cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bi katera začela s 1.2.2006?

clock-img

24.01.2006, 21:51

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Jaz in moj user posted image  sva se odločila, da definitivno in resno začneva z 90-dnevno dieto 1.februarja, ko bo poroka že za nama in tudi dva dneva medenčkanjauser posted image  na Otočcu.
Pa me zanima, če je tu še katera, ki se nama pridruži, no, predvsem meni, da bi skupaj hujšali in se spodbujali?

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

24.01.2006, 23:00

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Kepa, če s s tvojim dragim začneta 1.2. se lahko pridružita tudi nam ODLOČNIM. 31.1. imamo prvi vodni dan, torej s 1.2. začnemo nov cikel in bomo tako skupaj po dnevih še 2 meseca ko me zaključimo. Vidva pa samo potegneta še en mesec.

clock-img

24.01.2006, 23:26

clock-img

Bela

pencil-img

731

Kaj je ta djeta primerna za mame k dojijo?

_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

clock-img

25.01.2006, 10:18

clock-img

total

pencil-img

4453

Mislim da začenjo ta prva runda hujšat 1.3,začni z njimi.

clock-img

25.01.2006, 11:37

clock-img

Barbela

pencil-img

239

In kako zgleda ta dieta? Mi lahko katera na kratko opiše program? Ali gre to tako vsak dan sproti. Tudi jaz bi se pridružila 1.2.

Zanima, me tudi to, koliko kg bi se naj izgubilo. Ker jaz potrebujem le 5-7kg minusa in nič več.

Hvala za odgovore

clock-img

07.02.2006, 12:01

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Helo, helo...

A ima katera mogoče 7 ( začela s 1.2.) dan- OH? Jaz sem komaj začela to dieto in to že v 3!
Predlani sem zgubila 9 kg, lani 4, letos moram pa spet 8  user posted image user posted image user posted image ..
Še posebno težek je zadnji mesec ko se ti že kar blede po normalni hraniuser posted image ...
Bi se mi katera pridružila?

clock-img

07.02.2006, 12:09

clock-img

Anonimen

Teja, jaz imam 7. dan. Priključila sem odločnim, da je lažje. Sem pa tudi enkrat dieto že dala skozi.

clock-img

07.02.2006, 12:26

clock-img

Erin

pencil-img

7060

No lepo da je še ena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Vso srečo pa čim manj lakote, Splišni!

user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem