cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bi katera jutri(10.10) začela z 90-dnevno ločevalno dieto?

clock-img

09.10.2007, 16:44

clock-img

Anonimen

Spet je prišel čas za hujšanje.Odločila sm se za 90 dnevno ločevalno dieto.Začela bom jutri,10.10.2007-se mi pridruži še kakšna pogumna bejba?
 
Načelo si želim dieto držati vse tri mesece,vendar nevem,kako mi bo uspelo.Moj trenutni cilj je -5 do -10 kg(kar bi bila moja idealna teža).

Tukaj se pofočkajte tiste,ki boste še začele jutri...

Se tipkamo!

clock-img

09.10.2007, 19:17

clock-img

cukerček

pencil-img

575

jaz sem za

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

09.10.2007, 20:06

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Pridruzite se nam na debati: jovo na novo... ni vazno ce je jutri prvi dan...

clock-img

09.10.2007, 20:18

clock-img

Anonimen

tudi jaz bi z veseljem začela z ločevalno dieto za katero se odločam že kar nekaj časa,ampak se bojim da ne bom zdržala. A mi katera zna pomagat????

clock-img

12.10.2007, 11:21

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ojla midve s kolegico sva začele 9.10 in imava danes sadno zelenjevni dan sem pa po tej dieti hujšala že letos od februarja pa do aprila morala bi zdržat do nekje prve polovice maja a mi ni uspelo sem se pa takrat znebila 8 kg a ker nisem bila pridna sem do zdaj lepo vse pridelala nazaj in ne to pridelala sem še dva večuser posted image  upam da nama zdaj uspe cilj pa je vsaj 15 kg groza.
Želim  vam uspešno hujšanje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem