cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bejbe 2007 (3)- ogljikovi hidrati

clock-img

09.02.2007, 12:28

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Pozdravljene!

Danes je naš tretji dan. Do sedaj mi gre kar dobro. Pojedla sem jabolko, za kosilo pa si bom pripravila makarone z paradižnikovo omako.user posted image
Jutri pa ne pozabite - sadje, sadje, sadje....user posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:58:51 >

clock-img

10.02.2007, 22:37

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Ojla capa! Sem te prišla samo pozdravit, da ne boš samevala tu goruser posted image user posted image user posted image ...Drgač pa sem kakšen mesec pred tabo...ti sam zdrži pa bo...boš vidla...se splačauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.02.2007, 13:37

clock-img

tjana5

pencil-img

6

živjo BEJBE 2007 , mormo se mal večkrat javt , tola pa res ni vse skup nič. Torej donc je nedelja , mogla bi jest meso pa solato  , no sej to sem , sam čez pol ure pa še kos torteuser posted image user posted image user posted image  . se javim zvečer , upam , da bo to edini greh danes.....čaw

clock-img

12.02.2007, 16:13

clock-img

CAPA

pencil-img

224

sanjab hvala, da si mi prišla delat družbo... pa prav na moj rojstni dan... HVALA!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes pa je že šesti dan - škrobni dan. Za kosilo sem pojedla krompir in bučke... pa malo sem se pregrešila s francosko solatouser posted image . Drugače pa mi gre zaenkrat kar v redu... pa vi???

Javite se kaj!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem