cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bistvo Montignacove diete

clock-img

15.03.2010, 08:52

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

Pozdravček
Tudi sama sem že kakšen mesec na dieti, najprej 14-dnevni "hitri" dieti, zdaj pa na ločevalni, vendar bi rada poiskusila Montignaca. Na žalost pa ne razumem bistva. Bi bila katera tako prijazna in mi na kratko opisala v čem je bistvo Montignaca. Vem za te t.i. glikemične indekse, ampak a mi lahko kakšna tole razloži "po domače".
Zelo pa bi bila vesela, če ima katera kakšen jedilnik za en teden, da visim kako zgleda.
Hvala in uspešno klatenje kg še naprej user posted image .

LP

clock-img

15.03.2010, 10:40

clock-img

urška

pencil-img

3136

bistvo je, da ne ješ hrane z visokim GI. torej iz prehrane izločiš ogljikove hidrate (sladkor) in škorb (bela moka)v prvi vrsti. ima pa vsaka hrana določen GI, tako da to tak problem. meni je recimo ta zadeva zelo fajn, veliko boljša kot ločevalna. svetujem ti knjigo GI dieta - hujšajmo z veseljem. v knjigi je zelo preprosto razloženo kaj je je GI, kakšenga ima posamezno živilo, kako GI z različnimi kombinacijami nižamo...Knjiga vsebuje tudi vaje (avtorica priporoča vaje s trampolinom) in jedilnike - recepte. Meni u bistvu to sploh ni dieta, ampak zdrav način prehranjevanja. Tako se namreča lahko prehranjuješ celo življenje in po moje zdravo živiš. Medtem ko se z ločevalno ne da - kolikor jo jaz poznam....

srečno pa čimveč izgubljenih kilogramov.

clock-img

15.03.2010, 18:16

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Pozdravček
Tudi sama sem že kakšen mesec na dieti, najprej 14-dnevni "hitri" dieti, zdaj pa na ločevalni, vendar bi rada poiskusila Montignaca. Na žalost pa ne razumem bistva. Bi bila katera tako prijazna in mi na kratko opisala v čem je bistvo Montignaca. Vem za te t.i. glikemične indekse, ampak a mi lahko kakšna tole razloži "po domače".
Zelo pa bi bila vesela, če ima katera kakšen jedilnik za en teden, da visim kako zgleda.
Hvala in uspešno klatenje kg še naprej user posted image .

LP



http://www.ringaraja.net/forum/m_4730138/mpage_85/key_/tm.htm
tukaj maš nekaj receptov in jedlinikov, poglej še eno stran naprej

zanima me, če seveda ni skrivnost, kolko si shujšala s 14 dnevno hitro dieto

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

16.03.2010, 09:22

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

14- dnevna hitra dieta + ločevalna 1 teden = -4,5 kg. Nekaj je, ampak sem mislila, da bo kaj več. Je pa vspodbuda za naprej user posted image .

clock-img

16.03.2010, 10:17

clock-img

darja.mark

pencil-img

1244

veliko izgubljenih kg naenkrat pa pomoje tut ni dobro in zdravo veš....sej smo vse iste in bi rade čez noč shujšale....samo počasi je veliko bolj zdravo pa veliko bolj ''obstojno''. saj si že slišala za diete kjer sčasoma dobiš nazaj vse kar si izgubila plus še kak dodatek? tega pa nočeš ane...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem