cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bodoči obešalniki - 13. teden

clock-img

26.03.2007, 08:30

clock-img

nenni

pencil-img

116

Dober dan po dolgem času!

Jaz sem obležala za 14 dni, ker me je napadla huda viroza. Sicer še vendo kašljam kot user posted image , ampak danes imam namen počasi začet telovadit.


Kako gre ostalim?

clock-img

26.03.2007, 12:55

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Cao!

Jaz sem nekaj časa pridna, nekaj časa pa ne. Imel sem ful motivacije, ki pa kopni.user posted image  Mogoče bo sonček in tople tempe.povzročilo porast motvacije, ker se kar tolažim da je mraz in da lahko kile skrijem za bundo.user posted image

Drugače pa 5x na teden telovadim, problem je da preveč rada jem..še kar. Nekaj časa sem se odrekla večerji, zadnje dneve pa spet veselo malcam.
Vsak večer si rečem da je zadnjič...pa ta zanji dan nikoli ne pride.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

26.03.2007, 13:08

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Moj odgovor imaš na tvoji temi, ampak še vseeno, ne odrekaj se večerji, to ne prinese nič dobrega, človek mora nekaj malega pojesti tudi za večerjo.

Jaz sem pridna, še vedno telovadim in še vedno se držim mal drugačne prehrane. Kile sicer neki stojijo, oz grejo zelo počasi proti dol. Ma saj ni važno, bistvo je da se dobro počutim in je.

clock-img

28.03.2007, 11:26

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Madonca ste pridne, ko toliko telovadite. Jaz se pa nikamor ne premaknem. Zdaj se je vsaj vreme malo popravilo, da smo lahko zunaj. Te dni bom na plan privlekla moje kolo,  potem me bo pa 100% ta mala prisilila, da greva na kakšen potep.
Nič, se rajši spravim dol, da ne bom še kateri služajno zbila  voljo do rekreacije!

clock-img

28.03.2007, 12:46

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Da se še jaz malo javim. Zadnje dni se prav prisilim telovaditi...sicer je le pol ure, več se mi ne da, ampak je bolje kot nič. Upam da bo z sončkom prišlo več energije.user posted image
Kile..te pa stagnirajo. Dokler ne ratejo je ok.
Upam pa da bo šlo kmalu kej dol.user posted image

Kje je pa kaj GATA?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

01.04.2007, 21:20

clock-img

puncica

pencil-img

9847

A se vam lahko pridružim Sama se držim svoje diete že 4 tedne. MOj cilj je shujšati 5 kilc do sedaj sem že dala dol 2 kilce. Merila se nisem.

Moj načrt:
- telovadim 5 dni v tednu, sobote in nedelje spuščam, ker ne maram da me moji gledajo user posted image in to po 40min-1 urce pred zajtrkom.
- jem 3-4 obroke normalne porcije (vsaj upam da so to normalneuser posted image )
- črtala sem čokolado kot glavnega krivca in zeeeelo zmanjšala sladkarije (beri 1× na teden kakšno pecivo od tašče ali pa še to ne - sobote in nedelje so pač user posted image ), slanih izdelkov (čips, smoki, kokice,...) sploh ne jem
- pijem 2-3 litre vode/nesladkanega (zelenega) čaja
- ne jem po 17. oz. 18. uri zvečer

To je to, med obroki imam 2-3 urce pavze in če sem lačna pijem vodo/čaj. Poskušam pa večino OH pojesti zjutraj večino B pa popoldne ampak to mi še ne ratuje najbolje, ločevati jih pa ne morem, ker poleg mesa ne morem jest le solate in poleg jajc ne brez kruha.

Imam pa mal problemov z jedilniki a ima katera kakšne ideje kaj kuhat in jest za Z in K?? Hvala

clock-img

02.04.2007, 09:18

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Dobrodošla.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem