cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Bejbe 2007- pričetek 7.2.2007

clock-img

06.02.2007, 14:14

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Pozdravljene! Smo tri bejbe, ki začnemo jutr ločevalno...
Se kera pridruži... naše ime bo BEJBE 2007.


LEP POZDRAV...

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:59:14 >

clock-img

06.02.2007, 14:37

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

S kakšnim jedilnikom pa začnete?
Pa kakšne so želje -kg?

clock-img

06.02.2007, 14:58

clock-img

Anonimen

Jaz hujšam z ločevalno dieto dva tedna, pa sem izgubila dva kg. Namen jih imam zgubiti 10 kg. Upam , da bom zdražala.

clock-img

06.02.2007, 15:16

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Začnemo z beljakovinskim dnevom. Jest imam plan zgubiti 13 kg.
jutri zjutraj začnem z jabolkom... kosilo... meso in zelenjava...
user posted image  upam, da mi bo uspelo, saj je vsak začetek težek..user posted image

clock-img

06.02.2007, 19:28

clock-img

jtrdin

pencil-img

2

živjo ! Ja , jutr pa začnemo user posted image , nameravam zgubiti 15 kg , in težo obdržati , ne kot prejšno dieto .user posted image .user posted image ..ah , sedaj bo šlo, ni kej.user posted image

clock-img

07.02.2007, 08:32

clock-img

darčica

pencil-img

46

Pozdravljene!

Danes je moj 11 dan diete. Danes imam OH dan. Cilj izgubiti 10 kg. Z veseljem se vam pridružujem in vem, da nam skupaj uspe.
Upam, da katera naredi razpredelnico............... Fino, bi bilo, da določimo dan na katerega se bomo tehtale, ker jaz vsak dan visim na tehtnici, kar ni dobro........


Lp vsem Bejbam 2007user posted image

clock-img

07.02.2007, 14:34

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Ja tud jest menim, da bi blo dobro določit dan tehtanja, ker tudi jaz - vsak dan visim na tehtnici.. Kakšen predlog? user posted image

Zarad mene je lohka tud sadni dan- vsak četrti dan...

1. dan je beljakovinski dan
2. dan je škrobni dan
3. dan dan ogljikovih hidratov
4. dan je sadni dan
user posted image

clock-img

07.02.2007, 16:10

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Tehta se enkrat na teden...če ste začele danes, se tehtate naslednjo sredo zjutraj.

Se vam pridružim z nekajdnevno zamudo...v kratkem imam ravno roj. dan in si ga nebi rada zagrenila z kako dieto.

clock-img

07.02.2007, 18:56

clock-img

jtrdin

pencil-img

2

ŽIVJO !

Ja , mislim , da bi blo pametn enkrat tedensko stopiti na tehtnico . Pa mogoče res v sredah , ker smo s sredo začele . Danes je prvi dan za nami , vse je v redu , samo vode sem spila čist premal . Bo treba se spet navadt , pa kr vodo s sabo nosit.

clock-img

07.02.2007, 19:49

clock-img

jana26

pencil-img

288

Oj

od jutri dalje se vam pridružim še jaz user posted image   user posted image  user posted image . Upam da mi tokrat uspe zdržat, če ne do konca vsaj nekaj časa ...

Zreducirala bi jih pa vsaj 15 kg za začetek user posted image

Sem pa s to dieto hujšala že pred leti. Takrat sem si merilia tudi obseg trebuha, stegen, prsi, rok in se mi je precej poznalo tudi v cm, kar je bila še dodatna spodbuda. user posted image

clock-img

07.02.2007, 20:32

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Ja, pr ns mamo tud v nedeljo torto - za krst naše user posted image . Tko da že v naprej vem za grehe..!!!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem