram večkrat spomnt, da je kozarec na pol poln in ne prazen.
Sodelovka mi bo posodila kaseto z vajami za pilates. Bom poročala kako mi gre.
lp,

_____________________________

Ba

clock-img

23.01.2007, 22:26

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ekola moja telovadba je oddelana user posted image . Tele ta šort varjante me čisto nič ne izčrpajo več user posted image .

Taula jst res nimam sreče s temi zobmi user posted image . Mene še kr boli za pop... Je pa res zob že prebil dlesen ven pa ni prišel. Tko da .... upam, da čimprej mine tale stvar. Sej človek je res vsega hudega navajen, sam to je pa res že tu mač. Če ne bo boljše bom šla kr k zobarju, da pove če se mi kej kuha al kaj. Ker mene čedalje bolj boli ne pa manj user posted image  - al mam pa jst tak filing. Sej več ne vem no.



Barbel... sej iz tega stališča pa smo se zbrale skupaj da se motiviramo in pomagamo prebroditi tiste težavne momente, sam javiti se je treba user posted image , ker drugače res ne vemo ...
Pa lepo da boš delala vaje, ja pa poročaj kako gre user posted image

clock-img

24.01.2007, 07:26

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Dobro jutro,
pri nas je ZIMA, juhu!!!!! Pa sem spet kidala!
Dobila sem DVD - Pilates, blazino imam doma, tako da samo 1.2.3 in gremo!!!!!!!!!
lp,

_____________________________

Ba

clock-img

24.01.2007, 11:03

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Oj!

Včeraj sem poskrbela za TNZ in to več kot pol ure - > ko začnem telovadit, mi čas kar nekam uide (ampak traja pa tud kr neki časa, da se zraven spravim user posted image ). Mi pa ni internet delal, da bi lahko javila!

Pilates imam tud nekje na računalniku v video obliki, mi pa na žalost naš DVD player ne prebere tega formata. Tu v kabinetu pa ni dovolj prostora, da bi poleg računalnika telovadila. Problem je v tem, da si ne vzamem dovolj časa, da bi vaje preštudirala. Potem bi mi že nekako šlo. In sem že resno razmišljala, da bi šla za nekaj ur na vodeno rekreacijo. No, do konca tedna bom si vzela čas in malo preštudirala, potem pa navalim z vprašanji! A prav?!

Vsem pošiljam veliko volje in motivacije za telovadbo! user posted image

clock-img

24.01.2007, 22:26

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ahoj punce kako?

No moja telovadba je oddelana - uf ta ta dolga varjanta je pa kar strong user posted image .

Ko takole delam vaje pa, ker imam v dnevni sobi  omaro z ogledalom in se vsake tok časa pogledam.... jao meni, kolko špeha user posted image  in nimam nobenega občutka da so skopneli kakšni centimetri okrog pasu user posted image . Mogoče sem malo postala nestrpna. Mogoče me pa samo tale vreme malo zaj...

Da še povem za moj "zob", ki ga ni ... še kr boli in se še "drogiram" user posted image . Hm mogoče se mi pa zato ne da telovaditi user posted image .


Barbel krasno za ta zgodnjo telovadbo in poročaj kako si "sopihala" pri naslednji. Mal heca user posted image .

Mala Tinka ti si kar čas vzemi... in v miru preštudiraj.

Tko zdej grem pa na kavč ker sem pošteno zmučena !

lp user posted image

clock-img

25.01.2007, 06:54

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Hojla,

danes zjutraj ponovno kidanje in drzanje stekel-kr ornk delajo roke. Pa še v avtu sem imela radio pržgan in se mi je skoz zdel, da me eden/ena ogovarja in je šla vadba takole: drzanje, poslušanje, drz, drz, a je kdo kej reku?
Sem pa dobila DVD za pilates in smo zvečer probale s puncama (3,5 in 1,5 leta). Ta mala me je zamenjala za blazino in ko sem ležala na hrbtu, je ona sedela na mojem trebuhu. Ko sem bila v položaju za izvajanje mačke, pa je ta velika splezala na hrbet. Nekaj časa je bilo zanimivo, potem pa smo prekinili, ker je bila na sporedu risanka. Sem mislila, da bom kasneje kaj sopihala, ampak mala user posted image  nista hotela zaspati in sem jaz "blink" mrknila pred njima. Mi je pa zanimiva vadba, ki me rahlo spominja na jogo (dihanje, in nekatere vaje).
lp do naslednjič,

_____________________________

Ba

clock-img

25.01.2007, 07:37

clock-img

Anonimen

Ojla punce!

Jz sem tud dobila DVD o pilatesu. Zdaj bo pa šlo. Ko sem bolj butaste sorte, rabim razlago vaj, dav em kak delat.

veselo na delo!

clock-img

25.01.2007, 16:09

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Dan!

Tud jaz sem se spravla pred računalnik in si ogledala pilates za tepce. No, nisem prišla še do konca, ampak počasi bom. Pri meni bo največji problem dihanje.
GATA, kako se ti kontroliraš, da pravilno dihaš? Se mi zdi, da je dihanje zelo pomembno pri vseh vajah.

Včeraj sem se glih komaj spravila k telovadbi - > sem bila čisto brez volje. Pa tudi ni mi nekako šlo. Upam, da bo danes bolje. Sicer sem že eno uro norela po snegu. Z malikama in psom smo šli malo okušat zimske radosti. Snega je premalo za konkretno sankanje, ampak s plastičnim krogom je pa le šlo po hribčku navzdol.


clock-img

25.01.2007, 17:33

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla,

no lepo je slišat, da telovadite oz. razmigavate user posted image .

mala Tinka, dihanje je sicer pomembno, vendar se boš to hitro navadila, večji problem (vsaj zame) je bil, da se ne premikaš tam kjer ni dovoljeno - recimo boka morta bit oba na tleh... itd.

Je pa v grobem pač pravilo da se vseskozi diha čez nos, da se vaje izvajajo počasi - kar zna bit večji problem kot dihanje, ker mišice kar delajo no pa tudi ko se kakšno vajo izvaja hitro.
Je tako, da ko greš "skupi" (se preponeš, zviješ in podobno) takrat izdihneš. In ko se "razpreš" (dvigneš in podobno) vdihneš. Ker se vaje delajo počasi tega ne moreš ravno izvajati točno po tem varjanti izdih-vdih, ker je treba vmes tudi dihati user posted image . Pač postojiš in spet izdihneš, vdihneš.
Meni je recimo najtežje pri tem ko naj bi pri vaji stisnila mišice na zadnjici - hm očitno mam tam tok švoh mišice, da mi včasih enostavno ne uspe delati vajo in imeti stisnjene mišice.

Sedaj ko imate "živo" sliko pilatesa, vas tako dvd vodi. Če pa katero še kaj zanima kar na dan z vprašanji.

Mogoče je na začetku edini problem dihanje pri vaji pilates 100, vendar je osvojiti to v bistvu mala malica - enostavno se osredotočiš samo na dihanje, roke pač mahajo gor in dol - se da ločiti.

clock-img

26.01.2007, 11:59

clock-img

GATA

pencil-img

550

OJ,

včeraj mi ni uspelo telovaditi. Obljubim, da danes bom user posted image .

Tudi pri hrani zadnje par dni nisem nič pazila, malo sem se polenila. Mal sem že jezna nase, ker tud 1 teden nisem speljala tako da se ma za met. Tko s telovadbo kot s hrano. No čist lenarim pa tud ne.

Sam kaj ko je tok stvari za nardit, da enostavno zmanjka časa. Ob 10 zvečer pa res nimam več energije za telovadbo.


Kako pa ste ve kaj punce?

clock-img

26.01.2007, 20:40

clock-img

Anonimen

 user posted image   Go punce, go!!!!

user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem