writing-img

Beli okvirčki

clock-img

05.01.2007, 16:27

clock-img

ona

pencil-img

3685

nekaj me zanima in sploh ne znam napisat kaj mislim!No bom provala po domače!
če je eno sporočilo na eni temi odprto in če potem to besedilo-delček citiraš in si prilepiš v svoj odgovor in da se to besedilo pojavi v belem okvirju kaj je treba naredit,kaj se citira izvirno sporočilo?in potem...user posted image

clock-img

05.01.2007, 19:54

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: ona

nekaj me zanima in sploh ne znam napisat kaj mislim!No bom provala po domače!
če je eno sporočilo na eni temi odprto in če potem to besedilo-delček citiraš in si prilepiš v svoj odgovor in da se to besedilo pojavi v belem okvirju kaj je treba naredit,kaj se citira izvirno sporočilo?in potem...user posted image



Nad sporočilom zgoraj desno imaš možnost Citiraj, klikneš in se ti pokaže v odgovoru na sporočilo. Besedilo ki ga ne želiš imeti v tistem "belem okvirčku" pač enostavno zbrišeš. Edina stvar ki jo moraš paziti je ta da besedilo da ostane v kodi quote  (v ogolatih oklepajih) na začetku in /quote (v oglatih oklepajih) na koncu besedila - citata. To je koda da je besedilo v belem okvirčku.

evo ti ga na - beli okvirček 



< Sporočilo je popravil GATA -- 5.1.2007 19:56:10 >

clock-img

05.01.2007, 20:36

clock-img

ona

pencil-img

3685

IZVIRNO SPOROČILO: GATA



Nad sporočilom zgoraj desno imaš možnost Citiraj, klikneš in se ti pokaže v odgovoru na sporočilo. Besedilo ki ga ne želiš imeti v tistem "belem okvirčku" pač enostavno zbrišeš. Edina stvar ki jo moraš paziti je ta da besedilo da ostane v kodi quote  (v ogolatih oklepajih) na začetku in /quote (v oglatih oklepajih) na koncu besedila - citata. To je koda da je besedilo v belem okvirčku.

evo ti ga na - beli okvirček 





kaj misliš,da bo ratalo,moram videtuser posted image

clock-img

05.01.2007, 20:37

clock-img

ona

pencil-img

3685

IZVIRNO SPOROČILO: ona

nekaj me zanima in sploh ne znam napisat kaj mislim!No bom provala po domače!
če je eno sporočilo na eni temi odprto in če potem to besedilo-delček citiraš in si prilepiš v svoj odgovor in da se to besedilo pojavi v belem okvirju kaj je treba naredit,kaj se citira izvirno sporočilo?in potem...user posted image




ma zdej pa bi moglo ratatuser posted image

clock-img

05.01.2007, 20:38

clock-img

ona

pencil-img

3685

IZVIRNO SPOROČILO: ona

IZVIRNO SPOROČILO: ona

nekaj me zanima in sploh ne znam napisat kaj mislim!No bom provala po domače!
če je eno sporočilo na eni temi odprto in če potem to besedilo-delček citiraš in si prilepiš v svoj odgovor in da se to besedilo pojavi v belem okvirju kaj je treba naredit,kaj se citira izvirno sporočilo?in potem...user posted image




ma zdej pa bi moglo ratatuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo jaz

clock-img

05.01.2007, 22:20

clock-img

GATA

pencil-img

550

user posted image  To! Obvladaš.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem