cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Blazina za dojenje

clock-img

25.11.2008, 19:55

clock-img

april09

pencil-img

796

Zivjo,
za naso drugo pupo, ki je na poti, si bom kupila blazino za dojenje. Pa bi prosila za vasa mnenja, kaj se vam je dobro obneslo.. Nasla sem tele tri variante zaenkrat:

1. metuljcek

user posted image
2. podolgovata




user posted image

3. najbolje ocenjena v US: http://www.mybrestfriend.com/
 





[link=http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/nurturecenter_2030_32016787][/link]














Hvala za nasvete :)

clock-img

25.11.2008, 20:13

clock-img

Sooncek

pencil-img

44

Mi smo imeli tole ta drugo in je zakon user posted image . Za dojenje mi je prišla prav od prvega dne. Na začetku v ležečem položaju potem pa sede. Je pa uporabna tudi za branje oz. bolj udobno ležanje na kavču. Super nakup!
Vzami tako, da se lahko zgornja prevleka sname in opere oz. mislim, da prodajajo celo prevleke posebej.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170513

clock-img

25.11.2008, 21:14

clock-img

Anonimen

Imam tadrugo. sem jo rabila že pri nosečnosti, da udobno ležiš, si prilagodiš položaj. Ko sem rodila jo pri dojenju nisem prakticirala, ker se je tamala lepo priklopila, zato ni bilo potrebe. Jo pa zdaj rabim, ko tamalo že posedam. Aja, pa fenomenalna je za križ, če te boli. V sedečem položaju si podložiš križ, da najdeš udoben položaj.

clock-img

25.11.2008, 22:26

clock-img

jajula

pencil-img

1191

tud jst mam drugo, mi je že v nosečnosti ful prav prišla za spanje, ker me je ful križ bolel.

clock-img

26.11.2008, 15:46

clock-img

lion

pencil-img

71

Jaz imam taprvo in se mi super obnese. (ne vem pa kakšna je druga-nikoli imela)

clock-img

26.11.2008, 18:07

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Včeraj mi je mož kupil ta prvo, ker so me začela zapestja bolet od držanja štruce. Mal sem še nerodna predvsem pri pristavljanju in dvigovanju, drugače pa je med samim cuzanjem odličnauser posted image . Ga pa še vseeno rada dojim tako, da ga držim (brez blazine), saj imam večji filing, da se bolj cartavauser posted image .

clock-img

26.11.2008, 18:21

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Jaz imam prvo in se je super obnesla, ker je fiksne oblike in se nikamor ne premakne. Za 2. pa ne vem, ker je nisem preizkusila.

clock-img

27.11.2008, 23:47

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Imam drugo in se super obnese. Imela pa sem tudi prvo, fiksno varianto, pa sem jo zelo malo rabila. Tadruga je polnjena s stiropor kroglicami in se oblikuje po želji. Res je super za bolj udobno sedenje, ležanje že v nosečnosti, potem za oporo pri dojenju in kot opora pri sedenju dojenčka.
Kupila pa sem jo v BC.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

28.11.2008, 08:33

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz imam tudi ta drugo in mi je krvavo prav prišla že med nosečnostjo... naj pa še dodam, da sem obiskovala tečaj masaže za dojenčka in smo masažo izvajali na takih blazinah, prepogneš na pol, narediš sedišče za malega na sredini in se začneš igrat, masirat, telovadit, karkoli pač... res je super... eden boljših nakupov.
Sicer se te stiroporove kroglice malo sesedejo in se čez čas polnilo zmanjša, ampak ga prodajajo in jo z lahkoto spet napolniš po želji.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

30.11.2008, 02:21

clock-img

Aurea

pencil-img

1232

Ta drugo user posted image

Mislim, da je theraline 190 dolga, že med user posted image  mi je prišla prav, pa potem na kavču za ležanje, sedenje, seveda tudi za dojenje, sedaj pa z njo podprem oziroma zagradim našo malo sedečko, da se na prevrne in je super user posted image . Priporočam.

_____________________________

Si sapis sis apis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem