cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bejbe 2007

clock-img

13.02.2007, 08:03

clock-img

darčica

pencil-img

46

No danes je moj 17 dan. beljakovine.......nisem zdržala, pa sem se tehtala - 3,0 kguser posted image

Sem pa v soboto noro grešila oz. jedla po starem. Svinjarijo na kvadrat.
Telovadit še nisem začela?!?!?!??!?!?
Mi je pa žal, da nas je bejb tako malo....
Moj jedilni za danes:
Z: 2 x kivi
K: pečen piščanček, solata, polnozrnata štručka, juha
V: kos piščančka in solata...

Držite se.....

< Sporočilo je popravil petka -- 13.2.2007 19:18:58 >

clock-img

13.02.2007, 08:08

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Ojla!
Danes je moj 7.dan. Tudi jaz ne telovadim... no ja... pri dveh majhnih otrocih... nekaj pa žeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes imam dopoldne sadje (katero še ne vem), za kosilo makarone s paradižnikovo omako, za večerjo bom še videla, ker sem se že včeraj pregrešila s tortico...user posted image  Jo je pa še nekaj ostal, tko da ne vem, če jo bom izpustilauser posted image user posted image user posted image

lp

clock-img

13.02.2007, 08:39

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

Ojla,

me zanima, če bučna juha spada me škrobni dan al neuser posted image . Je taka bolj gostljata zadeva iz buče hokaido. Me spominja na krompirjevo kremno juho, pa je ne vem uvrstit.

Sicer pa, nevarno sem se bližala 70 kguser posted image , zato moram nujno nekaj naredit zase in spravit do poletja dol cca 8-10 kg.
Začela sem včeraj z beljakovinskim dnevom, danes pa smo na škrobu in sadju ter zelenjaviuser posted image user posted image user posted image .

Tudi meni pri dveh mulčkih ne uspeva najbolj z miganjem - sem včeraj delala trebušnjake, pa mi je mali na trebuhu sedel. Joj, kakšna obremenitevuser posted image !?!

clock-img

13.02.2007, 13:59

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Ivi33 pomoje, glede na to da so bučke zelenjava, lahko to juho poješ al prvi, al drugi dan...
ne vem... pomojeuser posted image


lp

clock-img

13.02.2007, 17:45

clock-img

tjana5

pencil-img

6

ŽIVJO BEJBE !

Dons je tisti dan , ki ga jest ne maram preveč -ogljikovi hidrati . Makarone imam najraje zraven golaža , tko , da odpadejo . Za zajtrk in malico sem jedla sadje , za kosilo pa češpljeve  cmoke .  Kaj jeste ve , ko so na vrsti ogljikovi hidrati???
Kdaj se jejo zelenjavni zrezki? 

En lep pozdravček vsem  , aja jutr se vagamo , a ne ???

clock-img

14.02.2007, 09:42

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Pozdravljene!
Danes mi tehtnica kažeuser posted image user posted image -3,5kg (še 9,5 kg)user posted image user posted image . Sem zadovoljna in upam, da bo šlo tko tud naprej...

Danes pa je sadni dan. Za zajtrk sem pojedla pomarančo.. za naprej pa še ne vem... na razpolago imam grozdje, banano, mandarino, hruško, jabolko,... user posted image

lp

clock-img

15.02.2007, 11:36

clock-img

daysi

pencil-img

249

Se vam pridružim,  hujšam že cele 4 dni, tako da imam danes sadni dan.

clock-img

15.02.2007, 11:38

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Pozdravljena daysi!

Jest sem mela pa učer sadni dan.... joj kok sem se pregrešila... čokoladni srček za valentinovo, pa ko ta'mal ni vse iz krožnika pojedel... KAJ BOMO STRAN METAL, A NEuser posted image ...

No pa sej bo bol... drugič user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.02.2007, 12:18

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

danes je moj 11.dan - OH. Se malo javljam tudi na Mini bikini in na Bodoče obešalnike. Moj cilj je -10kg, se pa moram nekje drugje vagat, ker se doma vaga zmišljuje. Glavni cilj pa je uvesti telovadbo 3Xna teden. Ma, pa še ne gre!!!!
Lahko topljenje kilogramov!!!

_____________________________

Ba

clock-img

15.02.2007, 21:11

clock-img

daysi

pencil-img

249

joj, kako je ta dan težak. Že cel dan se izogibam kuhinji, ful mi je za jest. Vendar bom vstrajala, bom trmasta, ni ga user posted image . Moram spraviti vse kg dol. Moram.

clock-img

15.02.2007, 21:57

clock-img

nelly

pencil-img

172

Oooooooooo ene ste pa že pridne.No jaz sem se pa odločila da začnem v ponedeljek in vam bom sporočala kako mi gre.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem