cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Beli tok kot veletok

clock-img

19.07.2006, 18:25

clock-img

monja79

pencil-img

215

Pozdravljene!

Od poroda naprej (sedaj je 6 mesecev) imam zelo močan beli tok. Včasih kar tečeuser posted image , katastrofa. Izgleda, da so mi hormoni cel sistem na glavo postaviliuser posted image
Ali je tako močan beli tok nekaj normalnegauser posted image  Se bo zadeva čez čas normalizirala in povrnila v stanje pred porodom, ali bo sedaj to za vedno takouser posted image

Ima (je imela) še katera podobne težave.

Hvala za odgovore.

clock-img

19.07.2006, 18:27

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz ga imam tudi in mi je prav zopren,si ne predstavljam,da ne bi nosila mini higienske vložke,zaka pa je to pa ne vemuser posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

19.07.2006, 18:33

clock-img

monja79

pencil-img

215

Enako, moram bit ves čas "oblazinjena" user posted image .

clock-img

19.07.2006, 18:54

clock-img

Anonimen

poskusite z peteršilovim cajem, baje da full pomaga pa tud  svecke mislim da pomagajo. v dm majo milo , kar meni fullpomaga (femfresh) pa je po ceni. caj od petersilja svezega pa zares pomaga poskusita.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem