cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Blato dojenega dojenčka

clock-img

16.10.2009, 07:55

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Dobro jutro,
me zanima kaj bi to pomenilo, da je naš user posted image user posted image  (2,5 meseca) imel včeraj zvečer 2 krat rumenkasto-rjavkasto blato, sluzasto, zraven pa še takšne zelenkaste grudice, kot nekaj sesirjenega....drugače pa je dobre volje, je )no to ni itak cel dan user posted image ). A je možno, da je to zato, ker je meni nekaj slabo včeraj in danes, aja pa prehlajeni smo vsi..

Bogu hvala za baby vac!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2009, 07:56

clock-img

bučkabb

pencil-img

865

to je čist normalno

clock-img

16.10.2009, 07:57

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro jutro,
me zanima kaj bi to pomenilo, da je naš user posted image user posted image  (2,5 meseca) imel včeraj zvečer 2 krat rumenkasto-rjavkasto blato, sluzasto, zraven pa še takšne zelenkaste grudice, kot nekaj sesirjenega....drugače pa je dobre volje, je )no to ni itak cel dan user posted image ). A je možno, da je to zato, ker je meni nekaj slabo včeraj in danes, aja pa prehlajeni smo vsi..

Bogu hvala za baby vac!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



Ni. To je vse normalno. user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem