cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Blokada IPja ali kaj podobnega

clock-img

11.08.2007, 20:42

clock-img

Anonimen

Imam predlog oz. vprašanje za RR team, ne vem če je to izvedljivo, če pa je, bi bilo pa super.

In sicer, da bi uporabniku, ki se je dal izbrisati iz RR nekako blokirali IP, da si ne bi mogel takoj zatem nov nick odpret. Oz. če bi si ga kdaj v prihodnosti želel, da bi naslovil prošnjo na RR team. Se kaj takega sploh da?

Ker je zdaj moderno se dat izbrisat in potem se prijavit na novo, pa spet izbrisat, ko ti nekdo kriv prst pokaže, pa spet na novo prijavit in potem odpret temo in anonimno pisat, da maš nov nick, pa da ga že ne bodo ugotovil, pa tralala... user posted image

Hvala za odgovor.

clock-img

11.08.2007, 20:48

clock-img

Anonimen

Super ideja. Samo naj velja za tiste, ki so žaljivi in nesebični.
Glede odhoda in prihoda. Nou koment.

clock-img

11.08.2007, 20:53

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Nevem, če je to izvedljivo..ker se lahko prijavlja iz drugega računalnika ali si naštima dinamični IP ...pa kak programček, ki skriva IP itd...

clock-img

11.08.2007, 20:58

clock-img

Anonimen

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.

clock-img

11.08.2007, 21:26

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.



Se popolnoma strinjam!

clock-img

11.08.2007, 21:33

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Načeloma se iz forumov briše oz bana samo tiste ki se neprimerno obnašajo in kršijo pravila.
Vsi tudi nimajo statičnega IP-ja.
Je pa nenehno poslavljanje in potem pojavljanje pod nekim drugim nickom zoprno oz. moteče ker težko slediš vsem tem odhodom in prihodom.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

11.08.2007, 21:39

clock-img

Anonimen

Meni je to odhajanje in prihajanje pod drugim nickom vedno bolj patetično. Žal. na začetku je še bilo zanimivo, ker si rabil nekaj časa, da si pogruntal kdo je kdo, če se ti je seveda dalo. Sedaj pa je že BVZ.

clock-img

11.08.2007, 22:19

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

No, Hijenca...user posted image Jaz sem se dala izbrisat in nisem sploh mislila priti nazaj...kdo je že bil, ki me je skoz nagovarjal, daj pridi ,daj pridi..pa mi zrihtal tudi tegale Mumblyja za avatar?Torej, če bi bilo tako, kot predlagaš , se sploh ne bi mogla nazaj prijavit.user posted image A me torej hočeš al ne?user posted image
No, načeloma je meni tudi kar nekaj, če nekdo zganja teater kao..odhajam, jokajte!Ampak smo pa v demokraciji in naj imajo teater, če ga rabijo.Če ne bi bilo občinstva, jim itak ne bi uspelo.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

11.08.2007, 23:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

No, Hijenca...user posted image Jaz sem se dala izbrisat in nisem sploh mislila priti nazaj...kdo je že bil, ki me je skoz nagovarjal, daj pridi ,daj pridi..pa mi zrihtal tudi tegale Mumblyja za avatar?Torej, če bi bilo tako, kot predlagaš , se sploh ne bi mogla nazaj prijavit.user posted image A me torej hočeš al ne?user posted image
No, načeloma je meni tudi kar nekaj, če nekdo zganja teater kao..odhajam, jokajte!Ampak smo pa v demokraciji in naj imajo teater, če ga rabijo.Če ne bi bilo občinstva, jim itak ne bi uspelo.



Eh ti, ti si druga zgodba. user posted image user posted image  Govorim o tistih, ki to storijo večkrat, ko jim nekdo samo kriv prst pokaže, pa o tistih, ki žalijo in se kregajo ipd.
Enim je pač to hobi, da se dajo zbrisat in se še isti trenutek nazaj včlanijo. Patetično. user posted image  V takih primerih bi se moglo nekaj naredit, ali pa jih vsaj opozorit, ne vem.
Sicer imam v mislih točno določeno osebo in vem da bo prišla nazaj, če ni že. user posted image  

clock-img

12.08.2007, 11:06

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

user posted image



_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

12.08.2007, 11:08

clock-img

Anonimen

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.



user posted image

clock-img

12.08.2007, 11:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.



user posted image



user posted image user posted image

clock-img

12.08.2007, 19:29

clock-img

crci06

pencil-img

1854

saj vpis in izpis in vpis in izpis in...

ni nezakonito

ampak  - otročje user posted image

clock-img

13.08.2007, 07:43

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zakaj bi pa bilo to krasno? Ali smo zaradi nickov na RR-ju? Vsi plačujemo uporabo interneta in vsak ima pravico do vpisa in izpisa kadarkoli.
Bi pa sama, če bi imela kakšen vpliv za vedno IZBRISALA tiste, ki žalijo in ponižujejo druge.Ostali pa naj menjujejo avatarje in nicke po mili volji, saj sem tukaj gor zaradi sebe, ne pa zaradi drugih.Za svoje razvedrilo in užitek.



Točno tako!
 
Moram napisati še svoje mnenje, ker me je fejst šokiralo, ko sem pred kakšnim tednom šla po dolgem času malo brat na RR forume in sem videla samo pljuvanje, žaljenje, poniževanje, obtoževanje, privoščljivost,... Kot bi brala MON - pa tako drugačno je bilo vzdušje na RR pred časom, tako zelo smo/ste bile uporabnice ponosne, da smo/ste na višjem kulturnem nivoju kot večina tam...
 
Ma nimam besed... Tokrat res ne, samo res sem razočarana nad vsem skupaj user posted image
 
Bo treba kam drugam, na kakšen nov, manj obiskan forum. Ker očitno ob vedno večjem številu uporabnikov udari na plano nekaj stereotipnih slovenskih lastnosti (beri zgoraj). Očitno se internetni pogum enači z nesramnostjo... In zlobo. Ki narašča premosoraznerno s številom registriranih nickov. Ali alter egov, če hočete.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

clock-img

13.08.2007, 17:48

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Benanje uporabnika je ena odmožnih rešitev, ki se uporabljajo v skrajnih situacijah (popolna blokada uporabnika se je že uporabila!)
Vsak uporabnik ima pravico do menjave uporabniškega imena, če to želi. Kako smiselno je takšno početje pa ve vsak uporabnik zasebe, tako, kot je tudi odgvororen za vsebino objav, ki jih v javnosti objavlja.

LP

Jerneja RR

clock-img

13.08.2007, 18:00

clock-img

Anonimen

Ja super, če se je to že zgodilo. user posted image

clock-img

13.08.2007, 20:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Benanje uporabnika je ena odmožnih rešitev, ki se uporabljajo v skrajnih situacijah (popolna blokada uporabnika se je že uporabila!)



Super, upam da mislite v primeru tistega "drkota" s fetišem na gips, ki se je večkrat pojavil na RR in na sosednjem forumu. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem