cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

BoMbE...40.dan

clock-img

09.04.2006, 12:47

clock-img

Anonimen

Bombice,kje ste???A se vse sončkate zunaj?Jaz mam ful dela in sm šele sedaj videla,da nobena še ni odprla posta...
No,ve imate danes OH dan-torej dober tek pri:pizzi,testeninah,sladkarijah,...

*Jaz mam pa danes "sadni dan".Papcala pa bom-grozdje,paradižnik,kivi,hruške,jabolka,korenček,pomaranče,...

Go bombe,go bombe...še samo 50.dni do konca!

clock-img

09.04.2006, 17:11

clock-img

buni1

pencil-img

93

Ojla Bombe!user posted image
Ja kje pa ste? user posted image No saj se tudi jaz nisem včeraj javila, je škoda dneva v hiši, ko je pa zunaj tako lepo!user posted image Zdaj sem se malo spravila počekirat na RČ; pa da se javim. V petek meso po planu, mi je pa bilo dopoldne tako slabo, da sem mislila, da bom okoli padla.user posted image Včeraj jota, za kosilo in večerjo, danes pa zelenjavna pica, za večerjo pa sem že spekla pijano nevesto.user posted image Vmes pa veliko svežega zraku in dolgih sprehodov; takih malo hitrejših.user posted image
Skratka vse po načrtih! Držte se!!!!user posted image
ČAO ČAOuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2006, 17:20

clock-img

Teya

pencil-img

1051

danes nihče ne rabi vzpodbude user posted image  
paštašuta je bila odlična, zdaj pa že komaj čakam na VEČERJO user posted image  
jutri pa user posted image

clock-img

09.04.2006, 20:42

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Z: malo grozdja
K: pašta s paradižnikovo omakco in papriko + solata
V: pecivo baunty + čokolada

Če sem čist poštena bi danes za večerjo raje pojedla krožnik juhe ali pa tudi pašto. Jutri pa.....user posted image

clock-img

09.04.2006, 21:54

clock-img

Teya

pencil-img

1051

Jessy, pa saj v rinini knjigici piše, da če nisi od sladkega, lahko poješ tudi pol porcije kosila user posted image  no............jaz vsekakor nimam takih "problemov" user posted image  

naj živi CUKR!!!! user posted image  user posted image

clock-img

09.04.2006, 23:36

clock-img

katis

pencil-img

975

Večer bombice,

končno še jaz mal poročam. Če sem čez vikend pri fantu, potem tak ne morem prevečkrat na rač. laufat. Torej:

Z: 2 jabolki
K: testeninski svedrčki z omako iz gobic + veeeliko zelene solate
V: pazi touser posted image : 3 mali marelični cmočki + 3 mali piškoti + le en košček čokolade (in ne celo rebro) .....  mmmmmm .... saj vem, da je bilo malo veliko za večerjo, ampak včasih prav mora bit še nekaj za dušo zraven, sploh če je naslednji dan vitaminskiuser posted image ...

Torej lahko noč bombice ... in še malo, pa bomo zakorakale v drugo polovico! Jeeee.... dejmo punce.... We can do it!user posted image

< Sporočilo je popravil katis -- 9.4.2006 23:37:57 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem